Editörler : ayşegül bgm
«248249250251252253254255256257258259»

feyzanr
Memur
12 Aralık 2019 12:23

arkadaşlar bi şey danışmak istiyorum . bölümümden 16 kişi alınıyor . sıram 9 . istediğim şehir 1 kişilik kontenjan açtı . bu alımda sadece istediğim şehiri yapsam başka tercih vermesem şubat alımını beklesem sizce mantıklı mı , arada ki 1 ,2 aylık süre için istediğim şehir açılırsa kaçırmak istemiyorum . açılmazsa da diğer yerleri öteki alımda yine yazarım diyorum . ailemle bayağı kavga ettik dün ,onlar her yeri yapmamı istiyor. ya ikinci alımda hiç açmazsa diyorlar. alımın şubattan sonraya sarkma ihtimali de var . aklım çok karışık . sizin düşüncelerinzi de öğrenebilir miyim ?

DorGulderovvfff
Yasaklı
12 Aralık 2019 12:24

Valla daha fazla diyeceğim bir şey yok, millet aptal olmasın aklını kullansın başkalarının yönlendirmesine gelmesin her daim akıl yürütsün yoksa öpen(diken) çok olur. Yer beğenmemezlik etmeyin Allah ne verdi yazın, sonra işsiz gezmeyin ortalıkta :)

Aslı 9703
Memur
12 Aralık 2019 12:29

Fikrimce kontenjan biraz sıkıntı ama siz çoktan kararınızı vermiş gibi duruyorsunuz istediğim şehir şeklinde belirtmissiniz Şubat alımını bekleyecek gücüm var diyorsanız bence bekleyin sonunda istediğiniz şehirde çalışmak gibi bir ihtimaliniz var Şubat alımında eğer açmazsa her yeri yazarsınız en azından içinizde acaba olur muydu hayali kalmamış olur

feyzanr, 4 yıl önce

arkadaşlar bi şey danışmak istiyorum . bölümümden 16 kişi alınıyor . sıram 9 . istediğim şehir 1 kişilik kontenjan açtı . bu alımda sadece istediğim şehiri yapsam başka tercih vermesem şubat alımını beklesem sizce mantıklı mı , arada ki 1 ,2 aylık süre için istediğim şehir açılırsa kaçırmak istemiyorum . açılmazsa da diğer yerleri öteki alımda yine yazarım diyorum . ailemle bayağı kavga ettik dün ,onlar her yeri yapmamı istiyor. ya ikinci alımda hiç açmazsa diyorlar. alımın şubattan sonraya sarkma ihtimali de var . aklım çok karışık . sizin düşüncelerinzi de öğrenebilir miyim ?

DorGulderovvfff
Yasaklı
12 Aralık 2019 12:29

Hiç mantıklı değil niye mi?

1- Şubat atamasının sarkmayacağı ne malum

2- Şubatta atanacağının garantisi var mı?

3- Şubat ataması ya bazı gerekçeler öne sürülerek azaltılırsa ne olacak bunun garantisi var mı?

Düşün Bakan çıkıp eylülde 17 bin alım olacak demedi mi? Herkes burada ''bakan dedi yaw'' diye zırlamadı mı? Eee şimdi ne oldu? peki aynısı şubatta olmayacağının garantisini kim verebilir?

feyzanr, 4 yıl önce

Reversi
Aday Memur
12 Aralık 2019 12:33

Konudan bağımsız olarak yazıyorum, çok şükür Allah her birimize akıl fikir vermiş. Arkadaşlar kimseye aldanmayın, kalbiniz ne söylüyorsa onu yapın, sonuçta hayat sizin, siz yaşayacaksınız. Kimsenin beni düşünmesine gerek yok. Çok şükür kendimi kendim düşünecek iradede ve karakter ve yaş sahibiyim. İster 30 tercih yaparım, ister 1. Adı üstünde TERCİH, benim tercihime göre şekillenecek bir olay. Arkadaşlar kimseyi dinlemeyin, sizin tercihiniz. Kaderinize başkalarına dokundurmayın. Buradaki X veya Y üyeye göre tercih listenizi şekillendirmeyin. Sizi en iyi siz bilirsiniz.

Usta.Yoda
Yasaklı
12 Aralık 2019 12:34

Doğudan batıya, kuzeyden güneye her yeri yaz , garanti gördüğün yerleri, çıkma ihtimalinin yüksek gördüğün yerleri yaz

feyzanr, 4 yıl önce

Aslı 9703
Memur
12 Aralık 2019 12:36

@Reversi 👏👏👏

Aslı 9703
Memur
12 Aralık 2019 12:38

Alkış emojisi yapmıştım ama emoji çıkmamis :/

Usta.Yoda
Yasaklı
12 Aralık 2019 12:39

Sen açlığın keskin kokusunu bilir misin? :) Burada millete gazel okuma, bu gün en büyük sorun işsizlik, insanlar fırsatı varken değerlendirmeli bunu

Reversi, 4 yıl önce

Konudan bağımsız olarak yazıyorum, çok şükür Allah her birimize akıl fikir vermiş. Arkadaşlar kimseye aldanmayın, kalbiniz ne söylüyorsa onu yapın, sonuçta hayat sizin, siz yaşayacaksınız. Kimsenin beni düşünmesine gerek yok. Çok şükür kendimi kendim düşünecek iradede ve karakter ve yaş sahibiyim. İster 30 tercih yaparım, ister 1. Adı üstünde TERCİH, benim tercihime göre şekillenecek bir olay. Arkadaşlar kimseyi dinlemeyin, sizin tercihiniz. Kaderinize başkalarına dokundurmayın. Buradaki X veya Y üyeye göre tercih listenizi şekillendirmeyin. Sizi en iyi siz bilirsiniz.

Aslı 9703
Memur
12 Aralık 2019 12:43

Başka fikri duymayı tahammül edemeyecek kadar cahilsin ne yazık ki...Herkes istediği tercihi yapar burdaki insanların sizi yönlendirmesine izin vermeyin arkadaşlar

Usta.Yoda, 4 yıl önce

Sen açlığın keskin kokusunu bilir misin? :) Burada millete gazel okuma, bu gün en büyük sorun işsizlik, insanlar fırsatı varken değerlendirmeli bunu

Reversi
Aday Memur
12 Aralık 2019 12:46

Birincisi benim hakkımda bir şey bilmiyorsun, o yüzden açlık, yokluk çekip çekmediğimi de bilemezsin. İkincisi aç kalırsam aşımı sen mi vereceksin? Senden mi bir şey isteyeceğim? Nimeti Rab verir o alır. Korkma her koyun kendi bacağından asılır, Sen kendi bacağını kurtar, beni düşünme usta, saygılar.

Usta.Yoda, 4 yıl önce

DorGulderovvfff
Yasaklı
12 Aralık 2019 12:46

Senin irade sahibi olman benim umurumda değil burada fikir isteyenlere fikrimizi beyan ediyoruz gelip burada maval okuma, kimisi gerçekten yürekten var olan gerçekleri konuşuyor kimisi de senin gibi uyanıklık yapmaya çalışıyor, aklınca yine ortadan konuşarak insanların gerçeklerden uzaklaştırmaya çalışıyorsun.

Reversi, 4 yıl önce

Hayalperesthemşire
Müsteşar
12 Aralık 2019 12:49

15 batı 15 doğu yaz geç, gerisi nasip hayırlısı, ilk batıdan başla sonra doğu, batıda gelicek çok yer var sana da, adana diye bukadar şartlama kendini

gurbetnurse, 4 yıl önce
Hocam yemn ederm uyuyamadım baş ağrısından ağlamaktan öldüm dün gece bi analjezk aldm sabah yine aynıyım.. Beklemicem zaten ama hocam düşün düşün çıkamadım içinden bi yanım doğu bi yanım batı diyo bi tandan da gurbet o kasar bekledn belki adana olue şubatta diyo içim .Daha idrak edemedm .Bugün sakince düşünemem lazım iyice. Hocam valla güldürdnz bni Allah sizi de güldürsn inşallah .Gerçekten çok zormuş bu tercih meselesi yaa

DorGulderovvfff
Yasaklı
12 Aralık 2019 12:49

Reversi ve Aslı 9703 bunlardan biri bozacı diğeri de şıracı amman dikkat!

''Bozacının şahidi şıracı''

Aslı 9703
Memur
12 Aralık 2019 12:50

Peki sizin uyanıklık yapmadığınız ne malum ? Millete her yeri yazın diyorsunuz Şubat alımında önünüzdeki yüksek puanlilar gidip siz istediğiniz şehire yerleşme planları yapmadığınızı kim bilecek ? Boş konuşuyorsunuz...Burdaki kimseye güvenmeyin arkadaşlar içinize neresi siniyorsa orasını yazın kısmetten öte yol yok

DorGulderovvfff, 4 yıl önce

Senin irade sahibi olman benim umurumda değil burada fikir isteyenlere fikrimizi beyan ediyoruz gelip burada maval okuma, kimisi gerçekten yürekten var olan gerçekleri konuşuyor kimisi de senin gibi uyanıklık yapmaya çalışıyor, aklınca yine ortadan konuşarak insanların gerçeklerden uzaklaştırmaya çalışıyorsun.

Reversi
Aday Memur
12 Aralık 2019 12:52

Kendi bölümümde 409 kişiden 80 kişiyim saygılar. İşin tuhaf tarafı atama öncesi buralarda hiç gözükmeyen insanlar atama zamanı fink atar oldu

Reversi ve Aslı 9703 bunlardan biri bozacı diğeri de şıracı amman dikkat!

''Bozacının şahidi şıracı''

DorGulderovvfff
Yasaklı
12 Aralık 2019 12:53

Köylü kurnazı bu da, düşünüp nasıl bir şey çıkarabilirim diye kafa yormuş, valla ne diyim diyeceğim çüşşş, millet tercih etsin ben de şubatta edeyim he, çüşş yani diyecek başka bir şey yok

Aslı 9703, 4 yıl önce

Peki sizin uyanıklık yapmadığınız ne malum ? Millete her yeri yazın diyorsunuz Şubat alımında önünüzdeki yüksek puanlilar gidip siz istediğiniz şehire yerleşme planları yapmadığınızı kim bilecek ? Boş konuşuyorsunuz...Burdaki kimseye güvenmeyin arkadaşlar içinize neresi siniyorsa orasını yazın kısmetten öte yol yok

DorGulderovvfff
Yasaklı
12 Aralık 2019 12:55

Sen de aday memursun ben de aday memurum profilde yani sen kıdemli üye değilsin , ikinci husus olmadığımı nereden biliyorsun

Sanırım sen bozacı oluyorsun o halde şıracı birazdan gelir

Reversi, 4 yıl önce

Kendi bölümümde 409 kişiden 80 kişiyim saygılar. İşin tuhaf tarafı atama öncesi buralarda hiç gözükmeyen insanlar atama zamanı fink atar oldu

avkt199
Aday Memur
12 Aralık 2019 12:56

ortogrtim hemsire 84.15 siralama 900 civari . bu alimda 527 kisi alacaklar sizce tercih yapmak mantiklimi ataanma sansim var mi

Aslı 9703
Memur
12 Aralık 2019 12:56

O kadar komiksiniz ki işte maalesef sizin gibi iftiracılar da belki memur olacak ne diyeyim Allah çalışma arkadaşlarınıza sabır versin size zaten bundan sonra ne söylenirse işe yaramaz Allah kurtarsın

Köylü kurnazı bu da, düşünüp nasıl bir şey çıkarabilirim diye kafa yormuş, valla ne diyim diyeceğim çüşşş, millet tercih etsin ben de şubatta edeyim he, çüşş yani diyecek başka bir şey yok

Toplam 5320 mesaj
«248249250251252253254255256257258259»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi