Editörler : hopaliSafak Vaktii
11 Eylül 2019 19:03   

Van'a Atananların Dikkatine!

Arkadaşlar Van İl MEM güvenlik soruşturması şimdilik biten adayların listesini paylaşmış ve bu liste güncellenmeye devam edecekmiş.Ben tesadüfen gördüm şimdi,belki haberi olmayanlar vardır diye paylaşmak istedim.

https://van.meb.gov.tr/www/guvenlik-sorusturmasi-ve-arsiv-arastirmasi-sonuclanan-sozlesmeli-ogretmenlerimizin-listesi/icerik/1964

11 Eylül 2019 20:25

mehmeting
Aday Memur
Teşekkürler hocam. İsmim bu kısımda henüz yok ama takipte kalacağım.
11 Eylül 2019 20:30

egitimfakültesiii
Aday Memur
Teşekkürler hocam. İsmim bu kısımda henüz yok ama takipte kalacağım.
mehmeting, 2 hafta önce - Alıntıya git

Benim de yok ne yazık ki,beklemeye devam edeceğiz.Bu arada 5 iş günü içinde sözleşmeyi imzalamamız ve göreve başlamamız gerekiyormuş.Ben 15 gün diye biliyordum,karmaşık duygular içindeyim.

11 Eylül 2019 21:28

mehmeting
Aday Memur

Benim de yok ne yazık ki,beklemeye devam edeceğiz.Bu arada 5 iş günü içinde sözleşmeyi imzalamamız ve göreve başlamamız gerekiyormuş.Ben 15 gün diye biliyordum,karmaşık duygular içindeyim.

egitimfakültesiii, 2 hafta önce - Alıntıya git
Evet bu durum benim de gözümü korkuttu. Çıktığında arasam da pek birşey farketmez sanırım. 5 günde gelin derler. Hayırlısı olsun.
12 Eylül 2019 16:06

Emresinif
Aday Memur

Bu olumlu sonuçlananları Van MEM'den aradılar mı acaba? Birde açıklanan bu listeler il il mi ?

12 Eylül 2019 17:13

Emresinif
Aday Memur

Ben Ağustos 20'de teslim ettim. Bu güvenlik soruşturması biten arkadaşlar zaman teslim ettiniz ?

12 Eylül 2019 18:18

egitimfakültesiii
Aday Memur

Hocam ikinci listeyi de paylaşmışlar,o liste "Konya olumlu gelen" şeklinde adlandırılmış.İlk listede böyle bir bilgi yok ya da ben göremedim.Muhtemelen il il paylaşılacak ama bu il sıralaması neye göre yapılıyor bilmiyorum.

13 Eylül 2019 10:00

mehmeting
Aday Memur

Hocam ikinci listeyi de paylaşmışlar,o liste "Konya olumlu gelen" şeklinde adlandırılmış.İlk listede böyle bir bilgi yok ya da ben göremedim.Muhtemelen il il paylaşılacak ama bu il sıralaması neye göre yapılıyor bilmiyorum.

egitimfakültesiii, 2 hafta önce - Alıntıya git
Ona ben de dün dikkat ettim. İlk listeye tekrar baktım. Van olumlu sonuclananlar diye yazılmış. Sanırım il il tamamlanıp gelen evraklara gore açıklayacaklar. Emre hocamın dediğini ben de merak ediyorum. Mem aradı mı aramadı mı? Bu arkadaşlar aramızda yok heralde.
13 Eylül 2019 10:13

egitimfakültesiii
Aday Memur

Hocam soruşturması tamamlananlar 5 iş günü yüzünden taşınma telaşına düşmüşlerdir.Malum zaman kısıtlı yapılacak iş çok.Buraya bakıp cevap yazacak fırsatları yok galiba.

13 Eylül 2019 18:10

Ceren3140
Aday Memur
Ona ben de dün dikkat ettim. İlk listeye tekrar baktım. Van olumlu sonuclananlar diye yazılmış. Sanırım il il tamamlanıp gelen evraklara gore açıklayacaklar. Emre hocamın dediğini ben de merak ediyorum. Mem aradı mı aramadı mı? Bu arkadaşlar aramızda yok heralde.
mehmeting, 1 hafta önce - Alıntıya git
Arkadaşlar merhaba, bugün belgelerimi aldım Van MEM den. Dediğiniz gibi il olarak geliyor ama sıralama neye göre bilmiyorum. Ben istediğimde konyadan gelenler diye ayırmışlardı belgeleri. İsmim yayınladığında van mem den soruşturmanız tamamlanmıştır öğretmen atama bölümünden belglerinizi alabilirsiniz diye mesaj geldi. Arama olmadı.
13 Eylül 2019 19:56

egitimfakültesiii
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba, bugün belgelerimi aldım Van MEM den. Dediğiniz gibi il olarak geliyor ama sıralama neye göre bilmiyorum. Ben istediğimde konyadan gelenler diye ayırmışlardı belgeleri. İsmim yayınladığında van mem den soruşturmanız tamamlanmıştır öğretmen atama bölümünden belglerinizi alabilirsiniz diye mesaj geldi. Arama olmadı.
Ceren3140, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler hocam,hayırlı olsun. :)

13 Eylül 2019 20:04

Ceren3140
Aday Memur

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler hocam,hayırlı olsun. :)

egitimfakültesiii, 1 hafta önce - Alıntıya git
Rica ederim hocam inşallah herkes en kısa zamanda başlar:)
13 Eylül 2019 21:49

egitimfakültesiii
Aday Memur
Rica ederim hocam inşallah herkes en kısa zamanda başlar:)

Hocam 5 iş günü kati mi?Göreve başlamak için 15 günlük bir süremiz olacak diye biliyordum ancak 5 iş günü ibaresi var.Siz bugün belgelerinizi almışsınız herhangi bir bilgi verildi mi bununla alakalı?

13 Eylül 2019 21:53

Ceren3140
Aday Memur

Hocam 5 iş günü kati mi?Göreve başlamak için 15 günlük bir süremiz olacak diye biliyordum ancak 5 iş günü ibaresi var.Siz bugün belgelerinizi almışsınız herhangi bir bilgi verildi mi bununla alakalı?

Evet hocam tarih veriyorlar mesajda 12 ve 17 arası yazmışlar bana
13 Eylül 2019 21:56

egitimfakültesiii
Aday Memur
Evet hocam tarih veriyorlar mesajda 12 ve 17 arası yazmışlar bana

Çok teşekkürler hocam,Allah yardımcınız olsun.

13 Eylül 2019 21:58

Ceren3140
Aday Memur

Çok teşekkürler hocam,Allah yardımcınız olsun.

Teşekkürler :)
Toplam 15 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?