Editörler :
03 Eylül 2019 21:29   

İl içi tayin bilgisi olan varsa? Yardım lütfen

Arkadaşlar eşim hemşire. Mayıs ayında il içi tayin ile yer değiştirdi. Fakat sonradan bazı özel nedenler gelişti.şimdi eski çalıştığı yerde olması her yönden iyi olacak. Sorum şu arkadaşlar: eşim eski çalıştıgı yere nasıl döner? Şartlar nelerdir? Varmıdır bir yolu? Torpil demeyin lütfen yok o ihtimal. Şimdiden tesekkürler.

03 Eylül 2019 21:52

yasminym
Daire Başkanı

Dönemıyor 2 yıl calısacak ya da eskı calıstıgı yer alt bölgesınde ıse alt bölge dılekcesı ıle sansını dener ama kabul ya da red kesın olur dıye de bı sey yok

03 Eylül 2019 21:56

ylmzozclk
Aday Memur

Dönemıyor 2 yıl calısacak ya da eskı calıstıgı yer alt bölgesınde ıse alt bölge dılekcesı ıle sansını dener ama kabul ya da red kesın olur dıye de bı sey yok

yasminym, 2 hafta önce - Alıntıya git

İl içinde alt bolge yok bildiğim kadarıyla.

03 Eylül 2019 22:07

yasminym
Daire Başkanı

Pardon hocam mayıs ıller arası tayın dıye okudum evet ıl ıcınde alt bölge yık o zaman gecici gorevlendırme ıcın sansını deneyecek hocam

03 Eylül 2019 22:21

ylmzozclk
Aday Memur

Pardon hocam mayıs ıller arası tayın dıye okudum evet ıl ıcınde alt bölge yık o zaman gecici gorevlendırme ıcın sansını deneyecek hocam

Tesekkürler

10 Eylül 2019 11:29

Zaferelif
Aday Memur

sözleşmeli atanan hemşirelerde de İL İÇİ tayin hakkı oluyor mu?

10 Eylül 2019 16:58

Profösör57
Genel Müdür

il içindede alt bölge tayini var. bakınız sağlık personeli il içi yer değiştirme yönetmeliği. İl merkezinden ilçe belde ve köylere, ilçe merkezinden belde ve köylere pdc nin uygun olması durumunda her zaman tayin istenebilir maddesi var. Buna istinaeden bir dilekçe yazın ama yine sağlık müdürlüğünün insiyatifine kalıyor. eğer eski görev yerinde ihtiyaç varsa ve alt bölge ise sorun çıkarmazlar.

https://dosyamerkez.saglik.gov.tr/Eklenti/2705,saglik-personelinin-il-ici-yer-degisikligi-usul-ve-esaslarina-dair-yonergepdf.pdf?0

(Madde-7)

10 Eylül 2019 17:01

Profösör57
Genel Müdür

http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.17232&MevzuatIliski=0

yine atama nakil yönetmeliğinin 26. maddesi 3. fıkrasındada (alt bölgeyi düzenleyen madde) aynı şey yazıyor. il içindede alt bölge oluyor.

Toplam 7 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?