Editörler : gubaz
27 Eylül 2019 17:23

DrBeyyy
Aday Memur
Ben 15 de mezun oldum hala işim yok erteleyip duruyorum üzerime bir araba gözüküyor nasıl olacak şimdi haciz falan diyorsunuz yardım lütfen
Bjkayaz, 3 hafta önce - Alıntıya git
borcu erteletiyorsan haciz gelmez zaten. erteletmedigin durumda ne olur onu konuşuyoruz
27 Eylül 2019 17:24

DrBeyyy
Aday Memur
Ben 15 de mezun oldum hala işim yok erteleyip duruyorum üzerime bir araba gözüküyor nasıl olacak şimdi haciz falan diyorsunuz yardım lütfen
Bjkayaz, 3 hafta önce - Alıntıya git
Bu yıl ertelettin mi mesela ne kadarken ne kadar oldu borcun ?
27 Eylül 2019 20:02

Porzing34
Aday Memur

Benim 3 sene önce ödemeye baslamam lazımdı. ne yapılandırdım ne 1 kuruş ödedim ne de ertelettim.haciz falan gelmedi ama başlarda 1 2 tl günlük faiz işlerken şimdi 9.5 10 tl gibi bir faiz işliyor günlük

27 Eylül 2019 21:22

DrBeyyy
Aday Memur

Benim 3 sene önce ödemeye baslamam lazımdı. ne yapılandırdım ne 1 kuruş ödedim ne de ertelettim.haciz falan gelmedi ama başlarda 1 2 tl günlük faiz işlerken şimdi 9.5 10 tl gibi bir faiz işliyor günlük

Porzing34, 3 hafta önce - Alıntıya git
hocam hangi şehirde yaşıyorsunuz peki? Şehirlere bağlı olarak da değişkenlik gösterebiliyormus
02 Ekim 2019 22:13

Yucemerrve
Aday Memur
2016 mezunuyum. Ben de bu vakte kadar ödeme ya da erteleme işlemi yaptırmadım. Mezun olduğundan bu yana da sigortalı olarak düzenli çalışıyorum.faiz islemeye devam ediyor. ıcra ya da uyarı herhangi bir şey gelmedi hiç .
05 Ekim 2019 18:20

DrBeyyy
Aday Memur
2016 mezunuyum. Ben de bu vakte kadar ödeme ya da erteleme işlemi yaptırmadım. Mezun olduğundan bu yana da sigortalı olarak düzenli çalışıyorum.faiz islemeye devam ediyor. ıcra ya da uyarı herhangi bir şey gelmedi hiç .
Yucemerrve, 3 hafta önce - Alıntıya git
hangi şehirden ikamet ediyorsunuz?
07 Ekim 2019 11:23

wonowsek
Aday Memur

Ben 2 yıldır memurum ödemedim dert etmeyin o kadar

Toplam 27 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;