Editörler :
14 Eylül 2019 14:02   

O G M Başvuruları
Sözleşmeli Personel Alımlarına Başvuran Bilen Var Mı 2 Gündür Uğraşıyorum Bilgilerimi Kayıt Edemiyorum Site Hata Veriyor
14 Eylül 2019 14:17

Fatihdemrtas

Bende de hata veriyor başvuramadım dünden beri

14 Eylül 2019 16:30

etsizyemek
Memur

O değilde sis branş kodunuzu doğru veriyor mu 2. Sayfa olan öğrenm bilgılerı sayfasında..

16 Eylül 2019 00:11

MenOkan
Aday Memur

Başvuru Yapabilen Var ise Bizimle Paylaşa Bilir İse Memnun Olurum

Nasıl Bir Yol İzlememiz Gerekiyor

16 Eylül 2019 23:12

memuradaysvd
Memur

Başvuru Yapabilen Var ise Bizimle Paylaşa Bilir İse Memnun Olurum

Nasıl Bir Yol İzlememiz Gerekiyor

MenOkan, 1 ay önce - Alıntıya git

hocam sistem çok basit verdikleri siteye girin zaten tarım orman bakanlığı personel alımı diye bir yazı çıkıyor yukarısında e devlet yazıyor ona basip girip yapın sırasıyla adımlar var 1 2 3 4 diye sizde sırasıyla basıp o adımları yapın zaten yaptıığınzda sayfanın sağ üst köşesinde başarılı yazıyor hep en sonda aşağıda onayla var ona basın tamam deyip çıkın

17 Eylül 2019 21:54

MenOkan
Aday Memur
Ben her seferinde Başvuru için Bilgileri Doldurdum kaydet e basıyordum Hata veriyordu üyelik bilgileri form unda Varsa sürücü belgesi kısmına bende ki bütün sınıfları yazıyordum hata oradan kaynaklı veriyor imiş Şimdi sadece C yazdım ve kaydet ti Hepimize başarılar inşallah
19 Eylül 2019 00:31

memuradaysvd
Memur

arkadaşlar başvuru yaptık ama başvurumuzu nerden göreceğiz sonuçları e devletten görebilirsiniz yazmışlar ama ben giriyorum e devletten bulamıyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi

Toplam 6 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;