Editörler : hopaliSafak Vaktii
05 Eylül 2019 12:55   

Ücretliye çağırılan var mı?

Ücretli için aranan var mı?

05 Eylül 2019 13:11

xsınıfçımuallimex
Aday Memur

Var hocam hatta ben bu konu için başlık açacaktım. Şanlıurfa da biri 50 küsürlü puan aldığı halde arandı ve mahallesinnde ki okulu isteyip istemediklerini sordular. ONdan çok daha yüksek yapıp Urfa da yaşayanlar daha aramıdılar. Hani torpil olmayacak lafları falan hep boşmuş. Bugün CİMER e yazacam. Yeter ya artık yeter. Temiz tek bir insan kalmamış.

05 Eylül 2019 13:18

sefa-24
Şef

bugün perşembe hala aramadılar. Ben aradım görevlendirme yaptınız mı diye yapıyoruz dediler devam ediyomuş beni görevlendirirlerse arayacaklarmış... nah arayacaklar maaşları da arttı torpilsiz kimseye yedirmezler artık. Ülkede cılkı çıkmayan bişey kalmadı şaka gibi

05 Eylül 2019 13:24

xsınıfçımuallimex
Aday Memur

Aynen öyle hocam sonra eğitim niye bu hale geldi diye ağlıyorlar. 50 puan alan kişiye daha başvurular devam ederken görevlendirme veriyorlar. Daha önce arkadaşlarım yurt dışına çıkma planları yapyordu ben hep karşı çıkıyordum. Ama şimdi bakıyorum da ciddi manada yaşanılacak gibi değil.

05 Eylül 2019 13:26

Procyon0
Aday Memur

Daha başvurular devam ederken nasıl görevlendirme oluyor? Oluyorsa bizi neden aramıyorlar hala?

05 Eylül 2019 13:29

sefa-24
Şef

pazartesi okul açılıyor mecbur yapmak zorunda. Aramıyolarsa teorik olarak size ihtiyaçları yoktur yani öyle söylerler. Asıl sebep ise torpiliniz yoktur

05 Eylül 2019 13:30

xsınıfçımuallimex
Aday Memur

Daha başvurular devam ederken nasıl görevlendirme oluyor? Oluyorsa bizi neden aramıyorlar hala?

Procyon0, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam çünkü biz hakkımız olanı bekiloruz millet hak etmediğini almak için torpil arıyor. Torpil isteyenin de yapanın da göz yumanında Allah belasını versin. Beni hayattan bıktırdılar.

05 Eylül 2019 13:35

bote40
Aday Memur

ben arandım. pazartesi başlıcam. torpil filan yok arada arkadaşlar.puan 85.yer istanbul

05 Eylül 2019 13:39

Procyon0
Aday Memur

ben arandım. pazartesi başlıcam. torpil filan yok arada arkadaşlar.puan 85.yer istanbul

bote40, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ne zaman aradılar hocam

05 Eylül 2019 13:41

bote40
Aday Memur

bugun sabah aradılar yakındı gittim görüştüm müdürle tama belgelerini getir başla dediler.

05 Eylül 2019 13:49

Ingilizce077
Aday Memur

80 aldım bölüm ingilizce başvurdum antalya merkezdeki 3 ilçeye de ama henüz arama yok..

Antalyada olup aranan varmı acaba?

05 Eylül 2019 13:50

xsınıfçımuallimex
Aday Memur

bugun sabah aradılar yakındı gittim görüştüm müdürle tama belgelerini getir başla dediler.

Hocam sizin puanınız yüksek hakkınızı almışssınız. Benim bahsettiğim kişi 50 li puanlarda. Ondan yüksek alanlar aranmadılar.

05 Eylül 2019 13:53

selamlar43
Aday Memur

mesela bu ayin 9 u başlayınca ayin 15 i maaş alabiliyor musunuz ?
05 Eylül 2019 13:58

sefa-24
Şef
mesela bu ayin 9 u başlayınca ayin 15 i maaş alabiliyor musunuz ?
selamlar43, 1 hafta önce - Alıntıya git

9 eylülden 6 ekime kadar girdiğiniz saatler toplanır 7 ekimde hesabınıza yatar. Ek ders ücretleri her ayın 7 sinde yatar. 2017 2018de çalıştım bu şekildeydi. Değiştirmedilerse yine aynıdır

05 Eylül 2019 13:58

selamlar43
Aday Memur

9 eylülden 6 ekime kadar girdiğiniz saatler toplanır 7 ekimde hesabınıza yatar. Ek ders ücretleri her ayın 7 sinde yatar. 2017 2018de çalıştım bu şekildeydi. Değiştirmedilerse yine aynıdır

sefa-24, 1 hafta önce - Alıntıya git
teşekkür ederim hocam
05 Eylül 2019 14:00

ekonomik.çöküş
Daire Başkanı

Aynen öyle hocam sonra eğitim niye bu hale geldi diye ağlıyorlar. 50 puan alan kişiye daha başvurular devam ederken görevlendirme veriyorlar. Daha önce arkadaşlarım yurt dışına çıkma planları yapyordu ben hep karşı çıkıyordum. Ama şimdi bakıyorum da ciddi manada yaşanılacak gibi değil.

xsınıfçımuallimex, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ülke bu cahil din simsarlarının elinde çok daha kötüye gidecek.Yandaş olmayan ekonomistler dünya ekonomisinin resesyona girmesiyle ülkemiz ekonomisinin adeta çöküşe geçeceğini şimdiden söylüyorlar.Hayat pahalılığı 1-2 sene sonra şimdinin 2 katı olacak,zamlar çok daha artacak, %30 civarında olan genç işsizlik %50'lere varacak.2 sene sonra 1 milyon atanamayan öğretmen sayısına ulaşacağız.İflas edip öğretmenlerini işten çıkaracak veya maaşlarını aylarca ödeyemeyecek özel okulları hiç saymıyorum bile.

En sonunda ülke olarak dış borçlarımızı ödeyemeyeceğimizi ilan edeceğiz ve elimizdeki son kalan yerli şirketler de yabancılara gidecek,adeta sömürge ülkesi haline geleceğiz.Zaten tarım ve hayvancılığı bile bitme noktasına gelmis bir ülkeyiz.Ondan sonra d a Suriyeliler veya Iraklılar gibi birbirimizi yemeye başlarız herhalde.

Sözün özü kaçabilenler yurtdışına kaçıp kurtulacak kaçamayanlar uzun seneler çile çekecekler bu topraklarda. Gerçekler ve gidişat böyle ne yazık ki!

05 Eylül 2019 14:09

bote40
Aday Memur

Hocam sizin puanınız yüksek hakkınızı almışssınız. Benim bahsettiğim kişi 50 li puanlarda. Ondan yüksek alanlar aranmadılar.

xsınıfçımuallimex, 1 hafta önce - Alıntıya git

arada torpille iş çevirenler oluyor maalesef. ama torpilsiz de aranıyor,hep torpille alınmıyor. umutsuzluğa düşmeyin. inşallah herkes hakkettiği yerlere gelir.

05 Eylül 2019 14:10

Procyon0
Aday Memur

Arkadaşlar il mem'i aradım. "Aramaya başladık, kpss puan üstünlüğüne göre arıyoruz." dediler...

05 Eylül 2019 14:16

SelimPusat34
Memur

Ülke bu cahil din simsarlarının elinde çok daha kötüye gidecek.Yandaş olmayan ekonomistler dünya ekonomisinin resesyona girmesiyle ülkemiz ekonomisinin adeta çöküşe geçeceğini şimdiden söylüyorlar.Hayat pahalılığı 1-2 sene sonra şimdinin 2 katı olacak,zamlar çok daha artacak, %30 civarında olan genç işsizlik %50'lere varacak.2 sene sonra 1 milyon atanamayan öğretmen sayısına ulaşacağız.İflas edip öğretmenlerini işten çıkaracak veya maaşlarını aylarca ödeyemeyecek özel okulları hiç saymıyorum bile.

En sonunda ülke olarak dış borçlarımızı ödeyemeyeceğimizi ilan edeceğiz ve elimizdeki son kalan yerli şirketler de yabancılara gidecek,adeta sömürge ülkesi haline geleceğiz.Zaten tarım ve hayvancılığı bile bitme noktasına gelmis bir ülkeyiz.Ondan sonra d a Suriyeliler veya Iraklılar gibi birbirimizi yemeye başlarız herhalde.

Sözün özü kaçabilenler yurtdışına kaçıp kurtulacak kaçamayanlar uzun seneler çile çekecekler bu topraklarda. Gerçekler ve gidişat böyle ne yazık ki!

ekonomik.çöküş, 1 hafta önce - Alıntıya git

erken seçim var mı, 40 bin alım olur mu hocam?

05 Eylül 2019 14:19

Dgn00002
Kapalı

Ararlar arkadaşlar siraniz geldiğinde.Puan üstünlüğüne göre arıyorlar.Ben daha önce iki defa başvurdum ikisinde de aradılar.hatta bir defa görev yaptım kadrolu gelince ayrılmıştır sonra bir daha başka bir okuldan aradılar.Torpil meselesine gelince Pek olacağını sanmıyorum.Sadece telefonunuz açık olsun çıkarsa yüzde 99 sabah saat 9 ile 10 arası mutlaka arıyorlar öğleden sonra gidip MEB de onayliyorsunuz ertesi gün hemen başlıyorsunuz.

05 Eylül 2019 14:22

Dgn00002
Kapalı

Ücretli öğretmenlikte maaşlar her ayın 9 yatıyor .

Toplam 74 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?