Editörler : hopaliSafak Vaktii
17 Eylül 2019 19:38

UMAY CANSU
Memur

Herkesin sırası farklı oynamış. benim 1 sıra atmış başka arkadaşın 84 bu ne demek oluyor ki. Mantığı ne . Çözebilen var mı?

17 Eylül 2019 19:47

chris001
Memur

Acaba sıralaması iyi olanlarda mı oynama çok oldu

17 Eylül 2019 19:53

UMAY CANSU
Memur

Acaba sıralaması iyi olanlarda mı oynama çok oldu

chris001, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam 2018 ve 2019 sıralaması ortak bir güncelleme olsaydı o dediğiniz o zaman olurdu. Şimdi 2019 kendi arasında sıralanıyor O zamn niye kayma sayısı eşit değil. Atanan kişilerin puanı sizin puanınızla aynı diye mi sizin sıranız çok kayma verdi acaba. Çünkü sıralama değil puana göre atama olduğuna göre . Bu böyle olmalı diye düşünüyorum. Sınırda mısınız hocam;)) geçen atama taban puanı mı puanınız;)

17 Eylül 2019 19:54

UMAY CANSU
Memur

Gene güncelleme var demişsinşz ama ben baktım hala aynı. Site de açık .

17 Eylül 2019 20:22

msb87
Aday Memur

Gene güncelleme var demişsinşz ama ben baktım hala aynı. Site de açık .

UMAY CANSU, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam siteden kaldırıldı tekrar eklendi bizde güncelleme sandık ama bnm sıralamam da değişme olmadi bazilarin olmuş neye göre yaptılar belli değil
17 Eylül 2019 20:51

UMAY CANSU
Memur
hocam siteden kaldırıldı tekrar eklendi bizde güncelleme sandık ama bnm sıralamam da değişme olmadi bazilarin olmuş neye göre yaptılar belli değil
msb87, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne diyeceğimi bilemiyorum ... Açıklama dahi yapmıyorlar..

17 Eylül 2019 20:52

trkçrkn
Şef
taban puanın altında veya üstunde olmamızla bir ilgisi var mıdır acaba. siralaması değişen arkadaslar taban puanın neresinde olduklarinı yazsalar aslında belki anlayabiliriz
17 Eylül 2019 21:39

chris001
Memur

ben de şimdi baktım aynı gözüküyo.güncelleme filan yok galiba.kim çıkardıysa:)

18 Eylül 2019 09:08

UMAY CANSU
Memur

Eğer şuan atanıpta sıralamadan çıkmayalar varsa kaç kişi ise bunları kendi sıralamamızdan çıkarsak en azından 2019 yılı sıralamamızı geçeğe daha yakın olarak hesaplamış olur muyız. Üstüne de 2018 yılı puanı taban puandan yüksek arkadaşalr ı eklryince ortalama bir sıralama fikri verir herhalde. En kötüsünün bu olması temennisi ile tabi...

Toplam 129 mesaj

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;