Editörler : crops35
03 Eylül 2019 13:40

2020 Kpss kaynak tavsiyesi
Merhaba; kurum avukatlığı için kpss ye gireceğim. Dersaneye yazılmayı düşünmüyorum ve daha önce hiç kpss ye çalışmadım. Tecrübeli meslektaşların tavsiyelerine ihtiyacım var. Bununla birlikte hangi kaynaklardan çalışmayı önerirsiniz? Youtube ta Benim hocam videoları konu anlatımı için yeterli olur dediler ama sizler ne düşünüyorsunuz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

ateş kadehii
Aday Memur
04 Eylül 2019 12:38

matematik ve tarihi benim hocamdan izle coğrafyayı hoca webde engin eraydından izle. konu anlatımlı almana evet çok gerek yok ama video dışında not vs terkrarı yapman için benim hocam video ders notlarını öneririm. istiyosan yediiklim konu anlatımlı seti fena değil bence. soru bankası olarak da yediiklim ve benim hocamı ve pegemi al bence . tarihte İsmail adıg üzelin kitabını kesinlikle çalışmalısın videolardan sonra bir kaç kere o kitabı okusan çok iyi. coğrafyada engin eraydının soru bankasını almalısın. sistemli şekilde videolarla birlikte çalışırsan konuları çok çabuk kavradığını da görüceksin

trust.111
Kapalı
04 Eylül 2019 12:39

Eptt AVM de ales yayınlarında yüzde 50 indirim varmış bir göz atın benzer / aynı konulara dair kitapları tedarik edebilirsiniz

Av99161
Aday Memur
04 Eylül 2019 12:42

Teşekkürler :)
ateş kadehii, 5 yıl önce

matematik ve tarihi benim hocamdan izle coğrafyayı hoca webde engin eraydından izle. konu anlatımlı almana evet çok gerek yok ama video dışında not vs terkrarı yapman için benim hocam video ders notlarını öneririm. istiyosan yediiklim konu anlatımlı seti fena değil bence. soru bankası olarak da yediiklim ve benim hocamı ve pegemi al bence . tarihte İsmail adıg üzelin kitabını kesinlikle çalışmalısın videolardan sonra bir kaç kere o kitabı okusan çok iyi. coğrafyada engin eraydının soru bankasını almalısın. sistemli şekilde videolarla birlikte çalışırsan konuları çok çabuk kavradığını da görüceksin

haymatlosav
Aday Memur
25 Eylül 2019 22:53

Benim hocam konu anlatımlı setini aldım. Ayrıca youtube da bebim hocam videoları var onları da izliyorum.
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi