Editörler : Mehmet Balci
19 Ekim 2019 14:04

fd1453
Aday Memur
Makine mühendisliğin sınav sonucunu çaykurun internet sitesinde bulamadım gören bulabilen var mı
19 Ekim 2019 17:31

yük zir müh
Aday Memur
Makine mühendisliğin sınav sonucunu çaykurun internet sitesinde bulamadım gören bulabilen var mı
fd1453, 2 gün önce - Alıntıya git

Çaykur'u dün aradım 70 i geçen olmadığı için diğer bölümler yayınlanmamış puanları öğrenmek istediğimi söyledim genel müdür yardımcısını ara öğren dediler yani ben bir şeyler döndüğünü düşünüyorum. Makinenin 2 sorusu direk iptaldi onu nasıl yaptılar ne ettiler puanınızı öğrenmeye çalışın ben öğrenemedim. Dediğim gibi liste açıklanıyor ancak ne puan ne bir şey ...

19 Ekim 2019 18:10

fd1453
Aday Memur

Çaykur'u dün aradım 70 i geçen olmadığı için diğer bölümler yayınlanmamış puanları öğrenmek istediğimi söyledim genel müdür yardımcısını ara öğren dediler yani ben bir şeyler döndüğünü düşünüyorum. Makinenin 2 sorusu direk iptaldi onu nasıl yaptılar ne ettiler puanınızı öğrenmeye çalışın ben öğrenemedim. Dediğim gibi liste açıklanıyor ancak ne puan ne bir şey ...

yük zir müh, 2 gün önce - Alıntıya git
teşekkür ederim. cimere yazarsak belki sonuç alabiliriz. makinede 70 i geçen olmadıysa yeni liste yayinlanir mi ki
19 Ekim 2019 23:21

Ziraat mühendisii27
Aday Memur

Hissediyorum atama cok yakinda :)

20 Ekim 2019 12:17

yük zir müh
Aday Memur

Hissediyorum atama cok yakinda :)

Ziraat mühendisii27, 2 gün önce - Alıntıya git

Evet kasım ortası sonu merkezi alımdan önce olsun da 2000-3000 alsalar hepimiz rahatlasak.

20 Ekim 2019 12:19

yük zir müh
Aday Memur
teşekkür ederim. cimere yazarsak belki sonuç alabiliriz. makinede 70 i geçen olmadıysa yeni liste yayinlanir mi ki
fd1453, 2 gün önce - Alıntıya git

bir 250 tl nizi daha alırlar sanki tekrar alıma çıkarlarsa.

20 Ekim 2019 15:39

kınalıgergedan
Aday Memur

yük zir müh, 2 gün önce - Alıntıya git

müdür yardımcısını ara öğren ne demek yaaa... burnuma pis kokular geliyor sınav ücretinin 250 tl olmasından belliydi ataması yapılanların memleketlerini öğrenip buraya yazacağım şehir dışından 1 gariban çocuğu olacak mı bakalım içlerinde?

21 Ekim 2019 09:18

emre4309

Bu hiç normal birşey değil. Ne kazananların ne kazanamayanların puanı yok.

21 Ekim 2019 09:19

emre4309

Ayrıca 8 kişi istihdam etmek için bütçe verilmişken bu kurum 4 kişiye razı mı olacak? Hiç sanmıyorum

21 Ekim 2019 14:06

trymaybe
Memur

müdür yardımcısını ara öğren ne demek yaaa... burnuma pis kokular geliyor sınav ücretinin 250 tl olmasından belliydi ataması yapılanların memleketlerini öğrenip buraya yazacağım şehir dışından 1 gariban çocuğu olacak mı bakalım içlerinde?

kınalıgergedan, Dün - Alıntıya git

http://www.caykur.gov.tr/Pages/Iletisim/BilgiEdinme/GercekKisiler.aspx

linkinden bilgi edinme yoluyla istediğiniz bilgi ve belgeleri yazılı veya elektronik olarak isteyebilirsiniz.

Toplam 50 mesaj

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;