Editörler :
18 Eylül 2019 10:45

milnesium
Aday Memur
Arkadaslarım hepinize hayırlı günler diliyorum.sizinle sevıncimi paylaşmak istedim.677 khk ile ihrac olup 16 nısanda ohal komisyonu tarafından goreve ıade edılen polis memuruydum.Dün itibariyle ankara arastırma merkezine atamam yapılmiş.Ne zaman baslayacagım belli değil. Antalyada yasıyorum .konustugum kişi diğer illerdede konuşlandırılacagını söyledi.2018 de kyok almıştım.garson kodlamam AD idi. tanık ifadelerinden ihrac olmustum.allah bu mutlulugu sızede yasatır insallah
18 Eylül 2019 12:21

Singam gabbar
Aday Memur

Bende gelmek istiyorum ama Ankarada olmasın başka il var mıdır

18 Eylül 2019 12:27

KULAKULOLMA

Allah yardımcınız olsun. ihraç olmaktan iyidir.

18 Eylül 2019 14:06

garip26
Şef
Arkadaslarım hepinize hayırlı günler diliyorum.sizinle sevıncimi paylaşmak istedim.677 khk ile ihrac olup 16 nısanda ohal komisyonu tarafından goreve ıade edılen polis memuruydum.Dün itibariyle ankara arastırma merkezine atamam yapılmiş.Ne zaman baslayacagım belli değil. Antalyada yasıyorum .konustugum kişi diğer illerdede konuşlandırılacagını söyledi.2018 de kyok almıştım.garson kodlamam AD idi. tanık ifadelerinden ihrac olmustum.allah bu mutlulugu sızede yasatır insallah
milnesium, 1 ay önce - Alıntıya git

Siz kendinizmi arayıp öğrendiniz

18 Eylül 2019 15:27

dogukan7835
Aday Memur
Araştırma merkeZinde görevlendirilecek arkadaşlar devletin hangi iş yükünü giderecekler? Suçsuz olduğu anlaşılan bu insanlar hangi motivasyonla işlerine gidecekler ? Nasıl bu insanlardan verim alacaksınız? Yoksa bankamatik memuru mu olacaklar? Bunlar çeşitli sorular?
18 Eylül 2019 15:29

Singam gabbar
Aday Memur

Çok güzel soru orda karşılıklı muhabbet ederiz. Hangi devre hangi ekip anılar

Toplam 26 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;