Editörler : ayşegül bgm
03 Eylül 2019 19:52

Ankara Bilkent şehir hastanesi doktorlara döner vermiyor .bir yanlışlık yapıp yazmayın

benden söylemesi.

hertai
Aday Memur
03 Eylül 2019 20:55

yazık oulr size sonra

exheaven.s
Aday Memur
03 Eylül 2019 22:16

Ne kadar saçma bir başlık bizde orda çalışıyoruz ve eski çalıştığınız yere göre yüksek almasanızda veriliyor döner doktorlara almıyorum diyen doktor yalancıdır nankördür

exheaven.s
Aday Memur
03 Eylül 2019 22:19

Döner almayan bir grup varsa o da hemşire gurubu doktor bakanı daha ne kadar bu insanların hakkını yiyip cennete gideceğini hayal ediyorsa

hertai
Aday Memur
04 Eylül 2019 02:00

bende çalışıyorum sıfır tl döner alıyorum kim yalancı

exheaven.s, 5 yıl önce
Ne kadar saçma bir başlık bizde orda çalışıyoruz ve eski çalıştığınız yere göre yüksek almasanızda veriliyor döner doktorlara almıyorum diyen doktor yalancıdır nankördür
04 Eylül 2019 02:02

doktorum almıyorum yalancı kim

exheaven.s, 5 yıl önce
Döner almayan bir grup varsa o da hemşire gurubu doktor bakanı daha ne kadar bu insanların hakkını yiyip cennete gideceğini hayal ediyorsa

emeklisahsiyet
Aday Memur
04 Eylül 2019 02:05

Sendikaya üye olduğum güne lanet olsun hemşirelerden o kadar çok sendikaya üye olan insan var ki napıyor sendikadakiler kocaman bir hiç döner sermaye yok iş yükü çok doktor bakanı nöbet parasını 2 ay geriden yatırıyor hani hak hukuk sendikalardan herkes çıkacak sendikada güya hakkımızı savunanlar ne halt edecek merak ediyorum

exheaven böyle yazmışsın doktor değil hemşiresin.

esamaesi okunmayan
Aday Memur
04 Eylül 2019 02:06

döner alınmıyor hacı bunu bütün ankara biliyor

exheaven.s, 5 yıl önce
04 Eylül 2019 02:11

asistan pratisyen ve uzman doktorlar almıyor. yalancısın..

exheaven.s, 5 yıl önce

emeklisahsiyet
Aday Memur
04 Eylül 2019 02:29

ankarada doktorların 3 de biri sıfır döner alıyor. alınanda 400 tl dünyadan haberin yok.

ononbirhasanpaşa
Aday Memur
04 Eylül 2019 02:32

hiç bilmiyorsan google da arat.

internette döner alıyorum diyen tek bir doktor yok bu hastanede.

at kafan bilgi yarışması ki bu...

exheaven.s, 5 yıl önce

frodoBagins
Memur
04 Eylül 2019 02:49

He he birden fazla hesap açıp manipülasyon yapıyorsun, üstte yazmış ama altta '' yazık olur size sonra '' yazmışsın. Bırak bu ayakları

Arkadaşlar bu başlığa açan kişi ve altta ki ilk yorumu yazan kişi aynı kişidir hatta 2 den fazla başlık açıp manipülasyon yaratmak istiyor

hertai, 5 yıl önce

yazık oulr size sonra

neyse artık
Aday Memur
04 Eylül 2019 17:26

döner alınmıyor mesele bu.

sen kimsin o şu, bu bu diyorsun .

.manüplasyon yapan sensin.

sen döner veriliyor mu onu söyle..

frodoBagins, 5 yıl önce

He he birden fazla hesap açıp manipülasyon yapıyorsun, üstte yazmış ama altta '' yazık olur size sonra '' yazmışsın. Bırak bu ayakları

Arkadaşlar bu başlığa açan kişi ve altta ki ilk yorumu yazan kişi aynı kişidir hatta 2 den fazla başlık açıp manipülasyon yaratmak istiyor

06 Eylül 2019 08:14

ne he he'si

inşallah atanmazsın.

bu .........la işsiz güçsüz

sonsuza kadar gezersin..

frodoBagins, 5 yıl önce

DODEK
Aday Memur
09 Eylül 2019 08:08

he he he

günaydın hoşgeldiniz, 5 yıl önce

ne he he'si

inşallah atanmazsın.

bu .........la işsiz güçsüz

sonsuza kadar gezersin..

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük