Editörler : hopaliSafak Vaktii
08 Eylül 2019 23:05   

Müdürlük makamı babanızın malı değil !

Aramış müdürün biri benim okulumu yazmasın,okulumda kemalist istemem demiş.Ey müdür efendi demirden korksak trene binmezdik!Elinden geleni ardına koma!

08 Eylül 2019 23:26

HASAN-31
Genel Müdür

Türkiye Cumhuriyeti, şeyhler, dervişler, meczuplar vb. devleti olamaz. Sayın Hocam, sakın vazgeçmeyin, bu kafadakilere pabuç bırakmayın. Selamlar...

08 Eylül 2019 23:33

yalnizzlink
Daire Başkanı

hiçbir müdür bunu yapmaz. yani öğretmeni arayıp yüzüne karşı okuluma kemalist istemiyorum okuluma gelme demez, ama bir arkadaşının yanında diyebilir yaa kemalist bir öğretmen benim okula gelecekmiş gelmesin türünden ama gelip de bir öğretmenin yüzüne karşı kimse bunu söylemez

08 Eylül 2019 23:39

ashil13
Daire Başkanı

hiçbir müdür bunu yapmaz. yani öğretmeni arayıp yüzüne karşı okuluma kemalist istemiyorum okuluma gelme demez, ama bir arkadaşının yanında diyebilir yaa kemalist bir öğretmen benim okula gelecekmiş gelmesin türünden ama gelip de bir öğretmenin yüzüne karşı kimse bunu söylemez

yalnizzlink, 1 ay önce - Alıntıya git

Katılıyorum. Asla öyle bir şey mümkün olamaz. Besbelli polemik amacıyla açılmış bu konu.

Konuyu açan arkadaşım gerçekten böyle bir durum varsa cimere ve milli eğitime şikayet et.

08 Eylül 2019 23:52

Hayırlısı-bea
Memur

Hasan 31 .. Türkiye cumhuriyeti ayyaşlar sarhoşlar berdoşlar devleti de olamaz o halde .

Müdürlerin çoğu Kemalist ,kaldıki MEB ve eğitim sistemi zaten Kemalizm üzerine inşa edilmiş. saçma sapan laflarla polemik çıkarma gayretinden başka bişey değil başlık .

Madem bu kadar erkeksin hangi okulun Müdürü bunu demiş isim yaz da görelim hatta arayıp soralım ..

İnsanları düşüncelerine ,inançları vs yargılamak kimsenin hakkı ve haddi değil . Kemalistleri sevmem ama Kemalist oldukları için de böyle şeyler söylemem söylenmesine de her türlü tepkiyi gösteririm.

Herkesin inancı düşüncesi ideolojisi kendisine .

09 Eylül 2019 00:21

memoserif
Şef

Şu an sosyal medyanın etkisi ile ülkede inanılmaz derecede bir tahammülsüzlük ve hoşgörüsüzlük var.Herkes karşı fikirdeki kişinin deyim yerindeyse ölmesini istiyor.Ya beraber yaşamayı öğreneceğiz ya da yok olup gideceğiz.

09 Eylül 2019 01:23

EnderuN Mektebi
Aday Memur

yalnizzlink, 1 ay önce - Alıntıya git

Benim okul müdürümün yanında demiş.O da beni sözüm ona dostça uyarıyor gitme rahat vermez diye...

09 Eylül 2019 01:27

EnderuN Mektebi
Aday Memur

Katılıyorum. Asla öyle bir şey mümkün olamaz. Besbelli polemik amacıyla açılmış bu konu.

Konuyu açan arkadaşım gerçekten böyle bir durum varsa cimere ve milli eğitime şikayet et.

ashil13, 1 ay önce - Alıntıya git

Polimiğe nasıl olurda bağlarsın?Orta da laftan sözden baska bir sey yokken nasıl bir şikayette bulunabilirim.Gelsin yuzume soylesin alasıyla cevabını veririm..

09 Eylül 2019 01:35

EnderuN Mektebi
Aday Memur

Hasan 31 .. Türkiye cumhuriyeti ayyaşlar sarhoşlar berdoşlar devleti de olamaz o halde .

Müdürlerin çoğu Kemalist ,kaldıki MEB ve eğitim sistemi zaten Kemalizm üzerine inşa edilmiş. saçma sapan laflarla polemik çıkarma gayretinden başka bişey değil başlık .

Madem bu kadar erkeksin hangi okulun Müdürü bunu demiş isim yaz da görelim hatta arayıp soralım ..

İnsanları düşüncelerine ,inançları vs yargılamak kimsenin hakkı ve haddi değil . Kemalistleri sevmem ama Kemalist oldukları için de böyle şeyler söylemem söylenmesine de her türlü tepkiyi gösteririm.

Herkesin inancı düşüncesi ideolojisi kendisine .

Hayırlısı-bea, 1 ay önce - Alıntıya git

Müdürlerin çoğu kemalistmiş sen şimdi bu yazdığına inanıyor musun bizim inanmamızı bekliyorsun...

O müdür efendi erkek gibi karşıma gecer direk yüzüme soyler o vakit burda ifşa ederim..erkekliği senden öğrenecek değilim..Bazı zihniyetler artık anlasın sınavsız emeksiz koltuk dönemi bitti. ne kadar zorunuza gitsede yol alacaksınız...

İşinize gelmedin mi polimik başığı..foruma bakın benzer bir konu daha var o da polimik yaratıyor degil mi aynı düşünmeyen herkes polimik çıkarıyor hadi ordan

09 Eylül 2019 08:43

enensonmohikan
Kapalı
ne yani okullar şimdi müdürlerin babalarının malı değil mi.biz yıllardır böyle biliyoruz.bizim şu andaki müdür okulu dedesinin malı gibi görüyor.öğretmenlere ben hariç işveren patronluk taslıyor.ben yönetmelik falan tanimam diyor.şikayeti olan varsa meb e şikayet etsin diyor.ben böle bişi görmedim.hocam müdür görmek istiyorsaniz doğuya gelin.inanin okullarda nerdeyse ağalik sistemi var.
09 Eylül 2019 09:02

ayhan8861
Aday Memur
Troller toplanmış boşa ağzınızı yormayın çalışan herkese her yerde ekmek vardır
09 Eylül 2019 10:43

umutt_
Aday Memur

Bu ülke sarhoşlar ayyaşlar putperestler ülkeside olamaz.

09 Eylül 2019 10:57

Antin-Kuntin
Memur

Bunu bir eğitimcinin söylemesi dibin dibi bir durum. Rezilliğin, saçmalığın, ahlaksızlığın zirvesi... Net söylüyorum bunu diyen eğitimci O-LA-MAZZZ... Eğitime muhtaç biri nasıl eğitir gençliği!

09 Eylül 2019 16:51

mleo
Şef

Bu ülke sarhoşlar ayyaşlar putperestler ülkeside olamaz.

umutt_, 1 ay önce - Alıntıya git

her gördüğün sakallıyı deden sanma, ayyaş dersin nice hocalardan namuslu çıkar kul hakkı gözetir dürüstlük önemli bu ülkede en çok torpilin döndüğü kurum diyanet ve adalet :D

09 Eylül 2019 18:22

erzunigen
Şef
Onu bilmem ama bizim burada malum sendika ilçe başkanı okul müdürü var. Eşimin okulu il dışı olsun arayanları sorup sorgulayıp muhalif ise yazdırma aya çalışıyor. Çok çalışmanız gerekli gibi çalışan öğretmen istiyoruz falan diyormuş.
09 Eylül 2019 18:35

yalnizzlink
Daire Başkanı

Benim okul müdürümün yanında demiş.O da beni sözüm ona dostça uyarıyor gitme rahat vermez diye...

EnderuN Mektebi, 1 ay önce - Alıntıya git

valla sizin okul müdürünüzün bu sözü taşıması yanlış halen de inanasım gelmiyor böyle bir söz gelip de öğretmene söylenmez eğer senin müdür o lafı taşımışsa o da sağlam değidir.

09 Eylül 2019 19:48

49 müdür
Şube Müdürü

Onu diyen Mustafa Kemal?in tükürüğüne kurban olsun.Ne demekmiş Kemalist yahu! Hepimiz Atatürkçüyüz.Mustafa Kemal?e gerekensaygıyı göstermeyenlerin ihraç edilmesini istiyorum.Bu kadar soysuzluk olur mu vatanamızı kim kurtardı? İnsanda ahde vefa olur

Toplam 16 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;