Editörler :
13 Eylül 2019 14:38   

Kapalı
Kadroludan 4B ye geçiş

kadrolu memur olarak çalışıyorum. başka bir kuruma sözleşmeli olarak atandım. istifa edip geçmeyi düşünüyorum. biraz araştırma yaptım ve aynı durumda olup da muvaffakatla geçenler olduğunu öğrendim. üstelik sürekli görev yolluğu da almışlar. konu hakkında bilgisi olan var mı.

13 Eylül 2019 17:12

dumantr
Aday Memur

istifa edip geçiyorsunuz . Muvaffakiyet kadroludan kadroluya geçerken oluyor diye biliyorum

16 Eylül 2019 08:17

görkemc
Aday Memur

bende zamanında yapmıştım malesef muvaffakatla olmuyor dostum. üniverste kadrolu personeldim sözleş.

16 Eylül 2019 10:44

saliharslan66
Kapalı

bende zamanında yapmıştım malesef muvaffakatla olmuyor dostum. üniverste kadrolu personeldim sözleş.

görkemc, 1 ay önce - Alıntıya git

sgk dan ve gıda tarımdan kadrolu pozisyondan üniversite sözleşmeli öğretim görevlisi kadrosuna muvaffakatla geçmişler. harcırah da aldık dediler. ben de öyle birşey olmaz, naklen atama değil dedim. ısrarla sen gene de araştır deyince kafam karıştı

16 Eylül 2019 11:19

Es04
Aday Memur

görkemc, 1 ay önce - Alıntıya git
pişman oldunuz mu hic uniden başka yere sözleşmeliye geçince bende şuan aynı durumdayım sözleşmeliye geçmeyi düşünüyorum
18 Eylül 2019 09:31

brave006
Aday Memur

Yaklaşık olarak bir yıl önce kadroludan sözleşmeliyi geçiş yaptım, yapacağın tek bir işlem var çalıştığın kuruma istifa dilekçeni veriyorsun. Kurum onaylıyor. Ertesi gün yeni atandığın sözleşmeli kadrosuna geçiş yapmanda hiçbir sıkıntı yok. Muafakatlık bir durumun yok görev yolluğu alamazsın kesinlikle çünkü sözleşmeli olacaksın.

30 Eylül 2019 09:34

gezginemre
Aday Memur

arkadaşlar kadrolu bir kurumda çalışırken atıyorum 3 yılçalıştım diyelim 4/B ye geçince o 3 yıllık hizmet 4/B hizmet süresine ekleniyor mu? ve 4/B ye geçince direk yıllık izin hakedermiyiz?

30 Eylül 2019 16:53

mühendiszeynel
Aday Memur

ben de ünide kadrolu 4/c olarak memurluk yapıyorum. 4/b mühendislik alımlarına başvuruyorum. eğer gelirse muvaffakatla gidemezsem dahi neden yol harcırahı alamıyorum. 4/c de 4/b de 657 ye tabi değil mi. neden 4/c den 4/c ye var da 4/b ye geçişte yok haksızlık değil mi? sözleşmeli öğretmen kadroluya geçince de mahkeme kararıyla alıyorsa benim de taşınma masrafım var bunca yıl devlette çalıştım ve gene gideceğim yer de devlet kurumu olacak yine 657 ye tabi olacam 4/b bile olsa. Aksi büyük haksızlık.

01 Ekim 2019 07:44

DAYIM__Yok!
Aday Memur

arkadaşlar kadrolu bir kurumda çalışırken atıyorum 3 yılçalıştım diyelim 4/B ye geçince o 3 yıllık hizmet 4/B hizmet süresine ekleniyor mu? ve 4/B ye geçince direk yıllık izin hakedermiyiz?

gezginemre, 3 hafta önce - Alıntıya git
Dilekçe ile yıllık izin açılıyor.
01 Ekim 2019 08:40

gezginemre
Aday Memur
DAYIM__Yok!, 3 hafta önce - Alıntıya git

teşekkürler hocam

02 Ekim 2019 12:20

Es04
Aday Memur
DAYIM__Yok!, 3 hafta önce - Alıntıya git
memurluğa hiç başlamadan istifa edersek 4b lı çalışmada sıkıntı olur mu acaba devlet memuru olarak çalıştırılamaz diyor da o biraz düşündürücü
Toplam 10 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;