Editörler : gubaz
22 Ekim 2019 21:59

reis1111
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar...Bende aşcı yardımcılığını kazandım.Surec çok uzun sürdü ve ilçede oturduğum için ile taşınmam söz konusu 2 evladım var dersaneye gitmesi lazım ama nereye...Kış gelmeden düzenimi kurmam gerekiyor inşallah yazıldığı gibi şubat sonrasına kalmaz.Bilgisi olan arkadaşlar acaba maaş bilgisi verebilirlermi?Rabbim hepimiz için hayırlısını nasip etsin inşallah...🤲🏻🙏🏻

Dz 53, 4 hafta önce - Alıntıya git
Bakanlığımıza bağlı il müdürlüklerinde (ilçeler dahil) çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik ile... diye yazıyo ama bende ilçedeyim yazıyı görünce rahatladım inşallah ilçe görevlendirirler.Temizlik görevlisi olarak kazandım
23 Ekim 2019 21:08

Sifam5
Aday Memur

oa

lr Gsb güvenlik soruşturması iki ay doldu olan araşlar varmi

23 Ekim 2019 21:15

Sifam5
Aday Memur

Iyi akşamlar Gsb güvenlik soruşturması hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar toplam 8aylik bir süreç oldu daha önceki iş başı veya alımlarda iş kur aracılığı ile işçi alımı oldumu

24 Ekim 2019 17:00

gsbist
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Bence umutsuzluğa kapılmayın, bu kurumda personel süreçleri uzun sürüyor. Bir başka forumdan edindiğim bilgiye göre 2018/2 KPSS alımıyla kuruma atanan memurlar evrak tesliminden 6-7 ay sonra iş başı yapmış. Sabırlı olmaktan başka çaremiz yok.

24 Ekim 2019 18:36

Sifam5
Aday Memur

Gsbbist iyi akşamlar 2018/2kps ile yanan arkadalsasrla bizim konu farklı onlar ocak ayı evrak teslimi yapmışlar toplam süreçleri 5 ay sürmüş bizim süreç 8 ayı geçti

24 Ekim 2019 19:19

gsbist
Aday Memur

Gsbbist iyi akşamlar 2018/2kps ile yanan arkadalsasrla bizim konu farklı onlar ocak ayı evrak teslimi yapmışlar toplam süreçleri 5 ay sürmüş bizim süreç 8 ayı geçti

Sifam5, 4 hafta önce - Alıntıya git

İyi akşamlar arkadaşım. Demek istediğim anlaşılmadı sanırım, evrak teslim tarihimiz Ağustos 2019 bu tarihten itibaren hesap yapmamız gerekiyor. 23 Ağustostan önceki süreci hesaba katmayın.

26 Ekim 2019 04:06

bayozi59
Aday Memur

Gsb de otobüs kaptan şoför branşı ile ilgili bilgisi olan varmı.Tam olarak görev tanımı yapılacak iş nedir. Daha önce böyle bir kadro açılmamış kimse bilmiyor.Çalışma şartları koşulları hafta içi hafta sonu nasıl kaç saat çalışılır. Sosyal haklar yan haklar maaş durumu nasıl bilgisi olan yazabilir mi.

28 Ekim 2019 08:32

Sifam5
Aday Memur

Günaydın bu hafta güvenlik soruşturması hakkında bilgi gelirmi 2 ayı gecti

30 Ekim 2019 19:35

gsbist
Aday Memur

Selamlar arkadaşlar. Forumda asil olarak kazanıp, güvenlik soruşturması yapılan arkadaş var mı? Ben İstanbuldayım henüz yapılmadı. 2 defa İlçe Emniyeti aradım evrağınız gelmedi, gelince size ulaşırız dediler.

31 Ekim 2019 10:10

Sifam5
Aday Memur

Günaydın güvenlik soruşturması hakkında bireysel bilgi verilmiyor sonuçları isteyen kuruma gönderiyorlar anca kurumdan bilgi alınır diye biliyorum

02 Kasım 2019 21:57

Elvan73
Aday Memur

Her hangi bir gelişme varmı ?

03 Kasım 2019 00:11

gsbist
Aday Memur

İstanbulda henüz yok. Hala soruşturmam yapılmadı, bu ay içinde yapılmasını bekliyorum. Evine Polis, Jandarma gelen ya da komşusuna falan soruşturulan arkadaş var mı?

04 Kasım 2019 23:34

Skorpion18

Hâlâ bir haber yokmu güvenlik soruşturmalarında

05 Kasım 2019 13:59

byrmercan
Aday Memur
ana sayfada haber de olmuşuz. acaba hala neyi bekliyoruz diye. bir muhattabımız olmaması da ayrı bir sorun. beklemekten başka çaremiz yok. :(
05 Kasım 2019 15:33

usomer
Aday Memur

Sifam5, 4 hafta önce - Alıntıya git

Ocak 7 de teslim ettim 15 Haziranda başladım...

05 Kasım 2019 18:39

gsbconi
Aday Memur

haydi arkadaşlar hayırlı olsun inşallah. bugun il müdürlüklerine gönderilen yazi budur.

Sayın il müdürlerimiz,

Bakanlığımız gençlik ve spor il müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere sınav süreçleri tamamlanmış olan 3243 adet sürekli işçi personelin güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonuçlarının Bakanlık Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirme çalışmaları devam etmekte olup, Komisyon kararları doğrultusunda güvenlik soruşturması olumlu görülenlerin atamaları Genel Müdürlüğümüz tarafından bu gün itibarıyla gerçekleştirilmeye başlanacaktır. Ataması gerçekleştirilen personel ve işveren vekili sıfatıyla il müdürlerimiz arasında imzalanacak olan belirsiz süreli iş sözleşmeleri bilahare il müdürlüklerimize gönderilecektir. Sürece ilişkin Genel Müdürlüğümüz tarafından gönderilecek talimatlara uygun olarak işlem tesis edilmesi hususunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederim.

Bülent MERDAN,

Personel Genel Müdürlüğü,

İşçi ve Sözleşmeli Personel Daire Başkanı.

05 Kasım 2019 19:37

gsbconi
Aday Memur

önceki yazdığım şubat ayı yorumunu da çok fazla soran olmuş. açıklama getireyim, direkt genel müdürün ağzından aktarmadir. sizin işçi alımlarında kpss şartı isteyen bölümler için 60 puanın üstünde alıp da nihai liseye giremeyen arkadaşlar oldu. bunun nedeni de bazı belge isteyen unvanlar için belgesi olmayanlarin eksik belge teslim edip sonradan evrak incelemeden sonra belgesi olanların mağdur olduğu içindir. o arkadaşlardan da sonradan evrakları istendi ancak başka bir gelişme olmadi. sizler için de soylenildi ki bu arkadaşların da sözlü mülakatından başlanmak üzere bütün işlemleri bitecek suanki arkadaşlar onları bekleyecek en son hep beraber işbaşı yapılacak. bunu da hesaplarsak onları beklediğinizi şubat ayı gibi olurdu. yorumunun nedeni budur.

05 Kasım 2019 20:05

gsbconi
Aday Memur

listeleriniz de yarından itiberen belli olacak ve parça parça alım yapılacak

05 Kasım 2019 20:32

securutychef
Şef

listeleriniz de yarından itiberen belli olacak ve parça parça alım yapılacak

gsbconi, 2 hafta önce - Alıntıya git

Yedek kazananların sansi varmi gsb ve kyk kurumları birleşti. 2020 de yedekten kazananların alınma ihtimali varmi acaba iyi veye gsb ye tesekkurler

06 Kasım 2019 13:15

Kaan7942
Aday Memur
Hala bi aciklama yok gsbconi eminmisin abi insanlara umut baglama 3 aydir ne hale getirdiler insanlari
Toplam 157 mesaj

ANKET
Şehir Üniversitesinin, borçlarından dolayı, Halkbank yoluyla kapatılmak istenmesini doğru buluyor musunuz?