Editörler :
04 Eylül 2019 18:21   

2019/4 Zimmet Başlığı

arkadaşlar , bakın sonuçlar açıklanalı 6 gün oldu duyuru filan gelmeyecek boşuna beklemeyin bakanlık süreci kendisi başlattı ,az mantık yürütün bakınız eski alım ilanlarına 2018/4 sözleşmeli personel alımı duyurusuna veya 2018/5 e her zaman tek bir ilan yapılmış ve bu duyuru sonuçlar açıklandıktan hemen sonra yapılmış , bizim duyurumuz da 29 ağustosta yapıldı , sistem değişmiş , eski duyurularda direkt ekte formun bilmem kaç nüshası fotoğraf yapıştırılıp... Vs şeklinde oldu bu duyuru da 2019/4 söz.pers. alımına ilişkin duyuru şeklinde yayınlandı zaten yhgm nin eski duyurularına bakarsanız aynı başlıkla ve tek ilanla duyurulduğunu görürsünüz zaten , bundan sonraki süreçte 29 ağustos tarihli duyuruda belirtildiği gibi göreve başlama duyurusu gelecek , bu da tahminimce ekim ortasında gelir , evrak duyurusu gelmez beklemeyin herkesin güv.sorş. sı başlamış durumda

Tüm atananlara saygıyla duyurulur

04 Eylül 2019 18:25

biyology21
Memur

Duyuru bekleyin diyenlere itibar etmeyin ,bunu söyleyen değişiklikten haberi olmayanlardır. Bundan sonraki süreç göreve başlama duyurusu olacaktır

04 Eylül 2019 18:27

torakalkifoz
Aday Memur

Yeni duyuruya gerek yok eskisi güncelleyip istediklerini ekleyebilirler.

04 Eylül 2019 18:31

biyology21
Memur

Yeni duyuruya gerek yok eskisi güncelleyip istediklerini ekleyebilirler.

torakalkifoz, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kaç gündür nerdeydiniz derler o zaman da , eski duyurulara bakın derim aradaki farkı görün , 29 ağustos tarihli 2019/4 duyurusunun son paragrafında GÖREVE BAŞLAMA ya ilişkin duyuru yhgm sitesinden ilan edilecektir diyor

04 Eylül 2019 18:37

biyology21
Memur

Arkadaşlar her kafadan bir ses çıktığı için böyle bir konu açma gereği duydum , yakın zamanda sağlık bakanlığı büyük bir revizyona gitti bilen bilir , kimsenin aklını bulandırmayın artık oturup zimmete düşmeyi bekleyin

04 Eylül 2019 18:44

Osman994
Aday Memur

Arkadaşlar her kafadan bir ses çıktığı için böyle bir konu açma gereği duydum , yakın zamanda sağlık bakanlığı büyük bir revizyona gitti bilen bilir , kimsenin aklını bulandırmayın artık oturup zimmete düşmeyi bekleyin

biyology21, 2 hafta önce - Alıntıya git
Gayet mantıklı, bende sizin gibi düşünüyorum.
04 Eylül 2019 18:45

hemsire00
Aday Memur

Teşekkür ederiz olaya bi açıklık geldi nihayetinde :) . yhgm nin duyurusu dikkatli okununca sizin soylediginize çıkıyor kapı
04 Eylül 2019 18:50

Hemşire hanımmm
Memur
Bu zimmet işi nasıl oluyor ? Ne yazmalı zimmet durumunda
04 Eylül 2019 18:51

torakalkifoz
Aday Memur

Kaç gündür nerdeydiniz derler o zaman da , eski duyurulara bakın derim aradaki farkı görün , 29 ağustos tarihli 2019/4 duyurusunun son paragrafında GÖREVE BAŞLAMA ya ilişkin duyuru yhgm sitesinden ilan edilecektir diyor

evet, ben de çok karşılaştırdım. inşallah başlamıştır da yoktan yere vakit kaybetmemiş oluruz.

04 Eylül 2019 19:15

Bluehemsire
Aday Memur
Bu zimmet işi nasıl oluyor ? Ne yazmalı zimmet durumunda
Hemşire hanımmm, 2 hafta önce - Alıntıya git
atandiginiz kurum adı yazmalı
04 Eylül 2019 19:19

VpirateV
Aday Memur

Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu ben aradığımda duyuruyu beklememi soylediler birisi mi söyledi size yoksa o duyuran bunu mu cikardiniz

04 Eylül 2019 19:36

biyology21
Memur

Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu ben aradığımda duyuruyu beklememi soylediler birisi mi söyledi size yoksa o duyuran bunu mu cikardiniz

VpirateV, 2 hafta önce - Alıntıya git

Telefonun öteki ucundaki kişinin konu ile ilgili bilgisi yoktur , zaten aradığında değişiklikten haberi olanlar soruşturma başlatıldı diyor

Bundan önceki alımların duyurularında güvenlik soruşturması için belge teslim edilmesi isteniyordu , bu alımın duyurusunda öyle birşey yok , eğer takip ettiyseniz 2018 /4 ve /5 in güvenlik soruşturmaları 1 yılı buldu , bunun için mecliste soru önergesi dahi verildi , bunlardan ötürü sağlık bakanlığı süreci kısaltmak adına revizyona gitti , zaten duyuruda bbelirtildiği gibi bundan sonra göreve başlama duyurusu yayımlanacak

04 Eylül 2019 21:57

syalin
Aday Memur

+

05 Eylül 2019 09:10

Buse Filakia
Şef
Hocam bende size tamamen katılıyorum. Eğer evrak teslimi olsa şimdiye kadar açıklanırdı. Zaten yapılan açıklamada güvenlik soruşturması sonrası işe başlama lar adına duyuru yapılacak diyor.
05 Eylül 2019 09:40

Otopsim
Aday Memur

Bende size katılıyorum. Süreçten haberi olmayanlar her zamanki olan şeyi söylüyor. Yani duyuruyu bekleyin. Orda hangi evrakları teslim edeceksiniz. Onlar olacak diyorlar. Ama yeni olan revizyonu bilenler ise güvenlik soruşturmanız başladı. Göreve başlayabilecekler için gerekli duyuru sonra yapılacaktır diyor. Ben aradığımda ise bu değişikliği bilen kişi denk geldi. Güvenlik soruşturmalarınız başladı dedi.Olumlu olanlara daha sonra bildirilecektir denildi.

05 Eylül 2019 19:25

biyology21
Memur

Arkadaşlar ! Polis bazı kişiler hakkında muhtarlıklardan bilgi almaya başlamış , gözümüz aydın soruşturma süreci sandığımdan kısa sürecek gibi

05 Eylül 2019 19:28

Atamayoksasigaravar
Aday Memur
Bu bilgiyi nerden edindin kardeş ?
05 Eylül 2019 19:29

Bluenursee
Aday Memur

Arkadaşlar ! Polis bazı kişiler hakkında muhtarlıklardan bilgi almaya başlamış , gözümüz aydın soruşturma süreci sandığımdan kısa sürecek gibi

biyology21, 1 hafta önce - Alıntıya git

Benim anlamadığım soruşturma Ankara EGM tarafından sistem üzerinden yürütülüyorsa polis nasıl muhtardan bilgi alıyor

05 Eylül 2019 19:30

Atamayoksasigaravar
Aday Memur
O basit telefonla tabiki
05 Eylül 2019 21:34

Osman994
Aday Memur
O basit telefonla tabiki
Atamayoksasigaravar, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bu saatten sonra evrak için duyuru gelirse zAten bittiğimizin resmidir
05 Eylül 2019 21:51

NeMemuruAlkolBeyy
Aday Memur
Bu saatten sonra evrak için duyuru gelirse zAten bittiğimizin resmidir
Osman994, 1 hafta önce - Alıntıya git

Aynen öyle :-D

Toplam 44 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?