Editörler : Mehmet Balci
19 Ekim 2019 14:04

fd1453
Aday Memur
Makine mühendisliğin sınav sonucunu çaykurun internet sitesinde bulamadım gören bulabilen var mı
19 Ekim 2019 17:31

yük zir müh
Aday Memur
Makine mühendisliğin sınav sonucunu çaykurun internet sitesinde bulamadım gören bulabilen var mı
fd1453, 11 ay önce - Alıntıya git

Çaykur'u dün aradım 70 i geçen olmadığı için diğer bölümler yayınlanmamış puanları öğrenmek istediğimi söyledim genel müdür yardımcısını ara öğren dediler yani ben bir şeyler döndüğünü düşünüyorum. Makinenin 2 sorusu direk iptaldi onu nasıl yaptılar ne ettiler puanınızı öğrenmeye çalışın ben öğrenemedim. Dediğim gibi liste açıklanıyor ancak ne puan ne bir şey ...

19 Ekim 2019 18:10

fd1453
Aday Memur

Çaykur'u dün aradım 70 i geçen olmadığı için diğer bölümler yayınlanmamış puanları öğrenmek istediğimi söyledim genel müdür yardımcısını ara öğren dediler yani ben bir şeyler döndüğünü düşünüyorum. Makinenin 2 sorusu direk iptaldi onu nasıl yaptılar ne ettiler puanınızı öğrenmeye çalışın ben öğrenemedim. Dediğim gibi liste açıklanıyor ancak ne puan ne bir şey ...

yük zir müh, 11 ay önce - Alıntıya git
teşekkür ederim. cimere yazarsak belki sonuç alabiliriz. makinede 70 i geçen olmadıysa yeni liste yayinlanir mi ki
19 Ekim 2019 23:21

Ziraat mühendisii27
Aday Memur

Hissediyorum atama cok yakinda :)

20 Ekim 2019 12:17

yük zir müh
Aday Memur

Hissediyorum atama cok yakinda :)

Ziraat mühendisii27, 11 ay önce - Alıntıya git

Evet kasım ortası sonu merkezi alımdan önce olsun da 2000-3000 alsalar hepimiz rahatlasak.

20 Ekim 2019 12:19

yük zir müh
Aday Memur
teşekkür ederim. cimere yazarsak belki sonuç alabiliriz. makinede 70 i geçen olmadıysa yeni liste yayinlanir mi ki
fd1453, 11 ay önce - Alıntıya git

bir 250 tl nizi daha alırlar sanki tekrar alıma çıkarlarsa.

20 Ekim 2019 15:39

kınalıgergedan
Yasaklı

müdür yardımcısını ara öğren ne demek yaaa... burnuma pis kokular geliyor sınav ücretinin 250 tl olmasından belliydi ataması yapılanların memleketlerini öğrenip buraya yazacağım şehir dışından 1 gariban çocuğu olacak mı bakalım içlerinde?

21 Ekim 2019 09:18

emre4309

Bu hiç normal birşey değil. Ne kazananların ne kazanamayanların puanı yok.

21 Ekim 2019 09:19

emre4309

Ayrıca 8 kişi istihdam etmek için bütçe verilmişken bu kurum 4 kişiye razı mı olacak? Hiç sanmıyorum

21 Ekim 2019 14:06

trymaybe
Memur

müdür yardımcısını ara öğren ne demek yaaa... burnuma pis kokular geliyor sınav ücretinin 250 tl olmasından belliydi ataması yapılanların memleketlerini öğrenip buraya yazacağım şehir dışından 1 gariban çocuğu olacak mı bakalım içlerinde?

kınalıgergedan, 11 ay önce - Alıntıya git

http://www.caykur.gov.tr/Pages/Iletisim/BilgiEdinme/GercekKisiler.aspx

linkinden bilgi edinme yoluyla istediğiniz bilgi ve belgeleri yazılı veya elektronik olarak isteyebilirsiniz.

22 Ekim 2019 14:55

emre4309

http://www.caykur.gov.tr/Pages/Iletisim/BilgiEdinme/GercekKisiler.aspx

linkinden bilgi edinme yoluyla istediğiniz bilgi ve belgeleri yazılı veya elektronik olarak isteyebilirsiniz.

trymaybe, 11 ay önce - Alıntıya git

Bu konuda talepte bulundum ancak herhangi bir geri dönüş olmadı.

22 Ekim 2019 16:48

trymaybe
Memur

Bu konuda talepte bulundum ancak herhangi bir geri dönüş olmadı.

emre4309, 11 ay önce - Alıntıya git

belli bir cevap süresi vardır. Cumaya kadar gelmezse ararsınız.

23 Ekim 2019 10:27

emre4309

belli bir cevap süresi vardır. Cumaya kadar gelmezse ararsınız.

Cumaya kadar gelse ne olur gelmese ne olur. Yarın mülakatlar var. Haydi kolay gele

23 Ekim 2019 14:58

trymaybe
Memur

Cumaya kadar gelse ne olur gelmese ne olur. Yarın mülakatlar var. Haydi kolay gele

emre4309, 11 ay önce - Alıntıya git

kardeş sınav sonuçlarında hata olduğunu düşünüyorsan üniversiteden soruları cevaplarıyla birlikte iste. baktın hata var düzeltilmesini iste. düzeltmiyorlarsa kamu denetçiliği kurumuna başvur. bunların hepsini ücretsiz internetten yapabilirsin.

25 Ekim 2019 00:36

yük zir müh
Aday Memur

kardeş sınav sonuçlarında hata olduğunu düşünüyorsan üniversiteden soruları cevaplarıyla birlikte iste. baktın hata var düzeltilmesini iste. düzeltmiyorlarsa kamu denetçiliği kurumuna başvur. bunların hepsini ücretsiz internetten yapabilirsin.

Ne kadar da güzel konuşuyorsunuz bilmeden etmeden aradık üniversiteyi ne dedi peki? Çaykur'dan öğreneceksiniz dedi.

Tabiki öncesinde Çaykuru arayıp itiraz edeceğim puanımı öğrenmek istiyorum soruları öğrenmek istiyorum dedim Üniversiteden öğreneceksin dendi, sonra genel müdür yardımcısına sor dendi kısacası ne dendiği belli değildi. Sonuç öğrenemedik. Daha sonraki aramamızda toplantıda oldu personel daire yada tel açılmadı.

25 Ekim 2019 08:53

trymaybe
Memur

Ne kadar da güzel konuşuyorsunuz bilmeden etmeden aradık üniversiteyi ne dedi peki? Çaykur'dan öğreneceksiniz dedi.

Tabiki öncesinde Çaykuru arayıp itiraz edeceğim puanımı öğrenmek istiyorum soruları öğrenmek istiyorum dedim Üniversiteden öğreneceksin dendi, sonra genel müdür yardımcısına sor dendi kısacası ne dendiği belli değildi. Sonuç öğrenemedik. Daha sonraki aramamızda toplantıda oldu personel daire yada tel açılmadı.

ya sen çok biliyorsun da o zaman burda çene çalacağına cimere yaz bilgi edinmeye yaz. kdk ya başvur. burda çene çalmakla bir şey olacağını mı sanıyorsun. kurumlara resmi olarak başvurdun mu. neyi nasıl yapcağını bilmiyorsun girdiğin sınavdan emin değilsin burda zevzevlik yapma bari.

06 Kasım 2019 16:11

yük zir müh
Aday Memur

ya sen çok biliyorsun da o zaman burda çene çalacağına cimere yaz bilgi edinmeye yaz. kdk ya başvur. burda çene çalmakla bir şey olacağını mı sanıyorsun. kurumlara resmi olarak başvurdun mu. neyi nasıl yapcağını bilmiyorsun girdiğin sınavdan emin değilsin burda zevzevlik yapma bari.

Yazdıklarından gerçekten sonuç alınacağına inanıyorsan zevzekliği kabul ediyorum. Bu arada cimere de yazdık bakalım.

07 Kasım 2019 11:25

trymaybe
Memur

Yazdıklarından gerçekten sonuç alınacağına inanıyorsan zevzekliği kabul ediyorum. Bu arada cimere de yazdık bakalım.

üniversiteden soruların cevaplarını da bilgi edinmeden resmi olarak iste. ya bunlar herkesin yasal hakkı zaten. bunu anlatmaya çalışıyoruz. haklıysanız her türlü hakkınızı sonuna kadar kullanın. her insan hata yapabilir. ordaki görevliler de insan. hatalı değerlendirme yapılmış olabilir.

09 Kasım 2019 08:08

kınalıgergedan
Yasaklı

makine mühendisleri yazılı sınavı geçemedikleri için alım olmamış

Toplam 59 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?