Editörler : hopaliSafak Vaktii
14 Eylül 2019 10:44

oldboy2121
Aday Memur

Arkadaşlar yöneticilik tercihlerimi yaptım ancak daha onay almadım. Pazartesi günü yapmayı düşünüyorum. Mebbis te tercih bitti zaten. Onay süreciyle ilgili bir sıkıntı olur mu? Onay için takvimde 10-19 Eylül tarihleri verilmişti.

14 Eylül 2019 11:23

alper_ix
Şef

Hizmet belgesi ve başvuru formu ile birlikte ilçe milli eğitime ulaştırdım evrakları

mavsih, 2 gün önce - Alıntıya git

Tamam da hocam o sizin değil idarenin görevi siz niye götürdünüz onu anlamadım

14 Eylül 2019 16:58

snoopymanatee
Memur

Onayları kontrol ediyorduk, kapatmışlar sistemi bir şey görünmüyor artık.

14 Eylül 2019 18:53

Referai
Memur

Onayları kontrol ediyorduk, kapatmışlar sistemi bir şey görünmüyor artık.

snoopymanatee, Dün - Alıntıya git
Kurumun mebbis onaylama sistemi ile girildiğinde onayınızın hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz .
14 Eylül 2019 18:56

mavsih
Daire Başkanı

Tamam da hocam o sizin değil idarenin görevi siz niye götürdünüz onu anlamadım

alper_ix, Dün - Alıntıya git

Doğrudur öğretmenim. Kendimle ilgili önemli bir şeyi başkasının eline şimdiye kadar bırakmadım😅

15 Eylül 2019 01:09

Yagmurabia
Aday Memur
Eğitim durumum da lisans görünüyor yüksek lisans olması lazım müdüre söyledim ilçeyi aradı ama duzeltemeyeceklerini onların elinde olan birsey olmadığını söylemisler. Benim anlamadığım bilgiler mebbisten alınıyor orada da yüksek lisans yazıyor bu nasıl iş çözemedim
15 Eylül 2019 09:13

Referai
Memur
Eğitim durumum da lisans görünüyor yüksek lisans olması lazım müdüre söyledim ilçeyi aradı ama duzeltemeyeceklerini onların elinde olan birsey olmadığını söylemisler. Benim anlamadığım bilgiler mebbisten alınıyor orada da yüksek lisans yazıyor bu nasıl iş çözemedim
Yagmurabia, Bugün - Alıntıya git
ilk defa yönetici atamada yüksek lisansın atamada etkisi yok . onun için sıkıntı olmaz hocam . sınav puanı eşitliği halinde yöneticilik süresi fazla olana , o da eşitse öğretmenlik süresi fazla olana hak verilecek . yöneticilik ve öğretmenlik sürelerinin doğru olması önemli .
15 Eylül 2019 14:17

Ad:Min
Daire Başkanı

il merkezinde öğretmenim.

ile 37 km uzaklıktaki bir ilçeye müdür yardımcısı olmak mantıklı mı.

15 Eylül 2019 17:11

Ekyserol

Öğretmenevinde idarecilik hakkında aydınlatıcıbilgilere ihtiyacım var

Toplam 69 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?