Editörler : ayşegül bgm
«249250251252253254255256257258259260»
12 Aralık 2019 12:58

gurbetnurse
Şube Müdürü
inşallah hocam yaa en hayırlı nere olacaksa ora olur inşallah hepimiz için. 3. alım için de kılavuz ösym de artık ösym aksatmaz diyenler var ama güvenemiyorum ya ösym de değilse diye ben de korkuyorum geceden beri ağlaya ağlaya yerler secmeye çalısıyorum kendime
Nurbsra, 7 ay önce - Alıntıya git
yaa hocamm ağlamayn valla ağlayınca bişi olmuyır bnde öyleyim kim diyo hocam ösym de kılavuz diye eğer öyleyse 3. alım kesin olur o yüzden bnce endişelenmeyn
12 Aralık 2019 12:58

DorGulderovvfff
Yasaklı

Kendi bölümümde 409 kişiden 80 kişiyim saygılar. İşin tuhaf tarafı atama öncesi buralarda hiç gözükmeyen insanlar atama zamanı fink atar oldu

Reversi, 7 ay önce - Alıntıya git

Ben sana sıralamanı sormadım, benim umurumda değil senin sıralaman, burada kafana göre bir şey söylüyorsun doğru veya yalan o da benim umurumda değil, yani boşa burada sırlama paylaşma kimsenin ipinde değil

12 Aralık 2019 12:59

gurbetnurse
Şube Müdürü

Arkadaşlar ikinci kılavuz da ÖSYM de yani iş bakanlıktan çıktı Şubat alımının sarkacagini düşünmüyorum eğer istemediğiniz yerleri yazarsanız sonra çok büyük pişmanlık yaşarsınız

Aslı 9703, 7 ay önce - Alıntıya git
hocam nerden duydunuz kesin mi ??
12 Aralık 2019 12:59

Nurbsra
Memur
yaa hocamm ağlamayn valla ağlayınca bişi olmuyır bnde öyleyim kim diyo hocam ösym de kılavuz diye eğer öyleyse 3. alım kesin olur o yüzden bnce endişelenmeyn
gurbetnurse, 7 ay önce - Alıntıya git
inşallah hocam yaa
12 Aralık 2019 13:01

DorGulderovvfff
Yasaklı

O kadar komiksiniz ki işte maalesef sizin gibi iftiracılar da belki memur olacak ne diyeyim Allah çalışma arkadaşlarınıza sabır versin size zaten bundan sonra ne söylenirse işe yaramaz Allah kurtarsın

Ha senin gibi uyanıklar memur olmaya çalışırken sorun yok, senini gibi kasaba kurnazı - köylü kurnazlarının memur olmasında sıkıntı yok ama ben de sıkıntı öyle mi? :) :) :)

Kurnazlık yapmaya çalışma git biraz daha kpss çalış, insanların ayağını kaydırmaya çalışma

12 Aralık 2019 13:01

Reversi
Aday Memur

Ben sana sıralamanı sormadım, benim umurumda değil senin sıralaman, burada kafana göre bir şey söylüyorsun doğru veya yalan o da benim umurumda değil, yani boşa burada sırlama paylaşma kimsenin ipinde değil

DorGulderovvfff, 7 ay önce - Alıntıya git

Tamam üstat sen haklısın, sana katılıyorum.

12 Aralık 2019 13:03

DorGulderovvfff
Yasaklı

Tamam üstat sen haklısın, sana katılıyorum.

Reversi, 7 ay önce - Alıntıya git

Ben senin üstadın değilim oğlum sana yanlış söylemişler kimse git bul üstadını, şimdi hadi şıracını da al ikile

12 Aralık 2019 13:04

Aslı 9703
Memur
hocam nerden duydunuz kesin mi ??
gurbetnurse, 7 ay önce - Alıntıya git

Kılavuz ÖSYM e 17 bin alım olarak gittiğini Aras Ali ve sağlık personeli gibi bir site haber yaptı bakanin açıklamasinda da CB 17 bin olarak onay verdi iş hala bakanlıkta olsa ikinci alım belirsiz olsa ilk yarısı için onay verirdi CB ...

12 Aralık 2019 13:05

gurbetnurse
Şube Müdürü
arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz herkes haklı kendince biz yıllarca bu alımı bekledik 4 yıl az değil yazmayanlara da riske edemeyip yazanlara da hak veriyorum zaten yeterince kafamız karşıkk zor bi süreçteyiz destek olmalıyız birbrimize köstek değil herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah birbirimz hakkında iyi düşünelim ki iyi bizi de bulsun inşallah
12 Aralık 2019 13:05

Usta.Yoda
Yasaklı

Başka fikri duymayı tahammül edemeyecek kadar cahilsin ne yazık ki...Herkes istediği tercihi yapar burdaki insanların sizi yönlendirmesine izin vermeyin arkadaşlar

Hele şuna bakın cehalete boylu boyunca batmış bide oradan başkasına cahil diyor :)

12 Aralık 2019 13:09

Aslı 9703
Memur

Hele şuna bakın cehalete boylu boyunca batmış bide oradan başkasına cahil diyor :)

Usta.Yoda, 7 ay önce - Alıntıya git

Ennn akıllı memur sen olacaksın tamam mı rahatladın mı hadi şimdi benimle muhattap olmayı kes bakalım

12 Aralık 2019 13:11

Aslı 9703
Memur

60 gün içerisinde Şubat alımı yapılacak arkadaşlar kendinizi umutsuzluğa depresyona suruklemeyin

12 Aralık 2019 13:13

Usta.Yoda
Yasaklı

Ennn akıllı memur sen olacaksın tamam mı rahatladın mı hadi şimdi benimle muhattap olmayı kes bakalım

Sen benimle muhatap olma be kendini ne sanıyorsun

12 Aralık 2019 13:18

Usta.Yoda
Yasaklı

60 gün içerisinde Şubat alımı yapılacak arkadaşlar kendinizi umutsuzluğa depresyona suruklemeyin

Böyle çığırtkanlar hatırlıyorsanız ilk alımda da vardı hatırlamayan için hatırlatayım

O zamanlarda da işte tercih boşuna etmeyin, zaten eylülde atama olacak üstelik 17 binlik alım olacak tek sefer de, yazık etmeyin istemediğiniz yerlere gitmeyin 17 binlik alım eylülde olacak kesin, koskoca bakan dedi işte aras ali dedi o dedi bu dedi şu dedi falan fistan cart curt sonra ne oldu atama ikiye bölündü ve sarktı taa aralık ayının ortasına

Yani demem o ki bu çakallara dikkat edin bunlar tek değil toplu geziyorlar, kpss çok iyi almamış belki bir umut deyip insanların ayağını kaydırmaya çalışıyorlar o yüzden çakallara dikkat

12 Aralık 2019 13:24

Tupak
Memur

Bu bölünen alımın ne zaman olacağını kimse bilemez belki gerçekten şubatta olur ama sarkma ihtimali de var marta nisana.o yüzden kimseyi yönlendirmeyin arkadaşlar herkes nasıl istiyorsa öyle tercih versin ben şahsen kimsenin günahına girmek istemem isteyen 3.alımı beklesin ben hayatta yapamam artık atanmak zorundayım diyen de tercih yapsın

12 Aralık 2019 13:30

Tıbbisekreter8
Aday Memur

Sakin olun arkadaşlar hep bu ikiye bölünme işi yaptı hepsini birden alsalar ne vardı sanki ya. Bunun yüzünden tartışmayın. Nasip bu işler herkes nasibini yer. Ben şahsen bu tercihlerde Allah ne verdiyse yazıcam heryeri olmayacak biliyorum ama dediğim gibi nasip bir umut. Sonrada derese devam. Tekrar alım olur olmaz bilemeyiz sıktı iyice bu belirsizlik ya.

12 Aralık 2019 13:37

DorGulderovvfff
Yasaklı

Sakin olun arkadaşlar hep bu ikiye bölünme işi yaptı hepsini birden alsalar ne vardı sanki ya. Bunun yüzünden tartışmayın. Nasip bu işler herkes nasibini yer. Ben şahsen bu tercihlerde Allah ne verdiyse yazıcam heryeri olmayacak biliyorum ama dediğim gibi nasip bir umut. Sonrada derese devam. Tekrar alım olur olmaz bilemeyiz sıktı iyice bu belirsizlik ya.

Tıbbisekreter8, 7 ay önce - Alıntıya git

Yaz kardeş her yeri yaz düşüm müşük dinleme bir bakarsın gelir şansını dene

12 Aralık 2019 13:47

Nurbsra
Memur
aras bey tekniker sayıları degişmesi icin mücadele verilmesi gerek gibisinden bisey paylasmis lütfen artik su atamaya kimseyi karıştırmayalım. 2. zaten bu tarz seyler yüzüne uzadı 3. den de olmayalım.
12 Aralık 2019 14:22

ATYtgt
Aday Memur

Arkadaşlar Şubat'ta ki alım 3. alım değil 2. alımın devamıdır. Şubat'ta ki alım ile beraber sağlık bakanlığı 2 alım yapmış olacak. Vesselam.

12 Aralık 2019 14:26

NazarB
Memur

Arkadaşlar 2020 atamalarından korkuyorum 2019 çok sıkıntıli gecti 2020 ne dersiniz

Toplam 5320 mesaj
«249250251252253254255256257258259260»

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;