Editörler :
16 Ekim 2019 21:28

Son detail bükücü
Şube Müdürü

İçimdeki his, güvenlik soruşturmanızın saha aşamasının bitmiş, dosyanızın il emniyet tem kom siber dolaşımı tamama ermiş ve onay aşamasında olduğunu söylüyor Mühendis Hanımefendi

Tez zamanda inş müjde verirsiniz .

17 Ekim 2019 20:19

xchangex
Aday Memur

İçimdeki his, güvenlik soruşturmanızın saha aşamasının bitmiş, dosyanızın il emniyet tem kom siber dolaşımı tamama ermiş ve onay aşamasında olduğunu söylüyor Mühendis Hanımefendi

Son detail bükücü, 2 ay önce - Alıntıya git

Merhaba

Rica etsem biraz daha net konuşabilir misiniz? Ben de ataması yapılacak olan 523 kişilik listenin içinde bulunuyorum. Ve neredeyse herkes sürecin uzamasından dolayı çok gergin. Esasen soru net. Size göre süreç ne zaman tamamlanır? Eğer mümkünse bu sorunun cevabını verebilir misiniz?

İlginiz için teşekkür ederim.

18 Ekim 2019 04:57

Son detail bükücü
Şube Müdürü

Merhaba

Rica etsem biraz daha net konuşabilir misiniz? Ben de ataması yapılacak olan 523 kişilik listenin içinde bulunuyorum. Ve neredeyse herkes sürecin uzamasından dolayı çok gergin. Esasen soru net. Size göre süreç ne zaman tamamlanır? Eğer mümkünse bu sorunun cevabını verebilir misiniz?

İlginiz için teşekkür ederim.

xchangex, 2 ay önce - Alıntıya git

Merhaba

Öncelikle , estağfirullah ...

Süreç ve işleyişe dair öngörülerim önceki sayfalarda yazdıklarımdan ibaret

Her konuda her şeyi bilmem mümkün değil maalesef ,ermiş değilim, herkes kadar et kemik tin ve duygudan ibaret bir faniyim

Keşke Halil Cibran'ın tek bir zerresi kadar olabilseydim , maatteessüf gariban bir zabit olmak varmış alınyazımda

Havâss veya Hâssü-l Hass değilim, avâmdan bir zâbitim maalesef

Konuya müdahil olmamın primer sebebi atmosferdeki yoğun dezenformasyonu bir nebze de olsa nötralize etmek , sekonder sebebi de soruların gayet tutarlı , idealist , rasyonel ve zekice olması idi

Bilgimin görgümün ve zekâmın elverdiği ölçüde ,statü hukuku mevzuat özlük hakları sosyal imkanlar süreç vd hususlarda normatif formel cevapladım

Lakin

Tekraren estağfirullah ki, panaromik bakamıyorum , değil 523 kişinin akıbeti, ankara- 1 51 e dair ipucu dahi öğrenmeye muktedir olamadım

Per gn md bakanlıklar yerleşkesi

Bağlısı per tem dairesi cebeci yerleşkesi

Atama koor daire'ye ulaşan dosya...

Kararname andıç inha

Devre arkadaşım tafics hattında dedi ki zaten başımı kaşıyacak zamanım yok, eğleme beni dedi

Telefonlardan akrabalardan hatırlı kişilerden sorulardan bunaldık dedi

Hiç olmazsa ankara- 1 51 e dair YL mechanical kaç kişi var dosyası tekamül eden ? dedim

Cıks dedi

Değil bilgi vermeye , konuşmaya çekinir haldeler

Area 51 Nevada , Hiko devlet sırrı mı ? dedim

Avâmdın havâss oldun ,Fırat'ın batısına geçince fıtratın adeta değişmiş dedim, fakat idrak edemedi sanırım, neyse

Lütfen yanlış anlaşılma olmasın, dediğim gibi avâmdan bir garibanım , AÜ Hukuk'u beş yılda bitirdim

Umarım ki durumunuz en kısa sürede netleşir ve biz garipler , Kubelwagen'ı tasarlayan Ferdinand Porsche ,FW 190 200 ü tasarlayan Kurt Tank, HE 187 üreten Ernst Heinkel, ME 262 yi üreten Willy Messerschimit , V 2 yi dizayn eden Walter Thiel ( Wernher von Braun'u emperyalist aparat olması yönüyle zikretmekten imtina ediyorum, affınıza sığınarak ) , havaalani yol ve U-Botların üretildiği tersaneleri yapan Fritz Todt gibi milli ve yerli mühendislerimize kavuşuruz

Çok mahcubum şimdi, tekrar estağfirullah

24 Ekim 2019 23:23

alone1903
Aday Memur

Son detail bükücü yine yargı dagitiyor :ddd

30 Ekim 2019 19:26

Son detail bükücü
Şube Müdürü

#Duyum#

Adı üstünde duyum , kesin yargı içermedigi gibi bağlayıcı da değildir

Dosyası tekemmül ederek Atama Koor Dairesine ulaşan ve tahmini 15-20gün içerisinde ilgilisine tebliğe çıkacağı belirtilen ...

Kaynak

Hayırsız ve ilgisiz devre arkadaşım , yüzük kardeşliği , kardeşim

Fakat bu kez düz Türkçe yazmayacağım zira hariçten müdahale oluyor , teğmen kısadal musallat oluyor, laf anlatmak vakit alıyor )

By NATO spelling

Alfa -51 KiloKilo

YankeeLima

MikeAlfaKilo MikeUniformHotel MikeEchoLimaEchoKilo.Charlie

Dipnot : süreye ilişkin gecikme ve tehirler beni bağlamaz, elçiye zeval olunmaz

30 Ekim 2019 20:42

xchangex
Aday Memur

#Duyum#

Adı üstünde duyum , kesin yargı içermedigi gibi bağlayıcı da değildir

Dosyası tekemmül ederek Atama Koor Dairesine ulaşan ve tahmini 15-20gün içerisinde ilgilisine tebliğe çıkacağı belirtilen ...

Kaynak

Hayırsız ve ilgisiz devre arkadaşım , yüzük kardeşliği , kardeşim

Fakat bu kez düz Türkçe yazmayacağım zira hariçten müdahale oluyor , teğmen kısadal musallat oluyor, laf anlatmak vakit alıyor )

By NATO spelling

Alfa -51 KiloKilo

YankeeLima

MikeAlfaKilo MikeUniformHotel MikeEchoLimaEchoKilo.Charlie

Dipnot : süreye ilişkin gecikme ve tehirler beni bağlamaz, elçiye zeval olunmaz

Son detail bükücü, 1 ay önce - Alıntıya git

Dostum selamlar,

Kaç kişi olduğu hususunda malumat sahibi misin?

Teşekkür ederim.

02 Kasım 2019 20:03

Son detail bükücü
Şube Müdürü

Dostum selamlar,

Kaç kişi olduğu hususunda malumat sahibi misin?

Teşekkür ederim.

xchangex, 1 ay önce - Alıntıya git

Merhaba

Dosyası tekemmül edenlerin part part atama kararnamesine dahil edildiğini söyledi

Rakam sormadım zira tafics hattında veya farklı hatlarda rakam telaffuz etmesi zaten pek mümkün değil, sormak abes olurdu

Sadece ,sayın tanrının gölgesi hakkında aktardığı bilgiyi, duyum olarak yukarıda yazmıştım ,hepsi bu.

15 Kasım 2019 19:37

Scientist94
Aday Memur

Merhaba,

15 Kasım 2019 19:40

Scientist94
Aday Memur

Merhaba,

Scientist94, 4 hafta önce - Alıntıya git

Konuyla ilgili yeni bilginiz var mı? Varsa paylaşırsanız memnun olurum.

18 Kasım 2019 00:55

Kamikage
Aday Memur

Son detail bükücü, 2 ay önce - Alıntıya git
merhaba, açıkçası konunun kapanmış olduğunu düşündüğüm için hiç açıp da kontrol etmek aklıma gelmemişti kusura bakmayın geç cevap verdim için . sizin yazınızın üstünden baya zaman geçmiş ama değişen hiçbir şey yok, hala çağırılmayı bekliyoruz. soruşturmanın hangi aşamada olduğu ise çok ayrı bir konu, kimisi bakanlıkta diyor kimisi hala soruşturma devam ediyor diyor. Hatta bir duyuma göre eylül sonu cagirilacaktik ama Kasım sonu gelmek üzere. Bu sene bitmeden bari cagirsalar keşke...
Toplam 50 mesaj