Editörler : alex 10
13 Eylül 2019 10:40

Malum Takım Taraftarı

Mehmet Demirkol: "Malum takımın taraftarları anlayana kadar yazacağım.

Eğer gerçekten son 2 sezonu hakederek kazandığına inanıyorsan neden son

26 Avrupa maçında 2 galibiyet aldın. Hemde tarihinin en kolay grubundan

çıkamayarak. Hocan da yere göğe sığdıramadığın Fatih Terim'di."

+1907

hüseyin_3232
Genel Müdür
13 Eylül 2019 11:00

Gerçek şu ki orada kollayan destek çıkan hakemler yok. Bu sene bile hazırlık maçlarında Avrupa takımlarından gelenden 3 gidenden 4 yediler. :))

Geçen yıl Avrupa Kupası maçının oynanacağı gün oyuncuları ve hocaları PFDK'ya sevkedilmiş ve takımın morali bozulmuştu. Geçen yıl bu yüzden başarısız olduk demişlerdi. Suçlu fererasyondu :)))

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
13 Eylül 2019 13:32

🗣 Abdülkerim Durmaz: "Geçen yıl, Başakşehir 8 puan öndeyken Abdurrahim Albayrak ağlayarak 'Hakkımız yeniyor. Elimde 'Var' kayıtları var. Ortalık yıkılacak' dedi. Başakşehir puan kaybetti. Galatasaray; Serkan Çınar'la, Bülent Yıldırım'la şampiyon oldu. Bir de mağduru oynuyorsun"

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
14 Eylül 2019 15:24

💥Bugün bizim stadı Emlak Konut?a versek;

💥Karşılığında 50 milyon Euro cukkalasak,

💥FFP paramız var diye bize dokunmasa,

💥3 yıl sonra Emlak Konut pat diye sözleşmeyi iptal etse..

💥Tamam hacı biz o parayı ödiycez bir-iki yıla desek?

➡Gs?nin yaptığı tam olarak budur

➡Uyanın!

Aslan1905
Daire Başkanı
15 Eylül 2019 00:18

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, şahısların ve kurumların ayrılamayacağını belirterek, "Ben şike yaptıysam, Fenerbahçe için yaptım." dedi.

Dextrian
Şube Müdürü
15 Eylül 2019 13:38

İşinize geldiği gibi 1 saatlik konuşmadan o cümleyi cımbızla alıp paylaşıyorsunuz adamın konuşması 1 saat şimdi aşağı onu da atıyorum ki sizin gibiler izlesin. Öyle ordan burdan kopyala yapıştırla olmaz bu işler açıp öğreneceksiniz

2016'da olacak olayları 5 yıl öncesinden söyleyen insandı Aziz Yıldırım. 2012'de ne şikesi memleket elden gidiyor dediğinde trabzon yaltaklarının tepkilerini unutmadık

Ha bu arada Nihat Özdemir'in o dönemki konuşmasını gündeme getiren ağlak taraftar grubuna şunu söyliyim adamın o açıklamayı yapmasındaki amaç Aziz Yıldırım içerdeyken, bizim başkanımız içerdeyken sizin burda yaptığınız kutlamalar vs hoş değil affedilecek şey değil manasında söyledi. Zaten o son maçın kadıköyde oynanması, play-offlar, şampiyonluğun orda kutlanması falan hepsi düzenli planlı işlerdi de yine de sizin gibi çıkıp organize kötülük diye ağlamadık

Birini eleştirirken önce aynaya bakacaksınız, özellikle ağlak takımın taraftarları. Kimin nasıl şampiyonluklar yaşadığını herkes biliyor. Haluk ulusoy döneminde 30 penaltı atıp şampiyon olanlar, Denizli'ye 1 milyon dolar gönderip Rigobert Song'a verildi yalanı uydurup belgeleyemeyenler, saman altından su yürütenlere bakıyorum da hakan şükür tayfasının organize ettiği şike kumpasını savunur olmuş.

Aziz Yıldırım'ın o sözü; biz şike yaptıysak kulüp de yapmıştır sahanın dışında şike var içinde yok böyle şey olmaz derken 58.madde için söyledi. 58. madde değiştirilemez dedi. Şimdi lafügüzafı bırakın da tamamını izleyin bakalım adam şikeyi kabullenmiş mi? 50.dkdan sonra birkaç dk izleseniz kafi

https://www.youtube.com/watch?v=psc0YCR4vhs

Aslan1905
Daire Başkanı
15 Eylül 2019 23:52

şu anda da aynı şeyi sende yapıyorsun, başlığa bak sen ne diyorsun

madem ben cımbızla seçiyorum o halde sende cımbızla seçme

mesela "Birini eleştirirken önce aynaya bakacaksınız, özellikle ağlak takımın taraftarları. Kimin nasıl şampiyonluklar yaşadığını herkes biliyor. Haluk ulusoy döneminde 30 penaltı atıp şampiyon olanlar, Denizli'ye 1 milyon dolar gönderip Rigobert Song'a verildi yalanı uydurup belgeleyemeyenler, saman altından su yürütenlere bakıyorum da hakan şükür tayfasının organize ettiği şike kumpasını savunur olmuş."

ifadelere bak cevap verdik mi ağlak takımın taraftarı cevap vermesek

işiniz gücünüz fener bahçe cumhuriyeti de bilmem ne

bir tane cumhuriyetimiz var oda TÜRKİYE CUMHURİYETİ...

Dextrian, 5 yıl önce

İşinize geldiği gibi 1 saatlik konuşmadan o cümleyi cımbızla alıp paylaşıyorsunuz adamın konuşması 1 saat şimdi aşağı onu da atıyorum ki sizin gibiler izlesin. Öyle ordan burdan kopyala yapıştırla olmaz bu işler açıp öğreneceksiniz

2016'da olacak olayları 5 yıl öncesinden söyleyen insandı Aziz Yıldırım. 2012'de ne şikesi memleket elden gidiyor dediğinde trabzon yaltaklarının tepkilerini unutmadık

Ha bu arada Nihat Özdemir'in o dönemki konuşmasını gündeme getiren ağlak taraftar grubuna şunu söyliyim adamın o açıklamayı yapmasındaki amaç Aziz Yıldırım içerdeyken, bizim başkanımız içerdeyken sizin burda yaptığınız kutlamalar vs hoş değil affedilecek şey değil manasında söyledi. Zaten o son maçın kadıköyde oynanması, play-offlar, şampiyonluğun orda kutlanması falan hepsi düzenli planlı işlerdi de yine de sizin gibi çıkıp organize kötülük diye ağlamadık

Birini eleştirirken önce aynaya bakacaksınız, özellikle ağlak takımın taraftarları. Kimin nasıl şampiyonluklar yaşadığını herkes biliyor. Haluk ulusoy döneminde 30 penaltı atıp şampiyon olanlar, Denizli'ye 1 milyon dolar gönderip Rigobert Song'a verildi yalanı uydurup belgeleyemeyenler, saman altından su yürütenlere bakıyorum da hakan şükür tayfasının organize ettiği şike kumpasını savunur olmuş.

Aziz Yıldırım'ın o sözü; biz şike yaptıysak kulüp de yapmıştır sahanın dışında şike var içinde yok böyle şey olmaz derken 58.madde için söyledi. 58. madde değiştirilemez dedi. Şimdi lafügüzafı bırakın da tamamını izleyin bakalım adam şikeyi kabullenmiş mi? 50.dkdan sonra birkaç dk izleseniz kafi

https://www.youtube.com/watch?v=psc0YCR4vhs

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
16 Eylül 2019 01:44

Adaletin olduğu yerde Galatasaray?ın başarılı olması imkansızdır!

Tişörtlere çok doğru yazmışlar!

?Adalet Yoksa, Galatasaray Var!?

?Adalet Varsa, Galatasaray Yok!?

#AdaletOlsaydıGalatasarayOlmazdı

Cimbomluyum ben
Yasaklı
16 Eylül 2019 07:29

Acıyorum halinize burası ağlama yeri değil.Anlıyorum sizi cimbomun büyüklüğü altında eziliyorsunuz bir ezikliğiniz var ancak son 25 yılın toplamında aldığınız kupa FATİH TERİM döneminde aldığınız kupa kadar bile değil yazıklar olsun size ,güldürmeyin kendinize

UNusUAL.PyScHO, 5 yıl önce

enginkrtp
Genel Müdür
17 Eylül 2019 11:29

arkadaşın acısı çok büyük

hüseyin_3232
Genel Müdür
17 Eylül 2019 13:03

Alanya-Fener maçındaki kural hatası tartışması malum takımın maçında olsa ve kaybetseler bütün camia ve taraftarları Türkiyeyi ayağa kaldırıp iki gözü iki çeşme ağlıyor olurdu :)))

Cimbomluyum ben
Yasaklı
17 Eylül 2019 13:29

hangi kural hatası adamların 1 penaltısı birde kırmızı kartı verilmedi hala Ağlıyorsunuz

hüseyin_3232, 5 yıl önce

Alanya-Fener maçındaki kural hatası tartışması malum takımın maçında olsa ve kaybetseler bütün camia ve taraftarları Türkiyeyi ayağa kaldırıp iki gözü iki çeşme ağlıyor olurdu :)))

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
17 Eylül 2019 13:47

hayırdır yaaa gerçekler neden acıttı bu kadar ?

enginkrtp, 5 yıl önce

arkadaşın acısı çok büyük

ice.man
Kapalı
17 Eylül 2019 14:05

2 tane kural hatası var. 2 tane de Fenerbahçeye verilmeyen net penaltı var.Diagneye onyekuruya ayakkabının köşesi sürtse penaltı diye bağırırsınız, adam krusenin kafasını kapalı olmayan koluyle kesiyor net penaltı. alpere yapılan da net penaltı.

Zankanın yaptırdığı pozisyon ise penaltı fakat hücum oyuncusu ofsaytta. var a baksalar oyuncunun ofsayt olduğu çıkacak ortaya.

Cimbomluyum ben, 5 yıl önce

hangi kural hatası adamların 1 penaltısı birde kırmızı kartı verilmedi hala Ağlıyorsunuz

Cimbomluyum ben
Yasaklı
17 Eylül 2019 14:43

asıl Alanya'nın penaltısı verilmedi ve kırmızı kart zaten verilmesi gerekiyordu o faulse kesinlikle kırmızı kart olmalıydı ve fauldü gerçekten kısaca hakem bu maçta ezildi kalkamadı işin içinden iki tarafında hakkını yedi ancak Alanya da maçı hakkı ile kazandı net gol pozisyonlarına girdi atamadı atabilseydi skor çok daha farklı olurdu

Cimbomluyum ben
Yasaklı
17 Eylül 2019 14:51

Acıyorum halinize burası ağlama yeri değil.Anlıyorum sizi cimbomun büyüklüğü altında eziliyorsunuz bir ezikliğiniz var ancak son 25 yılın toplamında aldığınız kupa FATİH TERİM döneminde aldığınız kupa kadar bile değil yazıklar olsun size ,güldürmeyin kendinize

hüseyin_3232, 5 yıl önce

enginkrtp
Genel Müdür
17 Eylül 2019 15:50

hayal dünyasında yaşıyorsun. adalet olsa galatasaray olmazmış :)

hayırdır yaaa gerçekler neden acıttı bu kadar ?

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
17 Eylül 2019 15:54

Adaletin A sından haberiniz olsa şurada yazmaya yüzünüzün tutmaması lazım ama nerdeeeeeeee ..

enginkrtp
Genel Müdür
17 Eylül 2019 16:07

bize adalet öğretecek olanlara bak peh pehh

Adaletin A sından haberiniz olsa şurada yazmaya yüzünüzün tutmaması lazım ama nerdeeeeeeee ..

hüseyin_3232
Genel Müdür
17 Eylül 2019 16:20

Güzel kardeşim iyi oku yazdığımı. Hatta FENERBAHÇE SAYFASINDA neler yazmışım oku istersen. Ben hiçbir zaman maçta kural hatası var tekrar edilmeli demedim. Tam tersi yorumlarımda hakeme bahane aramaya gerek yok suç bizde dedim:)))

Burası ağlama yeri değilmiş:))) Her maçtan sonra buralara başlık açıp ağlayan sızlayan sizlersiniz.:))) Eğer akşamki olay sizin maçınızda olsa çoktaaaannn başlıklar açılır anketler yapılır Federasyon başkanı istifaya davet edilirdi :))

Cimbomluyum ben, 5 yıl önce

Cimbomluyum ben
Yasaklı
17 Eylül 2019 17:26

ben burada dünkü maç ile ilgili bir yorum yazmadım dikkat edersen ikide bir fetö vb. gs başarılarını bir yerlere bağlamaya çalışıyorsunuz ya 2000 döneminde ki kadro bugün hangi takımda var Avrupa kupası almış dünya kupasın da 3. olmuş bir takım zaten 4 şampiyonluğu o dönemde aldı bugün bile birçok Avrupa ülkesinde yok o kadro,sen bu başarıları fetöye yıkmaya çalışacaksın nerde o yoğurdun bolluğu geçen sene bile düşmekten zor kurtuldunuz hala cimbomla uğraşıyorsunuz...Benim başarılarımızı maskelemeye çalışanlara sözüm

hüseyin_3232, 5 yıl önce

Güzel kardeşim iyi oku yazdığımı. Hatta FENERBAHÇE SAYFASINDA neler yazmışım oku istersen. Ben hiçbir zaman maçta kural hatası var tekrar edilmeli demedim. Tam tersi yorumlarımda hakeme bahane aramaya gerek yok suç bizde dedim:)))

Burası ağlama yeri değilmiş:))) Her maçtan sonra buralara başlık açıp ağlayan sızlayan sizlersiniz.:))) Eğer akşamki olay sizin maçınızda olsa çoktaaaannn başlıklar açılır anketler yapılır Federasyon başkanı istifaya davet edilirdi :))

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi