Editörler : Pangaea
03 Eylül 2019 21:50

Kpss Kursu
Bakırköydeki Kpss kursu fiyatları nelerdir öabt eğitim gy gk hepsi dahil

Fizik34ytü
Aday Memur
03 Eylül 2019 21:53

Hocam bu sene duyduğum 4800-5200 arası toplam 3 kurs. Gk gy+eb+öabt. Bu sene öğrenci sayısı artacağı için fiyatlarda uçtular

Mustafa.67
Aday Memur
03 Eylül 2019 21:54

Murat eğitim hakkında bilginiz nedir
Fizik34ytü, 5 yıl önce

Hocam bu sene duyduğum 4800-5200 arası toplam 3 kurs. Gk gy+eb+öabt. Bu sene öğrenci sayısı artacağı için fiyatlarda uçtular

cnsuucam
Aday Memur
03 Eylül 2019 22:37

arkadaslar naçizane tavsiyem sudur ki dersaneyi dedeyimlemiş biri olarak: oturun youtubedan benim hocamın videolarıyla halledin gerek gygk gerek egitim gerekse alan videolari var. cogu arkadasım öyle yaptı konuları bitirdiler ve surekli deneme teste yoneldiler yaparım derseniz bir deneyin bosuna dersaneye maddi ve manevi yatirim yapmayın. cunku zamanılama sorunu yasayip tukendim ben ki ben aman aman calisan biri olmadim. dedigim gibi nazicane tavsiyemdir yine en iyisini kendiniz bilirsiniz. bol sansss

figo102009
Daire Başkanı
04 Eylül 2019 12:55

Hocam dediğinize katılıyorum. Lakin bir sorum, ücretli ile kpss çalışmak yürür mü ne dersiniz?

cnsuucam, 5 yıl önce

arkadaslar naçizane tavsiyem sudur ki dersaneyi dedeyimlemiş biri olarak: oturun youtubedan benim hocamın videolarıyla halledin gerek gygk gerek egitim gerekse alan videolari var. cogu arkadasım öyle yaptı konuları bitirdiler ve surekli deneme teste yoneldiler yaparım derseniz bir deneyin bosuna dersaneye maddi ve manevi yatirim yapmayın. cunku zamanılama sorunu yasayip tukendim ben ki ben aman aman calisan biri olmadim. dedigim gibi nazicane tavsiyemdir yine en iyisini kendiniz bilirsiniz. bol sansss

04 Eylül 2019 12:59

Maddi olarak sıkıntın yoksa ücretli yapıp yorulma bence hocam sınav daha önemli

kakyoin
Kapalı
04 Eylül 2019 13:10

Arkadaşlar temeliniz iyi ise ve biraz hırslıysanız dershanesiz de olur. Ücretli ile birlikte de gider. Size kalmış. Ben geçen dönem ücretli yaptım ve ücretli yaparken ders çalışmadım. Eğlendim ve oyun oynadım. Sınava mayısın son haftası çalışmaya başladım ve sadece evimde bulunan abimden kalma 2014,2015,2016,2017 kitapları ile hazırlandım. Yayınları da karışık seçtim. Mayısın sonundan 14 temmuza kadar günde 12 saat çalıştım. Yani kelimenin tam anlamıyla uyku hariç tüm günümü verdim ve 2019'da 85 aldım. Demeye çalıştığım şey benim yaptığımı siz de yapın değil. Çünkü günde 12 saat çalışmanın beyne ciddi zararları var. Ama gerçekten zorunluluktan yaptım. Param yoktu ve paraya ihtiyacım vardı o yüzden ücretli yapıyordum. Eğer böyle bir zorunluluğunuz yoksa normal bir çalışma yöntemi uygulayın. Ama bunlar bir mazeret olmasın sizin için onu söylemeye çalışıyorum. Bu arada dershaneye kesinlikle karşıyım. Elinizin altında internet var ve kaynak kitapları düzgünce okursanız dershanedekinden çok daha anlamlı şekilde öğrenirsiniz. Kaynak kitapları suyunu çıkarana kadar okuyun. Kpss'de en büyük fark detayları öğrenmektir. Temel bilgileri herkes bilir yoksa.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi