Editörler : Pangaea
04 Eylül 2019 19:18

Ögretmenken tekrar istifa edip tekrar ögeetmen olmak
Hocalarım bir sorum olucak Diyelim ben vana atandım sonra kpssye hazırlandım puan cok iyi geldi ve izmire alım açıldı istifa edip bir sonraki yılın kpss sonucuyla tekrar ögretmen olabilir miyim

Bilişimcio
Aday Memur
04 Eylül 2019 20:59

Aday öğretmenliğiniz kalkmadan istifa ettiyseniz tekrar yeni bir kpss puanıyla tercih yapabilirsiniz fakat aday öğretmenlik kalktiysa istifanizdan önce, atamalar açıktan kontenjan olarak veriliyor bu tür durumlar için ve sayısı atamanın %1 i kadar diye biliyorum. Yani şans düşük

EYWALLAHSIZ
Aday Memur
04 Eylül 2019 22:15

Nasıl yani hocam anlamadım hocam aslında benim sorum böte ile alakalı dur özelden soraym
Bilişimcio, 5 yıl önce

Aday öğretmenliğiniz kalkmadan istifa ettiyseniz tekrar yeni bir kpss puanıyla tercih yapabilirsiniz fakat aday öğretmenlik kalktiysa istifanizdan önce, atamalar açıktan kontenjan olarak veriliyor bu tür durumlar için ve sayısı atamanın %1 i kadar diye biliyorum. Yani şans düşük

EYWALLAHSIZ
Aday Memur
04 Eylül 2019 22:51

Özeliniz kapalıymış burdan yazayım tek korkum şu ben tefliyim 41. Maddeyi açıcam o maddeyi işaretlediğim için ortaögretime gidebilirm diyekorkuyorum diyelim ortaöğretime girdik ordan nasıl cıkıp meslek lisesine gidebilirim
EYWALLAHSIZ, 5 yıl önce
Nasıl yani hocam anlamadım hocam aslında benim sorum böte ile alakalı dur özelden soraym

Bilmuh1
Aday Memur
04 Eylül 2019 23:13

Hocam puanımız kaç meslek lisesi puanları daha düsük diye biliyorum ,ortaöğretim

benim bildiğim kadarıyla daha yüksek

kapatıyor

04 Eylül 2019 23:35

Bu takma adla nereye gidersen git hiç bir şey farketmez... Öğretmen olacak bir de...

EYWALLAHSIZ, 5 yıl önce
Özeliniz kapalıymış burdan yazayım tek korkum şu ben tefliyim 41. Maddeyi açıcam o maddeyi işaretlediğim için ortaögretime gidebilirm diyekorkuyorum diyelim ortaöğretime girdik ordan nasıl cıkıp meslek lisesine gidebilirim
05 Eylül 2019 00:58

Öğretmenken tekrar istifa edip şeklinde bir ifade kullandığına göre daha önce istifa etmiş tekrar öğretmenliğe başlamış, tekrar istifa edip tekrar öğretmen olmak gibi bir cümle kurmaya çalışmış... ya arkadaş ben de diyorum eğitim sistemi niye çöktü... tekrar istifa edip tekrar ögeetmen olacaksın demek :D

EYWALLAHSIZ
Aday Memur
05 Eylül 2019 09:01

Sıkıntılısın galiba anana babana yazık üzdün
atamasureci, 5 yıl önce

Öğretmenken tekrar istifa edip şeklinde bir ifade kullandığına göre daha önce istifa etmiş tekrar öğretmenliğe başlamış, tekrar istifa edip tekrar öğretmen olmak gibi bir cümle kurmaya çalışmış... ya arkadaş ben de diyorum eğitim sistemi niye çöktü... tekrar istifa edip tekrar ögeetmen olacaksın demek :D

05 Eylül 2019 09:25

Karakterin de çıktı meydana hemen... Doğru dürüst yazmayı bilmiyorsun, dil bilgin zayıf demek ki...bu da yetmedi asosyal bir tavır takındın hemen, en küçük şeyde hemen küfretmeye de hazırsın. Cesaretin de yok, ancak internet üzeriden yaparsın, yüz yüze olduğunda da bırak küfretmeyi korkundan kaçacak yer ararsın... bu halinle öğretmen olma hayalleri kuracağına önce kendini düzelt... söylediklerimde haklıymışım değil mi? Egitim sistemi noye çöktü? Cevabı sensin özetle... mesleğe hak etmeyen kişiler de atanıyor artık...

EYWALLAHSIZ, 5 yıl önce
Sıkıntılısın galiba anana babana yazık üzdün
05 Eylül 2019 09:28

Kesinlikle ama kesinlikle öğretmen, doktor gibi insanlarla doğrudan ilgili, insanların geleceğiyle doğrudan ilgili mesleklerde atamalar için kişilik testi mutlaka yapılmalıdır. Eğitimde öncelikli sorunlardan biridir bu...

EYWALLAHSIZ
Aday Memur
05 Eylül 2019 16:52

Kimseden korkumuz yok allaha şükür adamına göre muamele yapıyoruz sadecede senin benimle sıkıntın ne onu anlamadım kafama takılan bir soru sormuşum o an dalgınmışım ki soruyu sorarken kelimeyi fazla kullanmışım. İşine baksana konuyu kirletiyosun benimle ilgili bşy varsada özel açık ordan yazabilirsin
atamasureci, 5 yıl önce

Karakterin de çıktı meydana hemen... Doğru dürüst yazmayı bilmiyorsun, dil bilgin zayıf demek ki...bu da yetmedi asosyal bir tavır takındın hemen, en küçük şeyde hemen küfretmeye de hazırsın. Cesaretin de yok, ancak internet üzeriden yaparsın, yüz yüze olduğunda da bırak küfretmeyi korkundan kaçacak yer ararsın... bu halinle öğretmen olma hayalleri kuracağına önce kendini düzelt... söylediklerimde haklıymışım değil mi? Egitim sistemi noye çöktü? Cevabı sensin özetle... mesleğe hak etmeyen kişiler de atanıyor artık...

05 Eylül 2019 18:19

Doktora görün diyorum başka da birşey demiyorum. Kendi kendine senaryo kurup o senaryoya göre hareket ediyorsun. Yok neymiş benimle bir sorunun mu varmış :D Ağzı küfre yatkın insanları iyi bilirim, eğitimci olmasınlar yeter... Hoş sana cevap da vermezdim ama baktım senaryo da kuruyorsun, yarımcı olayım dedim. Git güzelcee bir doktora görün, dünya kadar eksiğin var, tavsiye sadece... ister uy ister uyma, senin bileceğin iş... seninle gibi insanlarla bırak sorunum olmasını en küçük işim bile olmaz. Teşekkürlük bir davranışa "bak küfrederim haaa" şeklinde cevap veren insanlarla ne işim olcak, balık baştan kokar nasılsa...

EYWALLAHSIZ, 5 yıl önce
Kimseden korkumuz yok allaha şükür adamına göre muamele yapıyoruz sadecede senin benimle sıkıntın ne onu anlamadım kafama takılan bir soru sormuşum o an dalgınmışım ki soruyu sorarken kelimeyi fazla kullanmışım. İşine baksana konuyu kirletiyosun benimle ilgili bşy varsada özel açık ordan yazabilirsin

figo102009
Daire Başkanı
05 Eylül 2019 18:50

Eğer istifa ederseniz 1 yıl beklemeniz gerekecektir. Sonrasında tekrar yeni bir puanla deneyebilirsiniz.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi