Editörler : ayşegül bgm
«251252253254255256257258259260261262»
12 Aralık 2019 20:00

gurbetnurse
Şube Müdürü

Özelden yazablrsn hocam daha detaylı anlatırım bursayı, terch zamanı çok araştırmıştm

Hayalperesthemşire, 4 ay önce - Alıntıya git
hocamm bnde özlden yazsam :)))
12 Aralık 2019 20:03

gurbetnurse
Şube Müdürü
hayırlısı olsun öncelik şehirlerin varmı ??
Gaziante, 4 ay önce - Alıntıya git
Evet hocam adana mersn öncelikli yazıcm sizinde hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
12 Aralık 2019 20:54

DorGulderovvfff
Yasaklı

İnsanlar istediği yeri yazmakta özgür adı üstünde TERCİH

İnsanları panik havasına sokarak gözünüzü kapatın her yeri yazın diyorsun resmen yazıktır günahtır. Beklemeye gücü olan Şubat'ı beklesin bence şubattaki alım sarkmayacak burda ben insanları kandirmiyorum kendi fikrimi söylüyorum farklı bir amacım olsaydı orda burda tanıdığım var duyum aldım derim bu sadece benim şahsi fikrim...İsteyen dikkate alır ona göre tercih yapar istemeyen yapmaz herkesin kendi bileceği iş. Çalışmak istemediğiniz bir yeri yazıp iki ay sonraki alımda pişman olmak var sadece bunu dikkate alın göz ardı etmeyin derim.

Aslı 9703, 4 ay önce - Alıntıya git

Geç bunları geç, duyum aldım desen onu diyenler çok oldu o artık işe yaramaz :) Senin niyetin o kadar bariz belli ki, hiç şüphem yok amacın insanlar tercih etmesin belki aradan sıyrılırım ümidi başka bir şey değil, boşuna maval okuma burada.

12 Aralık 2019 21:06

midwife001
Kapalı

Özelden yazablrsn hocam daha detaylı anlatırım bursayı, terch zamanı çok araştırmıştm

Hayalperesthemşire, 4 ay önce - Alıntıya git
Yazdım hocam
12 Aralık 2019 21:09

Nurbsra
Memur

Arkadaşlar Şubat'ta ki alım 3. alım değil 2. alımın devamıdır. Şubat'ta ki alım ile beraber sağlık bakanlığı 2 alım yapmış olacak. Vesselam.

ATYtgt, 4 ay önce - Alıntıya git
2. alımın devamı olduğunu sen düşünebilirsin ama kimseyi inandıramazsın. Artik şubattaki alım 3. alim olarak gözümüze sokulacak 2020 yılında da atama yapılmış olacak.
12 Aralık 2019 21:14

Kalpdamarcı
Aday Memur
Hocam bursa çok guzel açmış ilceleri falan Bursa düsünuyorum başta Önceligim devlet hastaneleri olcak ama ilceler hep 1 2 3 acmış yüksek ihtisas eah 23 açmış sanırım cok yogun bir hastaneymiş Bursa ve ilceleri hakkında bilginiz var mı acaba
midwife001, 4 ay önce - Alıntıya git
Hocam puanınız kaç acaba?
12 Aralık 2019 21:21

ATYtgt
Aday Memur
2. alımın devamı olduğunu sen düşünebilirsin ama kimseyi inandıramazsın. Artik şubattaki alım 3. alim olarak gözümüze sokulacak 2020 yılında da atama yapılmış olacak.
Nurbsra, 4 ay önce - Alıntıya git
maalesef ki haklısınız.
12 Aralık 2019 22:02

Aslı 9703
Memur

Geç bunları geç, duyum aldım desen onu diyenler çok oldu o artık işe yaramaz :) Senin niyetin o kadar bariz belli ki, hiç şüphem yok amacın insanlar tercih etmesin belki aradan sıyrılırım ümidi başka bir şey değil, boşuna maval okuma burada.

DorGulderovvfff, 4 ay önce - Alıntıya git

Acıyorum sana bir yandan tebrik de ediyorum bu zekayla hala yaşıyor olman bir mucize

12 Aralık 2019 22:12

Happymidwife
Aday Memur
istanbul ebe 2000 siralamaya kadar duser mi ?
12 Aralık 2019 22:59

Ankaralı206
Aday Memur

şubattaki alımın 2018 kpss puanıyla son alım olduğunu unutmayın işinizi şubata bırakmayın arkadaşın dediği gibi 30 tercih hepsini yazdım ekstaradan boşta kalmamak ve işimi şansa bırakmamak için istanbulu da yazarak işii sağlama aldım diye düşünüyorum umarım hepimi atanırız

12 Aralık 2019 23:06

tolgaslı
Aday Memur

şubattaki alımın 2018 kpss puanıyla son alım olduğunu unutmayın işinizi şubata bırakmayın arkadaşın dediği gibi 30 tercih hepsini yazdım ekstaradan boşta kalmamak ve işimi şansa bırakmamak için istanbulu da yazarak işii sağlama aldım diye düşünüyorum umarım hepimi atanırız

Ankaralı206, 4 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşım 2014 mezunuyum ve fırsatı kaçırmayayım diye istemediğim bir yere atandım toplam 6 ay çalıştım ve bunun 5 ayı raporluydum sinir krizi bile geçirdim sonra istifa ettim isteyen istediği yeri yazsın bu benim yaşadığım olay bana ders oldu birşey olmaz niyeti ile yazdım ve sonuç hüsran isteyen dinler isteyen dinlemez herkesin kendi kararı
12 Aralık 2019 23:20

Aslı 9703
Memur
Arkadaşım 2014 mezunuyum ve fırsatı kaçırmayayım diye istemediğim bir yere atandım toplam 6 ay çalıştım ve bunun 5 ayı raporluydum sinir krizi bile geçirdim sonra istifa ettim isteyen istediği yeri yazsın bu benim yaşadığım olay bana ders oldu birşey olmaz niyeti ile yazdım ve sonuç hüsran isteyen dinler isteyen dinlemez herkesin kendi kararı
tolgaslı, 4 ay önce - Alıntıya git

Geçmiş olsun sabahtan beri bende bu ihtimali anlatmaya çalıştım.. Umarım bundan sonrası gönlünüze göre olur

12 Aralık 2019 23:24

midwife001
Kapalı
istanbul ebe 2000 siralamaya kadar duser mi ?
Happymidwife, 4 ay önce - Alıntıya git
O kadar düscegini sanmıyorum hocam Benim arkadasimin siralaması 1400 lerdeydi ilk alımda gelmiyordu
12 Aralık 2019 23:30

nyzkk2356
Kapalı

Bu 30 tercihi dolduruncular hangi aşiret mensubu? Tüm cümle kalıpları aynı. Amaçları ve istekleri ne kim örgütlüyor bunları :)) komikler baya

12 Aralık 2019 23:41

Jennifer cöni
Aday Memur

DorGulderovvfff, 4 ay önce - Alıntıya git
Sen niye taktın bu arkadasca o da senin gibi görüşünü bildirmiş zorla kavga etmeye çalısıyorsun. Herkes fikrini söylemekte özgür. Isteyen dikkate alır ısteyen almaz bu kadar basit. Her şey bitti bi kavgamız mı eksik
12 Aralık 2019 23:47

Aslı 9703
Memur
Sen niye taktın bu arkadasca o da senin gibi görüşünü bildirmiş zorla kavga etmeye çalısıyorsun. Herkes fikrini söylemekte özgür. Isteyen dikkate alır ısteyen almaz bu kadar basit. Her şey bitti bi kavgamız mı eksik
Jennifer cöni, 4 ay önce - Alıntıya git

Çünkü o arkadaşın niyeti kötü. Farkettiyseniz her başlık altında 30 tercih hakkının hepsini kullanın diye yazanlar gözünüz kapalı tercih yapın isteyip istemediğiniz önemli değil diyenelr türemiş amaçları da Şubat alımında düşük puanla iyi yerlere girmek olduğunu düşünüyorum.. Siz siz olun içinize sinmeyen bir yeri yazmayın (bende öyle yapicam) herkesin hakkında hayırlısı olsun

12 Aralık 2019 23:52

tolgaslı
Aday Memur

Geçmiş olsun sabahtan beri bende bu ihtimali anlatmaya çalıştım.. Umarım bundan sonrası gönlünüze göre olur

Çünkü insanlar atanma odaklı herkesin kendi bilir ben bi kişi bile bulamıyordum ki konuşayım sanmasınlar ki hastanede ki herkes arkadaş olur yeni geleni iyi anlar öyle birşey yok benden herkese tavsiye önceliğiniz kesinlikle ailenizin yanı yada kendinizi mutlu hissettiğiniz yer olsun hele hiç bilmediğiniz bi yere giderseniz bütün sevinciniz kursağınızda kalır
12 Aralık 2019 23:53

tolgaslı
Aday Memur

Bu arada teşekkür ederim durumun ciddiyetinden bahsederken teşekkür etmeyi unuttum
12 Aralık 2019 23:55

Aslı 9703
Memur
Çünkü insanlar atanma odaklı herkesin kendi bilir ben bi kişi bile bulamıyordum ki konuşayım sanmasınlar ki hastanede ki herkes arkadaş olur yeni geleni iyi anlar öyle birşey yok benden herkese tavsiye önceliğiniz kesinlikle ailenizin yanı yada kendinizi mutlu hissettiğiniz yer olsun hele hiç bilmediğiniz bi yere giderseniz bütün sevinciniz kursağınızda kalır
tolgaslı, 4 ay önce - Alıntıya git

Kesinlikle haklısınız

13 Aralık 2019 00:35

Demirmfg
Aday Memur

Ankaralı206, 4 ay önce - Alıntıya git
hocam herkes isi saglama almak icin sona istanbulu yaziyor :)) bu gidisle istanbul en yuksek kapatacak :))
Toplam 5320 mesaj
«251252253254255256257258259260261262»

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?