Editörler : hopaliSafak Vaktii
14 Eylül 2019 01:07   

Atama takvimi meselesi
Ne diyorsunuz meslektaşlarım?Belli olur mı bu ayın sonunda bişeyler?
14 Eylül 2019 09:17

Okdusty
Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
14 Eylül 2019 09:25

fhurghan
Şef
Şubat duyuru Nisan mülakat Ağustos atama Eylül görev
Okdusty, 1 ay önce - Alıntıya git

Milli eğitim bakanı akrabanız sanırım?

14 Eylül 2019 09:35

Ozzbekz
Allah korusun hocam öyle biseyden
14 Eylül 2019 09:46

Fizik34ytü
Aday Memur

Çok özür diliyorum ama bence atanana kadar psikolojinizi düzeltmek için internetten bir süre uzak durun. Çünkü bu gidişatınız iyi değil. Her yazıda olumsuz ve elinizde kanıt olmadan böyle yazılar yazmanız beni üzüyor. Tüm öğretmenlerin başlıklarda yazdıklarına bakıyorum üzülüyorum.

14 Eylül 2019 09:59

fhurghan
Şef

Çok özür diliyorum ama bence atanana kadar psikolojinizi düzeltmek için internetten bir süre uzak durun. Çünkü bu gidişatınız iyi değil. Her yazıda olumsuz ve elinizde kanıt olmadan böyle yazılar yazmanız beni üzüyor. Tüm öğretmenlerin başlıklarda yazdıklarına bakıyorum üzülüyorum.

Fizik34ytü, 1 ay önce - Alıntıya git

Genelde atanma imkanı hiç olmayanlar böyle yazılar yazıyorlar :) Bunlara alıştık biz.60bin atama dahi gelse atanamayacaklarından insanların morallerini bozuyorlar.

14 Eylül 2019 15:05

Okdusty
Memur

Genelde atanma imkanı hiç olmayanlar böyle yazılar yazıyorlar :) Bunlara alıştık biz.60bin atama dahi gelse atanamayacaklarından insanların morallerini bozuyorlar.

fhurghan, 1 ay önce - Alıntıya git
branşimda ilk 50 deyim her şekilde kontenjandayim ama kanuna göre konuşuyorum gerçekler acıdır bu durum beni de üzüyor beni tenkit edeceğinize bir yasa karıştırın
14 Eylül 2019 15:25

fhurghan
Şef
branşimda ilk 50 deyim her şekilde kontenjandayim ama kanuna göre konuşuyorum gerçekler acıdır bu durum beni de üzüyor beni tenkit edeceğinize bir yasa karıştırın
hihi oyledir. Gecen sene de kanun vardi, agustos ayinda yapildi atama.
14 Eylül 2019 15:31

Okdusty
Memur
hihi oyledir. Gecen sene de kanun vardi, agustos ayinda yapildi atama.
ağustosta yapılan atama ek atamadir meb nin yaptığı açıklamayı bir daha okuyun ana atama dönemi şubattir geçen sene seçim vardı o yüzden çift alım yapıldı cahil cahil konusmayin
14 Eylül 2019 16:12

eray1818
Aday Memur
ağustosta yapılan atama ek atamadir meb nin yaptığı açıklamayı bir daha okuyun ana atama dönemi şubattir geçen sene seçim vardı o yüzden çift alım yapıldı cahil cahil konusmayin

aynen kardeşim her yıl seçim olduğu için 40 bin atama oldu bu ülkede.

14 Eylül 2019 17:41

fhurghan
Şef
atama doneminin subat olmadigini size soyleyen olmadi. var mi oyle bir yorumum? subat olsa da olmazsa da alim istenirse yapilir. zira 600.000 yeni ogrenci 15bin yeni derslik ve bu da 45.000 yeni ogretmen demek lise kademesine. Umarim anlasilmisimdir.
14 Eylül 2019 20:41

HakanMatt
Şef
İnşaallah Ekim'de belli olur Şubatta atamalar yapılır amin
14 Eylül 2019 20:51

Ingilizce077
Aday Memur
İnşaallah Ekim'de belli olur Şubatta atamalar yapılır amin
HakanMatt, 1 ay önce - Alıntıya git

öyle bi ayarlasalarki gsler şubat yani 2.dönem başlamadan bitse

14 Eylül 2019 20:55

HakanMatt
Şef

öyle bi ayarlasalarki gsler şubat yani 2.dönem başlamadan bitse

Ingilizce077, 1 ay önce - Alıntıya git
İnşaallah hocam daha ne isteriz bir an evvel başlamak istiyoruz o şekilde şimdi ücretli çalışıyorum insan kendisini kötü hissediyor . Adam yerine koyulmuyormuş gibi ,aslında hepsinden iyi sıralama yapmışım he bir dönem sonra he bir dönem önce ama işte insanoğlu kibirli oluyor genelde bu da beni üzüyor .
14 Eylül 2019 20:56

sefa-24
Şef

Ben soran bi kaç arkadaş akrabaya ilk yapilacak atamada kırmızı kar yağmazsa atanacam dedim. Ne zaman dediler Şubat dedim. Şimdi düşünüyorm demez olaydım. Yaşadığım o kadar çok tecrübe var ki.. Ben ne zaman kendi geleceğim hakkında en ufak bi kesin yargı iceren şey söylediysem o iş olmadı. Atama ya Eylül'de olacak ya da ben bu sıralamaya rağmen atanamayacam. Ama ilk ihtimal daha kuvvetli çünkü 2017 mülakatında puanım yuvarlandı yani sorusturmam temiz. Kızmayın arkadaşlar bu kader beni paranoyak yaptı. Şansıma kısmetime güvenim sıfırın altında. İnşaallah Şubat'ta atama olur ama kendi adıma sanmıyorum hazirana kadar ücretliye devam edecekmisim gibi hissediyorum

14 Eylül 2019 21:22

fhurghan
Şef

Ben soran bi kaç arkadaş akrabaya ilk yapilacak atamada kırmızı kar yağmazsa atanacam dedim. Ne zaman dediler Şubat dedim. Şimdi düşünüyorm demez olaydım. Yaşadığım o kadar çok tecrübe var ki.. Ben ne zaman kendi geleceğim hakkında en ufak bi kesin yargı iceren şey söylediysem o iş olmadı. Atama ya Eylül'de olacak ya da ben bu sıralamaya rağmen atanamayacam. Ama ilk ihtimal daha kuvvetli çünkü 2017 mülakatında puanım yuvarlandı yani sorusturmam temiz. Kızmayın arkadaşlar bu kader beni paranoyak yaptı. Şansıma kısmetime güvenim sıfırın altında. İnşaallah Şubat'ta atama olur ama kendi adıma sanmıyorum hazirana kadar ücretliye devam edecekmisim gibi hissediyorum

sefa-24, 1 ay önce - Alıntıya git
o zaman subatta olur hocam. sorun yok.
14 Eylül 2019 21:31

sefa-24
Şef
o zaman subatta olur hocam. sorun yok.

yani ben atanamayacam

14 Eylül 2019 22:48

fhurghan
Şef

yani ben atanamayacam

sefa-24, 1 ay önce - Alıntıya git
relax. sakin dur bir hele. belli olsun her sey ders mi caliscaz tercih mi yapcaz belli olur
15 Eylül 2019 10:43

seyreltili
Aday Memur

şubatta başvurular olur mülakatla atanmalar haziranı bulur bence

15 Eylül 2019 11:26

fhurghan
Şef

şubatta başvurular olur mülakatla atanmalar haziranı bulur bence

seyreltili, 1 ay önce - Alıntıya git

Her sene şaşmadan eylül 20'de duyuruya gidilmiş. Bu senenin özelliği ne?

15 Eylül 2019 12:26

ensorr
Aday Memur

Her sene şaşmadan eylül 20'de duyuruya gidilmiş. Bu senenin özelliği ne?

Benim arkadaşım yaz döneminde atandı ama daha güvenlik soruşturması süreci devam ettiği için göreve başlamadı.Yaz döneminde atananlar daha göreve başlamadığı için onların göreve başlaması bence ekimi bulur o yüzden yeni alım başvuruları en erken şubatta olur.Belki açıklama yaparlar ama alımlar şubat gibi başlar diye düşünüyorum.

Toplam 23 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?