Editörler : Mehmet Balci
11 Eylül 2019 11:59   

Çaykur mülakatla 8 mühendis
11 Eylül 2019 12:06

itirazediyorum
Aday Memur
250 TL verecek işsiz adam alınacağı belli değil geri ödemesi de yok.Alınacak adam belli de sanki başvuran sayısını azaltma amaçlı yapılmış gibi geliyor bana.
11 Eylül 2019 12:08

airtraffic4
Aday Memur
yazıklar olsun bir de 250 lira istiyorlar ulen zaten biz yol parasını nereden bulcaz diye kara kara düşünüyoruz
11 Eylül 2019 12:20

insmuh14
Aday Memur
adamlar iyice sapıttı cay paketindeki şifreyi yollaycaniz dememişler allahtan 250 lira nedir yazık günah
11 Eylül 2019 19:38

samurayınız
Aday Memur

Böyle kadrolar yanıyor . yazılı sonra sözlü mülakat derken açıklanması 5-6 ayı buluyor

11 Eylül 2019 19:58

Zey006
Aday Memur
Merkezide niye almıyorlar anlamıyorum amaç ne
11 Eylül 2019 21:50

Evolosion
Şef

amaç belli ve akla gelen ilk şey başvuracak kişi sayısını azaltıp gerekeni yapmak

12 Eylül 2019 01:36

mühendis1763
Aday Memur

merkezi alım yapan kurumlar tek tek mülakat yapmaya başladı artık müdürler kadro satmaya başladılar alınacaklar zaten belli birde mülakatta liyakate göre alınacağı söyleniyor cimere şikayet edin böyle ilanları ALLAH hakkımızı bırakmasın bu hırsızlara

21 Eylül 2019 22:26

akasksk
Aday Memur

Başvuru yapan var mı?

21 Eylül 2019 22:48

EEM-Magduru
Yasaklı

Başvuru yapan var mı?

akasksk, 1 ay önce - Alıntıya git
Sence başvurulsun diye mi açmışlar? Kpss......250 tl başvuru....yol parası....yemek parası.....belgelerle uğraş üstüne de yeni bir sınav hediye.(Hemde sınav günü yine yol derdi.) Türkiyem el ele 2023 e.
21 Eylül 2019 22:51

EEM-Magduru
Yasaklı
Ben birde şu bilişim personeli ilanlarını merak ediyorum.Yıllardır görürüm o ilanları :))) Ulan bir kişi ben o ilanlardan işe girdim desin söz yemek ısmarlıcam.El ele istikrar Türkiyem ( Aradan fon verelim Receeeep taaaaaaip erdogaaaaaan) gümbür gümbür :))) Hedef 2023
21 Eylül 2019 22:53

EEM-Magduru
Yasaklı
Ben bu başvuru hatasına bir kere düştüm 1000 tl masraf yaptım oturdum yerime gerisi receeeep taaayyiiiip erdoğaaaaan :)))
21 Eylül 2019 23:08

bekçisüluman
Aday Memur

bildiğim kadarıyla çaykur karadeniz bölge halkının egemenliğinde bir kurum. o yüzden çok da şaşılacak bir durum göremiyorum yöre halkının çalışmasını istemiş olabilirler. dışardan gelen mühendis mi yöresel mühendis mi? bence yöresel

21 Eylül 2019 23:31

EEM-Magduru
Yasaklı

bildiğim kadarıyla çaykur karadeniz bölge halkının egemenliğinde bir kurum. o yüzden çok da şaşılacak bir durum göremiyorum yöre halkının çalışmasını istemiş olabilirler. dışardan gelen mühendis mi yöresel mühendis mi? bence yöresel

bekçisüluman, 1 ay önce - Alıntıya git
Zaten memleketin her köşesi artık rizelilerin.Yadırgamıyoruz artık normal geliyor. Rizeliden başkasıtsa zaten hemen baltalılar gelir yer her yerde mafyacık babalarımız dolu artık.Gümbür gümbür reeeeecep taaaaayip erdoğaaaaan :)))
22 Eylül 2019 13:25

kınalıgergedan
Aday Memur

bekçisüluman, 1 ay önce - Alıntıya git

ne alaka çay işletmeleri TÜRKİYE CUMHURİYETİ 'nin bir kamu kurumudur karadenizde yer alması onların himayesi altında olduğu anlamına gelmez. o zaman şeker pancarı da anadolu halkına aitti satılmadan önce öyle mi diyelim şimdi? mantıksız konuşmalar nasıl üniversite okumuş bu insanlar hayret!

22 Eylül 2019 13:27

kınalıgergedan
Aday Memur

ve bu ilan resmen torpil kokuyor yakında sınava girş ücreti 1000 - 2000 TL falan diye ilanlar çıkarsa şaşırmayın bitmiş bu ülke

22 Eylül 2019 13:31

kınalıgergedan
Aday Memur

ülke bitmiş derken mübalağa etmiyorum işsizlikte geldiğimiz nokta

https://videonuz.ensonhaber.com/izle/ekrem-imamoglu-medya-as-is-ilaniyla-ilgili-de-konustu

23 Eylül 2019 09:18

blackfoam
Memur

ne alaka çay işletmeleri TÜRKİYE CUMHURİYETİ 'nin bir kamu kurumudur karadenizde yer alması onların himayesi altında olduğu anlamına gelmez. o zaman şeker pancarı da anadolu halkına aitti satılmadan önce öyle mi diyelim şimdi? mantıksız konuşmalar nasıl üniversite okumuş bu insanlar hayret!

kınalıgergedan, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam ne Cumhuriyeti gidin görün Çaykuru Cumhuriyet mi Rizeli bir aile şirketi mi görürsünüz. Dışarıdakilerin alınmamasına bazı arkadaşlar kızabilir ama böyle berbat bir kuruma lanetli bir şehire gidip ömür boyu şikayet etmektense hiç gelmemek daha iyi. Allah bir yerden verir rızkı.

23 Eylül 2019 14:00

serhat99
Müsteşar Yardımcısı

Cimer'de "şikayet" diye bir kısım var, hem de ücretsiz. şikayet edin. burda konuştuğumuz kadar kanuni haklarımızı kullansak böyle olurmuydu?

23 Eylül 2019 14:48

Firdevs53
Aday Memur

Bende başvuracağım öyle puanım çok yüksek değil.Bu yüzden yüksek puanlıların başvurmasını istemem.Sınav ücreti çok fazla.Ama şu Rize'ye başvurmayın yok düşünceler çok farklı vs. yazanların aşırı kötü düşünceli olduklarını düşünüyorum.Sırf az kişi başvursun diye.Rizede farklı düşüncelere sahip olmaktan kasıt nedir bu bir olsa olsa ne yapacaklar bu da 2.

23 Eylül 2019 15:01

akasksk
Aday Memur

Hallettim bende, hayırlısı artık.

Toplam 50 mesaj

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?