Editörler :
14 Eylül 2019 22:12   

4B'den 4B'ye geçiş ?

Arkadaşlar merhaba.

Ben adalet bakanlığının mübaşirlik mülakatına girmeye hak kazandım.17 eylülde mülakat var.

Oldu da kazandım bu ilan sözleşmeli olduğu için bunu kazanınca yeni gelecek ilanları değerlendirebilecek mİyim? 4Bden 4B ye geçişler bitti diye okudum da onların da çoğu sözleşmeli olacak. Açıktan atamalar öyle oluyor biliyorsunuz ki. KPSS p3 83.2

14 Eylül 2019 22:14

ASLİHAN2
Aday Memur

yani 4bli mübaşir olursam yeni gelen idare memuru, OGM ilanı vs. onlara geçme imkanım olacak mı?

14 Eylül 2019 22:16

Zey006
Aday Memur
Öğrenim durumu ile kazanılmış unvanlara başvurabilirsiniz
14 Eylül 2019 22:55

ASLİHAN2
Aday Memur

iktisat mezunuyum . o halde OGM ilanı, idare memuru ilanı öğrenim durumuile kazanılan ünvana grmyor

15 Eylül 2019 02:57

Zey006
Aday Memur

iktisat mezunuyum . o halde OGM ilanı, idare memuru ilanı öğrenim durumuile kazanılan ünvana grmyor

ASLİHAN2, 1 ay önce - Alıntıya git
Kurumu arayıp sorsanız daha net bilgi alırsınız hem bizi de aydınlatmış olursunuz
15 Eylül 2019 21:42

Bugrahan Beyim
Şef

ASLİHAN2, 1 ay önce - Alıntıya git

geçemezsin ama zaten o puanla mübaşir olma çoook pişman olursun memurlukla alakası olmayan bir iş sakın sakın

17 Eylül 2019 13:58

magduradaletci
Aday Memur

bu puanla mübaşir veya katip olunmaz yazık edersiniz geçişler de yasak

17 Eylül 2019 22:38

alemetifarika
Aday Memur

Merhaba. ortaöğretim hemşirelik mezunuyum..OGMde lise büro personeli olarak girsem, sağlık bakanlığının sözleşmeli alımlarında tercih verebiliyor muyum?

21 Eylül 2019 10:50

çogel
Aday Memur

milli eğitim bakanlığında sözleşmeli çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmeni olarak çalışırken sağlık bakanlığı çocuk gelişimci kadrosuna tercih verilebilir mi bu unvan değişikliği içerisinde yer alıyor mu

21 Eylül 2019 13:43

eq109
Aday Memur

ogm ye başvurup asil olarak kazansam ardından 15 gün içinde istenen belgeleri yollasam ama tahkikat sonucunu beklerken merkezi açılsa ve kit sözleşmeli kadroya başvursam ve kazansam. kit kadroya gidebilirmiyim. zira aynı anda açılan 3 ilan var(kültür, adalet, ogm) üçünüde kazansam üçünede üçe bölünüp gidemeyeceğim için ne olur. yani diyeceğim o ki sözleşme imzalamadan 1 yıl bekleme gibi cezam olurmu?

26 Eylül 2019 11:24

akabar93
Aday Memur
Arkadaşlar 4b li katibim 4/B li teknikerlik kazanmam durumu var teknikerliğe geçebiliyom ama sonrasında merkezi alım ile yada dışardan alım ile 399 A tabi teknikerlik kazanmam durumunda geçiş yapabilir miyim
Toplam 10 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;