Editörler : gubaz
10 Eylül 2019 22:58   

Memurun Eksik Yatan Sigorta Primleri

Arkadaşlar e devletten yaptığım kontrollerde 2007 2009 ve 2011 yıllarına ait toplamda 100 gün sigorta primimin yatmadığını gördüm. Kurumuma verdiğim dilekçe ilçe memden döndü. Çalıştığın şehirlere başvuru yap dediler. Bunun için nasıl bir yol izlemek gerekir. Bilgisi olan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.

11 Eylül 2019 18:32

***TÜRKÇECİ-32***
Şube Müdürü

İlgili yıllarda çalıştığınız kurumlara dilekçe verin hallederler

11 Eylül 2019 18:58

kovlu
Memur

İlgili yıllarda çalıştığınız kurumlara dilekçe verin hallederler

***TÜRKÇECİ-32***, 4 gün önce - Alıntıya git

Kurumlar derken Okul Müdürlükleri mi yoksa bağlı olduğum İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine mi başvuracağım. Bir de o kurumlar şu an Türkiyenin öbür ucunda. Posta yolu ile yapılan başvuru (dilekçe) işlem görür mü? Teşekkür ederim

12 Eylül 2019 05:53

trsalgado
Şef

dediğiniz yıllarda, hangi statüde çalışıyordunuz? 4b li olarak mı? eğer tesbitiniz doğru ise kuruma dilekçe vermeniz gerekiyor. kurum sgkdan ceza yiyebilir. bu sebeple kurumun prk gönüllü olarak yapacaklarını sanmıyorum. sizi biraz uğraştırırlar.

13 Eylül 2019 00:48

kovlu
Memur

dediğiniz yıllarda, hangi statüde çalışıyordunuz? 4b li olarak mı? eğer tesbitiniz doğru ise kuruma dilekçe vermeniz gerekiyor. kurum sgkdan ceza yiyebilir. bu sebeple kurumun prk gönüllü olarak yapacaklarını sanmıyorum. sizi biraz uğraştırırlar.

trsalgado, 3 gün önce - Alıntıya git

657ye tabi devlet memuru olarak görev yaptım. Yapmazlarsa cimer vasıtasıyla gönderirim.

Toplam 4 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?