Editörler : E.Kayı Han
15 Eylül 2019 09:45

Arkadaşım mülakata kaldı ama güvenlik arşiv formunu göndermemiş mülakata giremez mi ?

Merhaba arkadaşım zabıt katipliği mülakatına kalmıştı güvenlik araştırması formunu göndermeyi unutmuş son gönderim tarihi üzerinden 1 hafta geçmiş mülakata girebilir mi sizce ?

philosophia35.
Aday Memur
15 Eylül 2019 11:26

bilen varsa yazabilirmi

nur.hemşire
Aday Memur
15 Eylül 2019 11:32

Bakırköy adliyesinde mülakata girdiğim gün güvenlik arşiv formu son teslim tarihi üzerinden günler geçmesine rağmen, mülakat günü evraklarını teslim etmeyen varsa bu gün teslim etsin denildi. Belki adliyeden adliyeye farklılık gösterebilir ama bakırköy adliyesi kabul ediyordu.

philosophia35.
Aday Memur
15 Eylül 2019 11:45

çok teşekkür ederim arkadaş baya üzüldü ağladı falan ondan buraya yazıp bi öğreneyim dedim saolun :)

nur.hemşire, 5 yıl önce

Bakırköy adliyesinde mülakata girdiğim gün güvenlik arşiv formu son teslim tarihi üzerinden günler geçmesine rağmen, mülakat günü evraklarını teslim etmeyen varsa bu gün teslim etsin denildi. Belki adliyeden adliyeye farklılık gösterebilir ama bakırköy adliyesi kabul ediyordu.

Wolkeyno1903
Memur
15 Eylül 2019 11:54

hangi alım için başvuru yaptınız ? görüşme yapılan salon üst katlardamıydı komisyonun tavrı vs nasıl bahsedebilirmisiniz ?.

nur.hemşire, 5 yıl önce

nur.hemşire
Aday Memur
15 Eylül 2019 13:40

Hemşirelik için, evet komisyon 6. Kattaydı, tavır olarak gergin bir ortam yoktu, görüşme odasına girdiğim de hoşgeldin dediler nereden geliyorsun diye sordular sonra çalışıyor musun diye sordular ve sorulara geçtiler 2 soru sordular sadece hatta o gün girenlere genel olarak 2 soru sormuşlar biri mesleki biri de kanun boşluğu nedir diye. Sonra tamam dediler teşekkür ederim dedim çıktım.

Wolkeyno1903
Memur
15 Eylül 2019 15:35

hmm bizim katiplik bu hafta başlıyor hemşirelik olduğu içinde 2 soruda bırakmış olabilirler. bizde puanlama mesleki bilgi genel kültür inkilap tarihi ve kendini ifade edebilme diye bölünmüş durumda en az 4 soru olur büyük ihtimal.. teşekkürler

nur.hemşire, 5 yıl önce

Hemşirelik için, evet komisyon 6. Kattaydı, tavır olarak gergin bir ortam yoktu, görüşme odasına girdiğim de hoşgeldin dediler nereden geliyorsun diye sordular sonra çalışıyor musun diye sordular ve sorulara geçtiler 2 soru sordular sadece hatta o gün girenlere genel olarak 2 soru sormuşlar biri mesleki biri de kanun boşluğu nedir diye. Sonra tamam dediler teşekkür ederim dedim çıktım.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi