Editörler : hopaliSafak Vaktii
11 Eylül 2019 18:23   

Olası 40.000 Atamada Sınıf Öğretmenliği Kontejyanı

40.000 atama olması durumunda sizce kaç sınıf öğretmeni alınır?

11 Eylül 2019 18:37

xsınıfçımuallimex
Aday Memur

Bende çok merak ediyorum bu sorunun cevabını. Ancak meslektaşlarımızın bölümümüze karşı olan tavırlarını görünce çok üzülüyorum. Geçen atamada toplam 5000 sınıf öğretmeni alındı. Olası bir 40 bin atamasında yine aynı sayıya yakın bir kontejan bekliyorum. Bölümümüzün açığı çok fazla birleştirilmiş sınıflara rağmen.

11 Eylül 2019 18:45

asenaemine
Aday Memur
En fazla açık olan bölümlerden biri sınıf öğretmenliği. 2 yıllık mezun, branşı öğretmenlik dışı her bölüm ücretli sınıf öğretmenliği yapıyor . Bunun çok fazla örneği var maalesef. Kontenjanımızın düşürülmemesi lazım, 40 bin alımda en az 6 bin olması gerek
11 Eylül 2019 18:51

xsınıfçımuallimex
Aday Memur
En fazla açık olan bölümlerden biri sınıf öğretmenliği. 2 yıllık mezun, branşı öğretmenlik dışı her bölüm ücretli sınıf öğretmenliği yapıyor . Bunun çok fazla örneği var maalesef. Kontenjanımızın düşürülmemesi lazım, 40 bin alımda en az 6 bin olması gerek
asenaemine, 2 hafta önce - Alıntıya git

6 bin yapılması gerekendir hocam ancak çok büyük tepkiler veriyorlar. Ben geçen seneki gibi bir alım bekliyorum.

11 Eylül 2019 18:59

asenaemine
Aday Memur

6 bin yapılması gerekendir hocam ancak çok büyük tepkiler veriyorlar. Ben geçen seneki gibi bir alım bekliyorum.

xsınıfçımuallimex, 2 hafta önce - Alıntıya git
Umarım öyle olur hocam bir de bu - puan verenleri gerçekten anlamıyorum bu ne fitne fesatlık yani neyin kafası
11 Eylül 2019 19:09

xsınıfçımuallimex
Aday Memur
Umarım öyle olur hocam bir de bu - puan verenleri gerçekten anlamıyorum bu ne fitne fesatlık yani neyin kafası
asenaemine, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bir ruh hastasının işidir hocam takmayın :)

Toplam 5 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?