Editörler : gubaz
06 Kasım 2019 13:58

gsbconi
Aday Memur

size resmi yazıyı gönderiyorum diyorsun ki emin misin ? sizin işlemlerinizi ben yapmıyorum, bakanlıktaki oluşan gelişmeleri sizinle paylaşıyorum iyilik olsun diye merak ettiklerinizi bildiğim kadarı ile cevaplandirabileyim diye. bu yüzden dolayı da oluşan gecikme veya aksaklıklardan ben sorumluymusum gibi konuşmayın.

06 Kasım 2019 14:25

Kaan7942
Aday Memur
Yanlis anlama abi ben sana bisi demiyorum sen gene gsb den insaflisin bilgi veriosuj :D
06 Kasım 2019 15:41

emre33emre
Aday Memur

size resmi yazıyı gönderiyorum diyorsun ki emin misin ? sizin işlemlerinizi ben yapmıyorum, bakanlıktaki oluşan gelişmeleri sizinle paylaşıyorum iyilik olsun diye merak ettiklerinizi bildiğim kadarı ile cevaplandirabileyim diye. bu yüzden dolayı da oluşan gecikme veya aksaklıklardan ben sorumluymusum gibi konuşmayın.

gsbconi, 2 hafta önce - Alıntıya git

alınganlık etme kardeşim :)

adam sana bişi demek istememiş benim anladığım uzun zamandır beklıyoruz bizde teşekkür ederiz değerli paylaşımların için.

cankurtaran maaşı hakkında kimsenin bilgisi yok nasıl olcak anlamadım bunu :) bir de bize bilgilendirmeyi nasıl yapcaklar tebligat geleceğini okumuştum ancak posta yoluyla mı yoksa duyuru şeklinde bir internet sitesinden mi hangi internet sitesi yerel gsb mi yoksa bakanlık sayfası mı eğer bu bilgileri de paylaşabilirsen bilgin dahilinde çok memnun olurum.

06 Kasım 2019 16:12

gsbconi
Aday Memur

arayacaklar direk telefon numarandan. alınganlık olarak değil de, şu mesaj sayfama düşen mesajları bir görsen iyilik mi yapıyorum kötülük mü diye kendimi sorgulatti bana :)

06 Kasım 2019 17:58

MSalihCakmakci
Aday Memur
Rize gençlik spor bakanlığı tarafından 3 saat önce arandım güvenlik soruşturmam bitti ziraat bankasında hesap açıp kuruma iletiyorum yarın haftaya görev yerim belli olacak
06 Kasım 2019 19:57

Elvan73
Aday Memur
Rize gençlik spor bakanlığı tarafından 3 saat önce arandım güvenlik soruşturmam bitti ziraat bankasında hesap açıp kuruma iletiyorum yarın haftaya görev yerim belli olacak
MSalihCakmakci, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ne olarak kazanmıştın ? bende bartını bekliyorum

06 Kasım 2019 19:58

kırmızbalık
Aday Memur
maaş sordunuz mu?
06 Kasım 2019 20:05

dry glc
Aday Memur

sivastan aranan kimse var mi ?

06 Kasım 2019 20:06

dry glc
Aday Memur

Rize genclik spor bakanligi mi.il mudurlugu olmasin o :)

06 Kasım 2019 20:50

MSalihCakmakci
Aday Memur

Rize genclik spor bakanligi mi.il mudurlugu olmasin o :)

dry glc, 2 hafta önce - Alıntıya git
Eksik yazmışım pardon
06 Kasım 2019 20:52

MSalihCakmakci
Aday Memur
maaş sordunuz mu?
kırmızbalık, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hayır sormadım
06 Kasım 2019 20:55

MSalihCakmakci
Aday Memur

Ne olarak kazanmıştın ? bende bartını bekliyorum

Elvan73, 2 hafta önce - Alıntıya git
Engelli kadrosundan girdim hayrlısıyla
06 Kasım 2019 22:23

Elvan73
Aday Memur
Engelli kadrosundan girdim hayrlısıyla

Hayırlısı olsun hepimiz adına umarım en kısa zamanda hepimiz iş başı yaparız

06 Kasım 2019 23:49

Blackkartal23
Aday Memur

arayacaklar direk telefon numarandan. alınganlık olarak değil de, şu mesaj sayfama düşen mesajları bir görsen iyilik mi yapıyorum kötülük mü diye kendimi sorgulatti bana :)

gsbconi, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hepsi nezaman biter soruşturmaların tahmini..
07 Kasım 2019 01:16

Mgsb54
Aday Memur

Bende 6 kasım saat 11:30 gibi arandim hayırlı olsun atamanız yapıldı diye tebligat için gelmenizi bekliyoruz 1 hafta için de dedi güvenlik görevlisi olarak kazandim sakarya gsim herkese hayırlı olsun

07 Kasım 2019 03:07

emre33emre
Aday Memur

hayırlı olsun şimdiden bakalım beni nezaman arayacaklar :)

07 Kasım 2019 10:54

dry glc
Aday Memur

an itibari ile bende arandim.pazartesi ise baslayacaksiniz dendi.hepimize hayirli olsun simdiden

07 Kasım 2019 12:30

byrmercan
Aday Memur

an itibari ile bende arandim.pazartesi ise baslayacaksiniz dendi.hepimize hayirli olsun simdiden

dry glc, 2 hafta önce - Alıntıya git
hayırlı olsun nerden ve hangi bölüm acaba ?
07 Kasım 2019 12:47

kırmızbalık
Aday Memur
aranan arkadaşlar il ve pozisyonlarını paylaşabilirler mi lütfen
07 Kasım 2019 14:51

ziya7
Aday Memur
Karabük var mı arkadaşlar?
Toplam 157 mesaj

ANKET
Şehir Üniversitesinin, borçlarından dolayı, Halkbank yoluyla kapatılmak istenmesini doğru buluyor musunuz?