Editörler : gubaz
14 Eylül 2019 18:14   

4/B personel maaş bordro

Merhaba 4/b personel maaş bilgileri e-Bordro sisteminde gözükürmü yardımcı olurmusunuz.

14 Eylül 2019 19:31

SrknBgr
Memur
Maalesef sistem sadece 4/a ya tabilerinkini göstermek üzerine ayarlı. 4/b lilerinki gözükmüyor.
14 Eylül 2019 22:35

Ulaştırma.trafik
Aday Memur
Maalesef sistem sadece 4/a ya tabilerinkini göstermek üzerine ayarlı. 4/b lilerinki gözükmüyor.
SrknBgr, 1 ay önce - Alıntıya git
Bende 4b liyim, e bordro dan görebiliyorum
15 Eylül 2019 14:08

İkmgazi
Aday Memur
4B sözleşmeli personelim daha önce görüyordum ama bugün defalarca denedim e bordro görünmüyor ??
16 Eylül 2019 14:14

SrknBgr
Memur
Bende 4b liyim, e bordro dan görebiliyorum
Ulaştırma.trafik, 1 ay önce - Alıntıya git

E-devlet e-bordro hizmetine girdiğimizde 4/a dışında kalan, 4b ve 4c`liler bu hizmetten yararlanamaz uyarısı çıkıyor.

16 Eylül 2019 17:12

İkmgazi
Aday Memur

E-devlet e-bordro hizmetine girdiğimizde 4/a dışında kalan, 4b ve 4c`liler bu hizmetten yararlanamaz uyarısı çıkıyor.

Bu aya kadar görebiliyordum aynı yazı yine vardı ama bu sefer göremiyorum bulunmamaktadır bodro felan diyor Sözleşmeli 4B olupta e bodrosunu görebilen var mı?
16 Eylül 2019 19:50

Ulaştırma.trafik
Aday Memur

Bide şöyle bi ibare var kadro karşılığı sözleşmeli çalışanlar diyor, yarın bakabilirsiniz büyük ihtimalle çünkü çok denk geldim
Toplam 6 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;