Editörler : Mehmet Balci
06 Eylül 2019 09:50   

Nüfus müdürlüğü yedek aday hakkı, önemliii

Arkadaşlar geçen sene nüfus da yedek aday olmuştum kesin liste kasım sonuncu haftasında açıklandı, ama sözleşmeler ocak ayında yenileniyor peki bu arada istifa edenlerin boşluğu nasıl doldurulacak, bizim hakkımız kasım mı yoksa ocak ayına kadar mı

06 Eylül 2019 19:45

Kimki30
Aday Memur

+

06 Eylül 2019 22:07

Rengarenk91
Şube Müdürü

Gecenlerde arayip sormustum.22 kasima kadar.

06 Eylül 2019 22:08

Kimki30
Aday Memur

Gecenlerde arayip sormustum.22 kasima kadar.

Rengarenk91, 1 hafta önce - Alıntıya git

EE istifa etmek isteyenler olursa biz bundan nasıl faydalanacağız

06 Eylül 2019 22:16

Rengarenk91
Şube Müdürü

Yedek olarak ben de cok isterdim faydalanmayi ama malesef durum boyle.ikinci saglik alimindan sonra belki istifa olur.belki atananlar olmustur ve guvenlik sorusturmasinin sonuclanmasini bekliyolardir.yedeklik suresinin sonuna kadar bekleyip cikarlar.benim yedek oldugum sehirde onceki alimda son hafta 2 yedek birden cagirmislar.

06 Eylül 2019 22:19

Kimki30
Aday Memur

Yedek olarak ben de cok isterdim faydalanmayi ama malesef durum boyle.ikinci saglik alimindan sonra belki istifa olur.belki atananlar olmustur ve guvenlik sorusturmasinin sonuclanmasini bekliyolardir.yedeklik suresinin sonuna kadar bekleyip cikarlar.benim yedek oldugum sehirde onceki alimda son hafta 2 yedek birden cagirmislar.

Nasip artık ama benim pek umudum kalmadı gibi KPSS 2020 hazırlanmak şart sanırım

06 Eylül 2019 22:32

Rengarenk91
Şube Müdürü

Ben de cok umutlu degilim ama belli de olmaz.istemeden de olsa bazen sosyal medya hesaplarina bakiyorum.surekli isten dolayi isyan ediyolar.yedeklik suresi bittikten sonra cikarlarsa baska bir sey demiyorum.

06 Eylül 2019 22:34

Kimki30
Aday Memur

Ben de cok umutlu degilim ama belli de olmaz.istemeden de olsa bazen sosyal medya hesaplarina bakiyorum.surekli isten dolayi isyan ediyolar.yedeklik suresi bittikten sonra cikarlarsa baska bir sey demiyorum.

İsyan edenler genelde İstanbul dur, ben bursa için bekliyorum:))

06 Eylül 2019 22:37

Rengarenk91
Şube Müdürü

Istanbul degil.ben kendi yedek oldugum sehirle ilgileniyorum.

06 Eylül 2019 22:41

Rengarenk91
Şube Müdürü

Ilcede oldugu halde isyanlardalar.

06 Eylül 2019 22:43

Kimki30
Aday Memur

Ilcede oldugu halde isyanlardalar.

Sen aslında bir ara ocak ayına kadar hakkımız vs var demiştim bende ondan hep ocağa kadardır diye kendimi ayarladım ama kasım olması saçma geldi arıyorum 10 kişi istifa etti napıcak peki kuruluş

06 Eylül 2019 23:34

Rengarenk91
Şube Müdürü

Devlet kurumlarinda 1 yil ay olarak hesaplanmiyor diye biliyordum.2018 yilinda yapilan alim mantiken 2019 sonuna kadar gecerli olmali.onceki nufus aliminda ay olarak 1 yili gectikten sonra yedek alinmisti.ben en iyisi cimere bimere sorayim.bide onceki nufus aliminda yedek kalan ve listenin sonlarinda olup yedek olmayan kisiler asil oldu.tolerans gosterilmis gibi.keske onceden de mulakata girseymisim.

07 Eylül 2019 00:28

Rengarenk91
Şube Müdürü

Aralok sonuna kadar olsa cok iyi olur.1 ay bile cok onemli.aralikta merkezi alim olcak.asillardan atananlar olabilir.

08 Eylül 2019 16:57

memuradaysvd
Aday Memur

Aralok sonuna kadar olsa cok iyi olur.1 ay bile cok onemli.aralikta merkezi alim olcak.asillardan atananlar olabilir.

nüfus müdürlüğüne alım olacak mı acaba hocam bir bilginiz var mı

09 Eylül 2019 00:07

Rengarenk91
Şube Müdürü

nüfus müdürlüğüne alım olacak mı acaba hocam bir bilginiz var mı

memuradaysvd, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bilgim yok hocam

09 Eylül 2019 12:11

Kimki30
Aday Memur

Burada ilk 10 yedek içerisindeyim 32 kişi alınddı ama 1 kişi bile istifa etmemiş yada kurum değiştirmemiş çok ilginç geliyor bana, kurumu aradıpımda ilk zamanlarda baya yedek çağırdıklarını söylemeişlerdi geçen seneler için

09 Eylül 2019 14:23

Rengarenk91
Şube Müdürü

Olursa olur,olmazsa olmaz.yapacak bir sey yok.sadece bu alimi bekleyerek zaman kaybetmeyelim.senin bolum neydi?

09 Eylül 2019 14:36

Kimki30
Aday Memur

Olursa olur,olmazsa olmaz.yapacak bir sey yok.sadece bu alimi bekleyerek zaman kaybetmeyelim.senin bolum neydi?

Rengarenk91, 6 gün önce - Alıntıya git

Elimde KPSS puanı yok ki yüksek kaldım 2020'ye bölüm iletişim

09 Eylül 2019 14:40

Rengarenk91
Şube Müdürü

Benimde kpss puanim cok dusuk geldi.sinavdan sonra cevaplar yayinladiginda cok dogrum vardi ama netlerim cok dusuk geldi.acaba kaydirma mi yaptim bilmiyorum.bu kadar dusuk olmasi mumkun degildi.neyseki dusuk puanla atanma ihtimali olan bolumu okuyorum.ocakta mezun olcam.subatta da alim bekliyorum.

09 Eylül 2019 15:33

Kimki30
Aday Memur

Benimde kpss puanim cok dusuk geldi.sinavdan sonra cevaplar yayinladiginda cok dogrum vardi ama netlerim cok dusuk geldi.acaba kaydirma mi yaptim bilmiyorum.bu kadar dusuk olmasi mumkun degildi.neyseki dusuk puanla atanma ihtimali olan bolumu okuyorum.ocakta mezun olcam.subatta da alim bekliyorum.

Rengarenk91, 6 gün önce - Alıntıya git

İnşallah atanırsın çok sevinirim senin adına🙏

09 Eylül 2019 18:08

Rengarenk91
Şube Müdürü

İnşallah atanırsın çok sevinirim senin adına🙏

Kimki30, 6 gün önce - Alıntıya git

Cok sagol.insallah ikimizde ataniriz.

Toplam 20 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?