Editörler : Mehmet Balci
04 Ekim 2019 17:07

Nakamuraaa
Memur

İnsan kaynaklarındaki memurlar ne dedi bilmem ama TEİAŞ son 10 yılda sadece 2018/1 atamasını es geçmiş. 100-150 kişilik olmasa da 30-40 kişilik alım yapar. Elinde kadro ihdası da mevcut. Alım yapmamaları abes olur.

RorschachH, 2 hafta önce - Alıntıya git

Görüşen arkadaşlar direkt Adem Bey ile görüştü. Öyle sıradan bir memur değil kendisi, bilen bilir. Teiaş almayacak kesin ve net.

04 Ekim 2019 17:09

Nakamuraaa
Memur
Arkadaşlar herkese selamlar , ben 2019/1 de atandım. Umarım sınava çalışan herkes de sadece puan üstünlüğüne göre atanır. 2019/2 için minimum sayıdaki kadro tahminim; TCDD 40 , DHMİ 20 , TEDAŞ 20 , MKEK 10 , Diğer kurumlar 10 , Toplam en az 100 . Bu en az olacak kadro tahminimdir. Hiçbir duyumum da yoktur. Sadece atama dönemlerindeki yaptığım sayı araştırmaları sonucu edindiğim tahmin bilgisidir. Umarım çok daha fazla olur.
ft.eem, 2 hafta önce - Alıntıya git

inşallah bu şekilde olur

04 Ekim 2019 19:38

mutssss
Aday Memur
Arkadaşlar herkese selamlar , ben 2019/1 de atandım. Umarım sınava çalışan herkes de sadece puan üstünlüğüne göre atanır. 2019/2 için minimum sayıdaki kadro tahminim; TCDD 40 , DHMİ 20 , TEDAŞ 20 , MKEK 10 , Diğer kurumlar 10 , Toplam en az 100 . Bu en az olacak kadro tahminimdir. Hiçbir duyumum da yoktur. Sadece atama dönemlerindeki yaptığım sayı araştırmaları sonucu edindiğim tahmin bilgisidir. Umarım çok daha fazla olur.
ft.eem, 2 hafta önce - Alıntıya git
diğer kurumlar en az 10 mu sgk bile her aldığında en az 60 kişi alıyor. umarım daha çok olur her kurum için.
04 Ekim 2019 20:58

ft.eem
Aday Memur
diğer kurumlar en az 10 mu sgk bile her aldığında en az 60 kişi alıyor. umarım daha çok olur her kurum için.
mutssss, 2 hafta önce - Alıntıya git
forumun ismine bak yazmadan önce , bunlar Eem tahminleri , sadece kaşe vurup paraf atan meslekler değil.
07 Ekim 2019 08:12

krtlmlt
Aday Memur

hakkımızda hayırlısı artık inşallah yine 3 haneli sayıları görmek nasip olur

07 Ekim 2019 16:45

Mutudede
Aday Memur

+

10 Ekim 2019 14:55

ige1905
Aday Memur

yok mu haber, duyum alan arkadaşlar. yusufeemuh kardeş, nerelerdesin?

14 Ekim 2019 08:06

krtlmlt
Aday Memur

çok sessiz belkide sadece bireysel olarak bir kaç kişinin bilgi alma çabaları ile geçen ve bitmek üzere olan bir merkezi atama dönemi oldu umarım iyi bir sayı gelir her ne kadar fazla umudum kalmamış olsada

14 Ekim 2019 10:36

ilhanmansiz2610
Aday Memur

çok sessiz belkide sadece bireysel olarak bir kaç kişinin bilgi alma çabaları ile geçen ve bitmek üzere olan bir merkezi atama dönemi oldu umarım iyi bir sayı gelir her ne kadar fazla umudum kalmamış olsada

krtlmlt, 6 gün önce - Alıntıya git

Teiaşla görüşme ayarlanır 3 kişi gider, üaşla görüşme ayarlanır 3 kişi gider, tcdd çok önemli görüşme ayarlanması lazım denir bir allahın kulu kılını kıpırdatmaz. Ama lafa gelince herkes + koyar. İçerden alınan son bilgiye göre kpss 2020'de en fazla + koyan mesleğe en çok kadro verilecekmiş, hepimizin gözü aydın.

14 Ekim 2019 11:34

ige1905
Aday Memur

krtlmlt, 6 gün önce - Alıntıya git

kardeş, ilk iki merkezi atamadaki aktivite şu an yok. Çünkü kurumlardan tanıdığı olan, duyum alan arkadaşlar ilk iki merkezi atamada büyük oranda atandı. Artık duyumlarla ilgilenmiyorlar. Bu atamada o yüzden yüksek bir aktivite yok. Muhtemelen son atamada bu aktivite de olmayacak.

14 Ekim 2019 11:45

krtlmlt
Aday Memur

kardeş, ilk iki merkezi atamadaki aktivite şu an yok. Çünkü kurumlardan tanıdığı olan, duyum alan arkadaşlar ilk iki merkezi atamada büyük oranda atandı. Artık duyumlarla ilgilenmiyorlar. Bu atamada o yüzden yüksek bir aktivite yok. Muhtemelen son atamada bu aktivite de olmayacak.

ige1905, 6 gün önce - Alıntıya git

doğrudur hocam hakkımızda hayırlısı olsun kurumların insan kaynaklarından gelen cevaplar pek iç açıcı şeyler değildi zaten bakalım kısmet artık

14 Ekim 2019 11:52

ige1905
Aday Memur

öyle olsun hocam. beklemekten başka yapacak bir şey yok. bekleyip görelim, inşallah güzel olur.

15 Ekim 2019 08:08

krtlmlt
Aday Memur

inşallah hocam güzel olur dediğiniz gibi

16 Ekim 2019 19:28

dark.alone
Aday Memur

Duyum alabilen var mı acaba

Toplam 134 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;