Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Eylül 2019 21:50   

EKYS Başvuru ekranında gözüken bütün okulları yazabilir miyiz?
Başvuru ekranında münhal bulunan okulları branşıma göre daraltmışlar ama sanki girebeleceğim ders olmadığını düşündüğüm okulları da listeye eklemişler. Bu tür okulları tercih edip kazansam sonra sıkıntı olur mu?
11 Eylül 2019 00:44

Referai
Memur
branş ne hocam ? birde hangi okullar açılmamış size ?
11 Eylül 2019 12:54

kanija6666
Aday Memur
Branşım Türkçe mesela bünyesinde ortaokul bulunan imam hatip liseleri bana gözükmüyor ama özel eğitim meslek okulu açılıyor. Benim özel eğitim meslek okulunda girebileceğim ders var mı?
11 Eylül 2019 18:33

Referai
Memur
Branşım Türkçe mesela bünyesinde ortaokul bulunan imam hatip liseleri bana gözükmüyor ama özel eğitim meslek okulu açılıyor. Benim özel eğitim meslek okulunda girebileceğim ders var mı?
kanija6666, 1 hafta önce - Alıntıya git
türkçe dersi var ama özel eğitim öğretmenleri giriyor . ders var diye size açılmış olabilir .
11 Eylül 2019 22:06

kanija6666
Aday Memur
Peki bünyesinde ortaokul olan liseye öğretmen olarak atandım ama idareci olarak tercihe bile açmıyorlar. Bu nasıl bir garabet.
12 Eylül 2019 00:59

Referai
Memur
Peki bünyesinde ortaokul olan liseye öğretmen olarak atandım ama idareci olarak tercihe bile açmıyorlar. Bu nasıl bir garabet.
kanija6666, 1 hafta önce - Alıntıya git
haklısın hocam
12 Eylül 2019 10:22

ozkanozturk23
Memur

Branşınız o okul kademesi için uygun değilse tercihleriniz arasından eliyorlar zaten ilçede. Ama bakanlık listeyi güncellemiş benim gördüğüm. Branşa göre daraltmış tercih listesini mebbiste. Lise bünyesinde ortaokul olabilir ama müdür yardımcılığı normu hangi kademedeyse ona göre tercih yapabilirsiniz hocam.

Toplam 6 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?