Editörler : muhtesem32ulsgkc
14 Eylül 2019 20:02   

arkadaslar ilgilenin lütfen

arkadaşlar söyleyeceklerim için teselli falan beklemiyorum sadece yardımınızı önerilerinizi bekliyorum. 22 yaşındayım bekarım ailemle yaşıyorum ve 6 yıllık bir sevgilim var aslında yaşamayı çok istiyorum aslında yaşamak için çok uğraştım ama benimkisi yaşıyor gibi olsamda yaşayamayıp kendi içimde boğulmak artık 19 yaşında yaptığım bir takım hatalar yüzünden borç batağına düştüm ve çıkamıyorum herşeyi denedim olmuyo ne yapalım bazı insanların bir gecede eğlenmek için harcadığı para benim hayatımdan daha pahalıymış hayat hiç adil değilmiş yapacak birşeyim yok. ailemi ve sevgilimi çok seviyorum biliyorum üzülecekler ama artık yapacak birşey kalmadı. ben pazartesi günü kesin olarak intihar edeceğim zamanında çok girişimde bulundum ama bu kesin ama benim sizden yardımcı olmanızı istediğim şey benim intiharımın anlaşılmaması ailem ve sevgilim ecelimle öldüm zannetsin istiyorum önerilerinizi yorum ve mesajla gönderirseniz sevinirim sizleride çok seviyorum hayatınızda dönüşü olmayan hiç birşey yapmayın monoton yaşayın aksiyon aramayın benim gibi olmayın emin olun sizin monoton hayatlarınıza özeniyorum allaha emanet olun önerilerinizi lütfen acil bir şekilde yorum mesaj olarak yazın

15 Eylül 2019 00:57

tarihçi22
Şef

Padişahın kızı kör olmuş,

"Dertsiz bir adamın gömleğini, kızın gözlerine sürün, gözleri açılır." demişler.

Koca memlekette derdi olmayan bir tane adam bulmuşlar; onun da gömleği yokmuş...

15 Eylül 2019 21:38

berfin-meb
Müsteşar Yardımcısı

La havle..

Yapmayınız böyle bir yanlışlık.. Aceleniz nedir ? Hepimiz bir gün öleceğiz zaten..

Herkesin derdi var..Derdi olmayan insan yok ki..

Ailenize durumunuzu anlatın..Size yardımcı olacaklardır..

Ama öncelikle bu yanlış düşüncelerden uzaklaşarak siz kendi kendinize yardımcı olmalısınız..

Hey Allah'ım..Bazıları yaşamak için mücadele verirken bazıları ölmek istiyor..

Sağlıklıysanız her şeyle başa çıkabilirsiniz..

Bu bölümde bir daha ölmek isteyen birisini görmem inşallah..

Toplam 2 mesaj

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?