Editörler : hopaliSafak Vaktii
12 Eylül 2019 17:01

martatamasi
Şef

Arkadaşlar eşim Ş. URFA Viranşehir e atanmıştı az önce arayıp çağırdılar 😊😊. Darısı bekleyen herkese olsun

ESSİEN, 2 ay önce - Alıntıya git

Bir de ne zaman evrak teslim edilmişti hocam?

12 Eylül 2019 17:04

ESSİEN
Memur

Hocam eve polis geldi mi bilmiyorum . Biz evde değildik Viranşehir e ev bakmaya gitmiştik yaklaşık 1 haftadır yokuz . Onlar yapıp tamamlamıştır diye düşünüyorum . 22 sinde evrakları teslim etmiştik Tam da okul müdürü arayıp ücretliye çağırmıştı açıkcası zamanında oldu çok şükür

12 Eylül 2019 17:07

Akrep233
Daire Başkanı

Hocam eve polis geldi mi bilmiyorum . Biz evde değildik Viranşehir e ev bakmaya gitmiştik yaklaşık 1 haftadır yokuz . Onlar yapıp tamamlamıştır diye düşünüyorum . 22 sinde evrakları teslim etmiştik Tam da okul müdürü arayıp ücretliye çağırmıştı açıkcası zamanında oldu çok şükür

hocam ikamet ettığiniz il neresi ben evrakları 19 u teslim ettim halen ses yok kaldı ki memuruz :) hayırlı oldun bu arada
12 Eylül 2019 18:01

martatamasi
Şef

Hayırlı olsun hocam

12 Eylül 2019 19:05

ESSİEN
Memur

Teşekkür ederim . Mersin de ikamet ediyoruz. Sıkıntılı bir süreç hocam inşallah bir an önce sizinkiler de biter. Taşınma durumu, ev bulmak zor işler.

13 Eylül 2019 15:47

martatamasi
Şef

Teşekkür ederim . Mersin de ikamet ediyoruz. Sıkıntılı bir süreç hocam inşallah bir an önce sizinkiler de biter. Taşınma durumu, ev bulmak zor işler.

inşallah

13 Eylül 2019 18:03

Gülsamet33
Aday Memur

Arkadaşlar eşim Ş. URFA Viranşehir e atanmıştı az önce arayıp çağırdılar 😊😊. Darısı bekleyen herkese olsun

hocam hemen başlayın mi dediler yoksa 15 gün meyil izni var mı kaç gun icerisinde gelin dediler
13 Eylül 2019 18:49

ESSİEN
Memur

Öncesinde ücretli icin çağırmışlardı zaten Pazartesi?ye program yapılmıştı. Ben hemşireyim tayin isteyeceğim o yüzden eşim gidip bugünden başlama yaptı belge verebilmem icin . Normalde 15 gün süresi var memuriyette başlamanın. Ama okullar başladığı için biraz baskı yapıyorlar sanırım başlama konusunda .

13 Eylül 2019 18:54

Gülsamet33
Aday Memur

Öncesinde ücretli icin çağırmışlardı zaten Pazartesi?ye program yapılmıştı. Ben hemşireyim tayin isteyeceğim o yüzden eşim gidip bugünden başlama yaptı belge verebilmem icin . Normalde 15 gün süresi var memuriyette başlamanın. Ama okullar başladığı için biraz baskı yapıyorlar sanırım başlama konusunda .

Tamam çok teşekkür ederim
14 Eylül 2019 11:58

tanjukayaoglu
Aday Memur

Ücretli başlayan oldu mu aranızda

14 Eylül 2019 13:24

skyfall1
Aday Memur

Bu hafta da bitti.

24 Eylül 2019 19:54

gokboru067
Aday Memur

İstanbul'a atanıp da göreve başlayan oldu mu?

24 Eylül 2019 20:45

Akrep233
Daire Başkanı

İstanbul'a atanıp da göreve başlayan oldu mu?

gokboru067, 2 ay önce - Alıntıya git
ben istanbul atan dim 17 eylül gek başla dediler ama polis olduğum için istifayı bekliyorum..
24 Eylül 2019 20:51

gokboru067
Aday Memur
ben istanbul atan dim 17 eylül gek başla dediler ama polis olduğum için istifayı bekliyorum..
Akrep233, 2 ay önce - Alıntıya git

ikametgah neresiydi hocam

22 Ekim 2019 14:16

E.ogrtmen
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba dün il milli eğitimden arandım ve adlı sicil kaydımı mail atmami istediler. Boyle bir durumla karşılaşan var mı sebebi ne olabilir

23 Ekim 2019 18:15

26scorpion
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba dün il milli eğitimden arandım ve adlı sicil kaydımı mail atmami istediler. Boyle bir durumla karşılaşan var mı sebebi ne olabilir

E.ogrtmen, 4 hafta önce - Alıntıya git

Adli sicil kaydi zaten istenen bir belge hocam daha once vermemisseniz, yada kaybolmus olabilir. Telaş etmeyin.

25 Ekim 2019 10:45

Kakk
Aday Memur

Ben hala aranmadım. neden bu süre bu kadar uzun anlamıyorum.

Toplam 37 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?