Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Eylül 2019 08:10   

2019 Ağustos öğretmen ataması güvenlik soruşturması
Arkadaşlar soruşturması tamamlanan oldu mu ?
10 Eylül 2019 10:55

Muallm66
Şef

Başlığı yukarı çıkarayım. Bir de lütfen sadece gs ile ilgili konuşmalar olsun.

Gs tamamlanan arkadaşlarm evrak teslim tarihiyle hangi ile atandığınızı da yazın lütfen.

10 Eylül 2019 11:55

tanjukayaoglu
Aday Memur

Atandıgım okulda ücretli baslamamı soylediler herhangi bir olumsuzluk olur mu

10 Eylül 2019 12:01

mutlusinifogretmeni
Aday Memur

Dün gs icin polisler gelmis. ne zamana surec tamamlanir acaba

10 Eylül 2019 13:18

Muallm66
Şef

Atandıgım okulda ücretli baslamamı soylediler herhangi bir olumsuzluk olur mu

tanjukayaoglu, 1 ay önce - Alıntıya git

Hcm ücretli maaşıyla geçinebileceğiniz bir yere atandıysanız (bulunduğunuz il ya da çevresi) bence olumsuz bir durum olmaz. (Gs nı ertelerler gibi söylemler var . Gs aylarca da sürebilir haftaya da çqğırılabilirler belli değil. Karar sizin hcm

10 Eylül 2019 13:26

smtcglr
Aday Memur

Gs sürecine girsek tamam da o sürece girdik mi o bile belli değil, bağlı bulunduğum ilçe egm yi dolaştım, karakollara gittim dosyanız yok diyorlar.

Esenyurt a atanıp da GS için evine polis gelen yada her hangi bir bilgi alan var mı acaba?

10 Eylül 2019 14:33

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür

buradan sizi uyarayım arkadaşlar atananlar asla ücretli başla saçmalığını kabul etmesinler

atama emriniz gecikir mağdur olursunuz

10 Eylül 2019 16:29

martatamasi
Şef

buradan sizi uyarayım arkadaşlar atananlar asla ücretli başla saçmalığını kabul etmesinler

atama emriniz gecikir mağdur olursunuz

EDEBİYATÇI1923, 1 ay önce - Alıntıya git

Bay bilgisiz konuşan, bu konuda da konuştu :D

10 Eylül 2019 18:46

English teacherr
Aday Memur

Dün gs icin polisler gelmis. ne zamana surec tamamlanir acaba

mutlusinifogretmeni, 1 ay önce - Alıntıya git
Aynı soruyu ben de soracaktım. 15 gün gibi bir şeyler duydum ama güvenilir bir kaynak olmadığı için çok da dikkate alamadım. Bu konuda bilgisi olanlar yazabilir mi acaba ?
10 Eylül 2019 23:50

smtcglr
Aday Memur
Aynı soruyu ben de soracaktım. 15 gün gibi bir şeyler duydum ama güvenilir bir kaynak olmadığı için çok da dikkate alamadım. Bu konuda bilgisi olanlar yazabilir mi acaba ?
English teacherr, 1 ay önce - Alıntıya git

Dün karakola gittiğimde İdari işlerdeki GS ye bakan memur, biz işin %10 luk kısmına bakıyoruz %90 lık kısmına il EGM bakıyor ve maximum 1 hafta 10 günde sonuçlanıyor bizim işimiz dedi.

Ama süreçi uzatıyorlar işleyiş çok yavaş kimsenin kimseden haberi yok. İlçe mem evrakları gönderdik diyor evraklar nerde belli değil birde bunun ilçe mem lere dönüşü olacak süreyi az çok tahmin edebilirsiniz.

10 Eylül 2019 23:55

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür

Dün karakola gittiğimde İdari işlerdeki GS ye bakan memur, biz işin %10 luk kısmına bakıyoruz %90 lık kısmına il EGM bakıyor ve maximum 1 hafta 10 günde sonuçlanıyor bizim işimiz dedi.

Ama süreçi uzatıyorlar işleyiş çok yavaş kimsenin kimseden haberi yok. İlçe mem evrakları gönderdik diyor evraklar nerde belli değil birde bunun ilçe mem lere dönüşü olacak süreyi az çok tahmin edebilirsiniz.

smtcglr, 1 ay önce - Alıntıya git

benden söylemesi arkadaşlar sakın ücretli falan başlamayın sonra pişman olursunuz

illa ücretliye ihtiyaçları varsa başkasını çağırsınlar

sizin atama kağıdı geldiği günün ertesi o ücretliyi isteseler de derse sokamazlar

11 Eylül 2019 08:02

English teacherr
Aday Memur

smtcglr, 1 ay önce - Alıntıya git
Tamamdır hocam çok teşekkürler.
11 Eylül 2019 21:40

Muallm66
Şef

Arkadaşlar atandığınız ilin Web sayfasını takip etmeyi unutmayın. Web sayfasında gs tamamlananları paylaşıyorlar.

11 Eylül 2019 22:00

martatamasi
Şef

Arkadaşlar atandığınız ilin Web sayfasını takip etmeyi unutmayın. Web sayfasında gs tamamlananları paylaşıyorlar.

Muallm66, 1 ay önce - Alıntıya git

Bunun var mı bir örneği? Şu an hangi mem'de böyle bir paylaşım var mesela?

11 Eylül 2019 22:02

milerii
Kapalı

Van.

11 Eylül 2019 22:16

Muallm66
Şef

Siirt te var hcm. Takip edelim haberimiz olsun.

12 Eylül 2019 01:54

martatamasi
Şef

Bütün memler bu şekilde yapar umarım, daha sağlıklı bir süreç olur böyle

12 Eylül 2019 15:47

Pomak16
Aday Memur

Bursa için bekleyenler daha dosyalar bile gelmemiş.Haliyle mahalleye sormaya gelen bir poliste yok

12 Eylül 2019 16:38

ESSİEN
Memur

Arkadaşlar eşim Ş. URFA Viranşehir e atanmıştı az önce arayıp çağırdılar 😊😊. Darısı bekleyen herkese olsun

12 Eylül 2019 16:54

ELT Approach
Aday Memur

Arkadaşlar eşim Ş. URFA Viranşehir e atanmıştı az önce arayıp çağırdılar 😊😊. Darısı bekleyen herkese olsun

ESSİEN, 1 ay önce - Alıntıya git
siz nerelisiniz hocam
12 Eylül 2019 16:59

martatamasi
Şef

ESSİEN, 1 ay önce - Alıntıya git

Hayırlı olsun hocam. Herkes eve polis gelsin diye beklerken bazı iller göreve başlama çağrısı yapmaya başlamış :) Sizin soruşturmada eve polis geldi mi? Polis geldiyse ne kadar zaman geçtikten sonra göreve başlayabilirsiniz diye aradılar?

Toplam 34 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;