Editörler :
07 Eylül 2019 00:06   

Din Hizmetleri Uzmanlığı ve Murakıplık Tecrübesi Olanlar

Selanun Aleyküm kardeşlerim.

2018 yılında yapılan Din Hizmetleri Uzmanlığı veya Murakıplık sınavını kazanmış arkadaşlara birkaç sorum olacak.:)

- 2018'de atanan kocalarımız göreve başladılar mı?

- Yurtdışında görevli olanların kazanmasına pek sıcak bakmadıkları söyleniyor bu doğru mu?

- Yurtdışından sınava giripte kazanan hocalarım var mı ve akıbeti ne oldu? Kazananların Yurtdışından dönmeleri gerekiyormu yoksa yurtdışı görevi bittikten sonra mı göreve başlamaları gerekiyor?

- Bu sınavlarda Yüksek lisans yapıyor olmak veya bitirmiş olmanın bir avantajı var mı?

- Din Hizmetleri Uzmanlığı'nı kazananlar KYK da görevlendirildiler herhalde. bununla ilgili göreve başlayan hocalarımız ortamı anlatabilirler mi. 2016 da Din Hizmetleri Uzmanlığı sınavını kazananlar masabaşı görev yapıyor. acaba artı ve eksileri nelerdir.

Tecrübe paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler. :)

09 Eylül 2019 02:18

lastship
Şef
mesaj kutunuza bakarmısınız?
10 Eylül 2019 04:11

özbil16
Kapalı

ben yüksek lisans yapıyorum. sanırım kazanmama vesile olan odur. şu an müftülükte kalıyorum. KYK görevlendirilmesi verilmedi. Ben çok memnunum. Darısı tüm isteyenlere :)

10 Eylül 2019 11:56

abiyotikim
Aday Memur

Hayırlı görevleriniz olur inşallah hocam

10 Eylül 2019 16:46

61 trabzon
Aday Memur

özbil16 hocam müftülükte ne gibi görevler yapıyosunuz

08 Ekim 2019 01:46

kpst
Aday Memur

Sn hocalarım bu başlık altında özellikle yurt dışı ile iligili olan sorularin cevaplarını merak ediyorum bilgisi olan varmi yardımcı olursaniz sevinirim. Yurtdışında gorev yapanlar eger kazanırlarsa geri cagriliyorlarmi ayrica yurtdışında görev yapanlarin kazanmalarina sicak bakılmadığı ile ılgili bir durum soz konusu mu

Toplam 5 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;