Editörler :
19 Eylül 2019 20:19

Referai
Şef

Özel eğitim sınıfı olan bir ortaokul yazdım. Özel egitimciyi m. Yönetmeliğe gore iptal edilmemesi lazım ama gerildim igene de.

Semsembolik, 1 yıl önce - Alıntıya git
özel eğitimciyim . anaokulu , ilkokul , ortaokul ve mesleki ortaöğretim kurumlarını yazabiliyoruz . özel eğitim sınıfı olan yerleri yazma uygulaması geçmişte kaldı . yönetici atama yönetmeliğine göre; yönetici olarak atanacağız kuruma veya aynı türden başka kuruma öğretmen olarak atanabiliyor olmanız yeterli .
19 Eylül 2019 20:53

Semsembolik
Aday Memur
özel eğitimciyim . anaokulu , ilkokul , ortaokul ve mesleki ortaöğretim kurumlarını yazabiliyoruz . özel eğitim sınıfı olan yerleri yazma uygulaması geçmişte kaldı . yönetici atama yönetmeliğine göre; yönetici olarak atanacağız kuruma veya aynı türden başka kuruma öğretmen olarak atanabiliyor olmanız yeterli .
Referai, 1 yıl önce - Alıntıya git

Keşke öyle olsa. Ogretmen olarak atanabilecek nitelikte olmak " ve" okutabilecegi ders olması şartı var yonetmelikte. Ordaki ve dururken özel eğitim sınıfı olması şart duruyor.

19 Eylül 2019 20:58

Referai
Şef

Keşke öyle olsa. Ogretmen olarak atanabilecek nitelikte olmak " ve" okutabilecegi ders olması şartı var yonetmelikte. Ordaki ve dururken özel eğitim sınıfı olması şart duruyor.

Semsembolik, 1 yıl önce - Alıntıya git
hocam ben tüm kurumları yazdım ve onaylandı . aylık karşılığı ders okutma ibaresini de karşılıyoruz . talim terbiye kurulunun 9 nolu kararı değişti 2 yıl önce . özel eğitim branşının aylık karşılığı okutacağı derslere bakarsanız -destek eğitim odasındaki ders-okul öncesi kurumlarında ki özel eğitim uygulamaları-medkeki teknik kurumlarında çocuk gelişimi bölümü özel eğitim dal dersleri vb. daha bir sürü. destek eğitim odası okutulacak dersler içinde geçtiği için tüm okullarda aylık karşılığı ders verebiliyoruz. açıp bakın.
19 Eylül 2019 21:47

çocuk-bakıcısı
Kapalı
Benim de Mesleki Eğitim Merkezi tercihimi iptal ettiler kurumda girebileceğiniz ders yoksa iptal ediliyor tercihler
historyyyy, 1 yıl önce - Alıntıya git

hocam yanlışım varsa düzeltin, sadece başvurabileceğimiz yerler açılmamış mıydı listemizde? ne diye tercih silebiliyorlar anlamadım. yarın ilk iş idareye uğrayacam

20 Eylül 2019 01:45

Referai
Şef

hocam yanlışım varsa düzeltin, sadece başvurabileceğimiz yerler açılmamış mıydı listemizde? ne diye tercih silebiliyorlar anlamadım. yarın ilk iş idareye uğrayacam

çocuk-bakıcısı, 1 yıl önce - Alıntıya git
hocam çoğu kişiye başvuru yapılamayacak yerlerde açıldı.
20 Eylül 2019 07:39

historyyyy
Aday Memur

çocuk-bakıcısı, 1 yıl önce - Alıntıya git
Onda da şöyle oluyor genelde , benim branşım tarih orası çıraklık biraz araştırınca bu yıl ilk defa tarih dersi koymuşlar Ondan tercih ettim aslında atanamayacağımı biliyordum fakat yönetmelikte zaten açık , öncelik benim yaptığım yerde meslek alanı öğretmenlerinde sizde yazdığınız okulun branşınızla ilgili durumunu araştırabilir siniz.
Toplam 86 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?