Editörler : hopaliSafak Vaktii
07 Eylül 2019 11:11   

EKYS puanı olan öğretmene engel

Değerli hocalarım, EKYS puanım ilçemde lise öğretmenleri içinde en yüksek puan olup bir okulu tercih edeceğim. Okulda 2 tane görevlendirme md.yrd. çalışıyor. Müdür beni çağırıp ben bu görevlendirmelerle devam edeceğim bu sene, sen tercihte bulunma diyor. Bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce atanırsam ne gibi zorluklar olur?

07 Eylül 2019 11:21

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
:))) valla zor bir durum. bunu soyleyen mudur mu milli egitim mi
07 Eylül 2019 11:25

strider319
Daire Başkanı

Okul müdürü

07 Eylül 2019 11:33

AzeleAYitimci
Aday Memur
Yasal olarak tercih etme hakkın var. Eğer müdürden korkup tercih etmezsen senden daha düşük puanlı biri tercih edebilir ve orda müdür yardımcısı olabilir. Ama sen yazıp gidersen de sana zorluk çıkarabilir o müdür, hem yazma dedim hem de geldin diye. Mutsuz olabilirsin. Ben olsam başka okul yazardım. Ama yine söylüyorum yasal olarak orayı yazmanın önünde bir engel yok.
07 Eylül 2019 11:39

sessiz -bayan
Şube Müdürü

Ayni olay benim basima geldi.Yoneticilkten ayrildim.Ancak Muduru takipteyim.

07 Eylül 2019 11:39

strider319
Daire Başkanı

Müdürün 1 yılı var, idare edicez artık...

07 Eylül 2019 13:11

Antin-Kuntin
Aday Memur

Her taraf kral kaynıyor memlekette. Sanki babasının okulu. Eskiden devletin okulu ve devletin işi vardı. Şimdi müdürün ve arkadaşlarının okulu var. Rezil bir durum.

Görev bellidir, iş bellidir. Kim olsa yapar üç aşağı beş yukarı. Ama illaki müdürün adamı o işi yapacak.

....

Ben olsam yazarım, işimi de düzgün yaparım, eline koz vermem. Sağlam bir sendikaya geçin, mobbing yapmaya cesaret edemesin...

07 Eylül 2019 13:12

ketboğa
Memur

Pabuç bırakma bu cakallara yaptığı herşeyi kaydet delillendir mobingden dava açarsın

07 Eylül 2019 16:51

Salcanocityfun
Aday Memur

De ki o kadar testisin kuvvetliyse beni başka okula görevlendirme yaptırıver dersin.

07 Eylül 2019 22:02

ugurbik
Aday Memur

müdürün halt etmiş, hadi seni engelledi böyle tüm ildeki başvuruları nasıl engelleyecek, 10 yıl önce benim müdürüm de tercih yapma beraber çalışamayız demişti siz bilirsiniz hocam başka okula gidersiniz isterseniz ben bu okula geleceğim demiştim :) Sonra da güzel güzel çalıştık hiç de bir sıkıntı olmadı.

11 Eylül 2019 09:23

strider319
Daire Başkanı

Verilecek görevi zamanında yaptıktan sonra bi sıkıntı olmaz diye umuyorum, aksi bir durum mobbing olur zaten. Dişimizi sıkıcaz artık. Ne var bu idarecilikte bu kadar işin içine girince anlıcam artık.

11 Eylül 2019 09:26

bedenci1986
Şube Müdürü

Okul müdürünü arayın ben gelecem hocam deyip bi yoklama çekin tepkisine bakın son karar sizin

11 Eylül 2019 09:29

strider319
Daire Başkanı

Yoklama yaparsak hocam, tam istediği şeyi ona vermiş olurum.

11 Eylül 2019 09:39

hugo.almeida
Daire Başkanı

İş işten geçmiş bence. O lafı duyar duymaz "sana fikrini soran yok sen kim oluyon da bana gider yapıyon topraaaaam" demeniz lazımdı.

11 Eylül 2019 09:52

enensonmohikan
Memur
o okulu yazmak istiyorsaniz mutlaka yazin.okulda kanun yönetmeliklere uydugunuz surece sıkinti olmaz .baktiniz mudür sikintili kanun yonetmelik tanimiyor bunlar ona işlemiyor.adam kro magnon insani.o zaman anladıği dil olan şiddet dilini devreye koyun.hocam bu tür insanlar ancak o dilden anlar.o zaman bakarsiniz kuzu olmuş.herkes ayni degil.garibanlari hep ezmis bir tatar ramazana denk gelmemis.ha diyorsaniz kavga bana gore değil o zaman yazmayino okulu.müdur sizi ezer.hayati çekikmez hale getirir.kısaca olay budur.
11 Eylül 2019 10:22

yeditepelisehir
Daire Başkanı

Yap tercihini, başla görevine hocam. İstemeyen gitsin.

12 Eylül 2019 23:58

Vugrovic
Aday Memur
Hadi be ordan diyip geçmen lazımdı.
13 Eylül 2019 11:43

Teacher1759
Aday Memur

O okulu yazmak sizin hakkınız. Benim bulunduğum ilçede de böyle şeyler oldu ama kim takar? Yalnız huzursuz başlayan birşey öyle gider.. Ben şahsen sinir sistemimi bozamam densizler yüzünden. Siz bilirsiniz hocam hayırlısı olsun

13 Eylül 2019 21:15

Semsurii
Şef

"çağırdı" mı...kendi müdürünüz mü bari? yoksa pes vallahi

Toplam 18 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?