Editörler : ya umutlarda biterse
02 Ekim 2020 02:33

CanVorgun
Aday Memur

bizim kurumdaki çoğu arkadaşta görüyorum bu markadan ama hepsin de ayrı bir sorun biraz ucuz ve güzel görünüyor ama apple genelde daha iyi gibi geliyor bana. görünüm olarak not modelini çok beğeniyorum

02 Ekim 2020 22:44

iMAJJJ TURK
Yasaklı
ciomi sar degeri oldukca yuksek
05 Ekim 2020 13:40

Vita Es Muorte
Genel Müdür

Fiyatlar makul seviyeye tekrar geri geldiğinde mi9t alacağım.

05 Ekim 2020 18:28

iMAJJJ TURK
Yasaklı

Fiyatlar makul seviyeye tekrar geri geldiğinde mi9t alacağım.

Vita Es Muorte, 5 ay önce - Alıntıya git
benim bi arkadas yurtdisi kaca mi9t pro aldi 6 ram 128 gb hafiza 2500lira. imei yi cakmislar. kullaniyor suan. letgod arastir satan cok
12 Ekim 2020 12:56

Vita Es Muorte
Genel Müdür
benim bi arkadas yurtdisi kaca mi9t pro aldi 6 ram 128 gb hafiza 2500lira. imei yi cakmislar. kullaniyor suan. letgod arastir satan cok
iMAJJJ TURK, 5 ay önce - Alıntıya git

mi9t den vazgeçtim. Herşeyi iyi olan bir telefon ama yüz ile açarken sürekli kameranın inip çıkması gerek. Bu ise belli bir süre sonra mekanizmanın bozulmasına sebebiyet verir.

13 Ekim 2020 03:50

Mahmut Tansu
Aday Memur
Telefonlar 2 ye ayrılır. İphone ve diğerleri...
13 Ekim 2020 09:46

iMAJJJ TURK
Yasaklı

mi9t den vazgeçtim. Herşeyi iyi olan bir telefon ama yüz ile açarken sürekli kameranın inip çıkması gerek. Bu ise belli bir süre sonra mekanizmanın bozulmasına sebebiyet verir.

Vita Es Muorte, 5 ay önce - Alıntıya git

el izi ile acacan

eskiden yuz tanima mi vardi :D

13 Ekim 2020 09:49

iMAJJJ TURK
Yasaklı
Telefonlar 2 ye ayrılır. İphone ve diğerleri...
Mahmut Tansu, 5 ay önce - Alıntıya git

dayi naptin sen ya

az kaldi bekle

dolar zaten firladi.

ayfonlar azalmaya basladi.2 gb ramle olmayacak artik ios falan hikaye

2-3 seneye kalmaz piyasada ayfonlar kullanilmayacak fiyat acayip

ee onlara imai de cakamiyolar. millet artik ucuza kacmaya basladi

03 Kasım 2020 11:03

HAMZA88
Aday Memur

BEYLER Xiaomi REDMİ NOTE 8 TELEFON ALDIM PİŞMAN OLDUM 3. KEZ SERVİSE GÖNDERDİM HALA AYNI SORUN DEVAM EDİYOR. TELEFONLA KONUŞURKEN KARŞI TARAFA SESİM GİTMİYOR KESİLİYOR ŞEBEKE ÇEKTİGİ HALDE. 3. KEZ GİDİŞİNDE ANAKART DEĞİŞTİRDİLER GELDİ TELEFON HALA AYNI KONUSURKEN ZART DİYE SESİM KESİLİYO NE YAPALIM TÜKETİCİ HAKEME BAŞVURCAM

03 Kasım 2020 16:46

iMAJJJ TURK
Yasaklı

BEYLER Xiaomi REDMİ NOTE 8 TELEFON ALDIM PİŞMAN OLDUM 3. KEZ SERVİSE GÖNDERDİM HALA AYNI SORUN DEVAM EDİYOR. TELEFONLA KONUŞURKEN KARŞI TARAFA SESİM GİTMİYOR KESİLİYOR ŞEBEKE ÇEKTİGİ HALDE. 3. KEZ GİDİŞİNDE ANAKART DEĞİŞTİRDİLER GELDİ TELEFON HALA AYNI KONUSURKEN ZART DİYE SESİM KESİLİYO NE YAPALIM TÜKETİCİ HAKEME BAŞVURCAM

HAMZA88, 4 ay önce - Alıntıya git

iade talebi olustur yada yenisiyle degistirttir

04 Kasım 2020 07:51

Hysr
Aday Memur
Oppo daha iyi bence. Telefon modeline göre değişir tabi. Ama kamera fotoğraf yönünden ıphonenun yeirni tutmuyor hiç
09 Kasım 2020 04:39

iMAJJJ TURK
Yasaklı
favorim sony deverini bilemediler suan xperia l elimde 7 senelik telefon. pili ayni pil. performans ayni . piyasa xiaomi gibi sikimsonik aletlere kaldi
01 Aralık 2020 23:54

mr messi
Daire Başkanı

Huaweı ile kıyaslayınca ne dersiniz peki, xıomılerin sar değeri biraz yüksek galiba birde düşündüğüm birkaç model 9s gibi biraz ağır geldi bana , çok detaylı araştırmadım ama xıaomi alıcam gibi duruyor

14 Aralık 2020 01:37

Merdüm.Girizs
Kapalı

2 senedir Xiaomi Mi Max 2 kullanıyorum ve gayet memnunum.

5300 mah. pil kapasitesi var, şarjı normal bir kullanımda en az 2 buçuk gün falan gidiyor.

ekonomik.çöküş, 1 yıl önce - Alıntıya git
Fiyat ?
21 Ocak 2021 18:55

Polis6031
Memur
Fiyat performans olarak şu an piyasanın en iyi telefonu Xiaomi poco x3.işlemci kamera pil her açıdan alınabilir telefon
23 Ocak 2021 02:09

Vita Es Muorte
Genel Müdür
Fiyat performans olarak şu an piyasanın en iyi telefonu Xiaomi poco x3.işlemci kamera pil her açıdan alınabilir telefon
Polis6031, 1 ay önce - Alıntıya git

Kasımda aldım, tavsiye ederim. Fiyat/ Performans canavarı.

19 Şubat 2021 18:59

Sevimli.Çilekop
Memur

şahsen iphone tavsiye ederim çünkü çayominin sar değeri yani radyasyonu aşırı derecede yüksek hele hele evde çocukta varda ve sürekli telefonu elinizden düşürmüyorsanız çok ciddi radyasyona maruz kalıyorsunuz asla tavsiye etmiyorum

Hukuk10, 5 ay önce - Alıntıya git
iphone ne alalım
20 Şubat 2021 14:36

Joker1453
Aday Memur
Y
Toplam 38 mesaj