Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Eylül 2019 11:11   

EKYS Tercih
MEBBİS Ekys tercih modülü açılan var mı?
09 Eylül 2019 11:16

mavsih
Daire Başkanı

Yok öğretmenim

09 Eylül 2019 11:18

Teacher1759
Aday Memur

Heyecanla bekliyoruz herkesin hakkında hayırlısı olsun şimdiden

09 Eylül 2019 11:33

enensonmohikan
Memur
batman daha kontenjanları yayinlamadi.modul desen nerde.bu işe akil sir erdirmek zor.nasil başariyorlar anlamiyorum.atama tarihi zaten belli.arayi da cok geniş tutmuşlar.başarmamak için çok çalişmak lazim.
09 Eylül 2019 11:39

timurt80
Aday Memur
Adana'dan ses yok henüz
09 Eylül 2019 13:32

yaşarimam
Memur

Bir MEB klasiği... Bekletmek :)

09 Eylül 2019 14:55

mucizelereinanırmısn
Aday Memur

Tercih modülü açılmış hocalarım.

09 Eylül 2019 15:47

Teacher1759
Aday Memur

Açıldı

09 Eylül 2019 16:16

ozkanozturk23
Memur

Branşım Bilişim Teknolojileri. Mebbiste ilkokullarda açılmış tercihlerde. İlkokullarda müdür yardımcısı olabiliyor mu Bilişim öğretmenleri acaba? Ben olamıyoruz diye biliyordum ama..

09 Eylül 2019 16:40

AzeleAYitimci
Aday Memur
Hocam merhaba. Bana 1. aşamaya başvuru yaptığınız il ile 2. aşamaya başvuru yaptığınız il aynı olmadığı için başvuru yapamazsınız, yazıyor. Ama öyle değil. Sizce neden böyle yazıyor?
09 Eylül 2019 16:43

cleaning
Şef
Hocam merhaba. Bana 1. aşamaya başvuru yaptığınız il ile 2. aşamaya başvuru yaptığınız il aynı olmadığı için başvuru yapamazsınız, yazıyor. Ama öyle değil. Sizce neden böyle yazıyor?
AzeleAYitimci, 6 gün önce - Alıntıya git
hocam siz il mi degistirdiniz
09 Eylül 2019 16:44

cleaning
Şef
hocam siz il dışı isteğe bağlı veya özür grubu ile il dışı yer degistirdiniz mi?
09 Eylül 2019 16:45

AzeleAYitimci
Aday Memur

il dışından geldim. ama mülakata burda gidim

09 Eylül 2019 16:53

cleaning
Şef

il dışından geldim. ama mülakata burda gidim

bende aynı durumdayım hocam. ben özür grubu yoa il degistirdim. ilişik kestim ama henüz yeni ilimde goreve başlamadım. önceki ilin tercihleri açılıyor bana. yarın göreve başlayacağım. göreve başlayınca MEBBİS yeni ili görev yeri olarak görür ve tercih yaparım diye umudum vardı. fakat size böyle yazıyorsa bende başvuru yapamam sanırım.
09 Eylül 2019 16:54

AzeleAYitimci
Aday Memur
bende aynı durumdayım hocam. ben özür grubu yoa il degistirdim. ilişik kestim ama henüz yeni ilimde goreve başlamadım. önceki ilin tercihleri açılıyor bana. yarın göreve başlayacağım. göreve başlayınca MEBBİS yeni ili görev yeri olarak görür ve tercih yaparım diye umudum vardı. fakat size böyle yazıyorsa bende başvuru yapamam sanırım.
cleaning, 6 gün önce - Alıntıya git

ama hocam başvurumu burda yaptım ve mülakata da burda girdim ben. açılması lazımdı okulların.

09 Eylül 2019 17:00

cleaning
Şef

ama hocam başvurumu burda yaptım ve mülakata da burda girdim ben. açılması lazımdı okulların.

valla hocam siz sonuna kadar haklisniz. sınav il geneli yapıldı. mülakata da yeni ikimizde girmissiniz daha ne olsun. bence çok saçma başvuru yapmanız. ben hiç yapamam o zaman. moralim bozuldu
09 Eylül 2019 17:04

AzeleAYitimci
Aday Memur

hayırlısı olsun hocam. yarın il milli eğitime gidip durumu araştıracağım. inşallah bu hatayı düzeltirler.

09 Eylül 2019 17:05

Niki35
Kapalı

Arkadaşlar, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulunda müdür yardımcısı olabilmek için herhangi bir özel şart var mı? Türkçe öğretmeniyim, ilgili kurumun müdür yardımcılığını tercih edebilir miyim? Teşekkürler.

09 Eylül 2019 17:11

ozkanozturk23
Memur

Çok büyük ihtimal hala mebbiste diğer okulda kayıtlı olduğunuz için o ilin okulları açılıyor hocam. Yeni okulunuzda biran önce göreve başlayın mebbisiniz güncellenince karşınıza çıkan okullarda güncellenir. mülakata nerede girdiğiniz karşınıza çıkan okulları değiştirmez büyük ihtimalle. Çünkü mebbis veri çekiyor sizin görevde olduğunuz İL 'e göre..

09 Eylül 2019 18:24

cleaning
Şef

hayırlısı olsun hocam. yarın il milli eğitime gidip durumu araştıracağım. inşallah bu hatayı düzeltirler.

hocam MEBBİS e girip kişisel bilgiler modülünden görev yerinizi kontrol eder misiniz. görev yeri hala önceki okulumuzun görünüyor. bı bakıp bize geri dönüş yaparmisiniz
09 Eylül 2019 18:25

cleaning
Şef

süreç hakkında burdan bilgi verirseniz bizde bilgilenmis oluruz
Toplam 69 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?