Editörler :
16 Eylül 2019 11:34   

Elmadağ POMEM

Arkadaşlar okuldan hala duyuru gelmedi hazırlanacak evraklar intibakta mı gidiyor yoksa asıl kayıtta mı

16 Eylül 2019 12:56

ogretmenanne57
Aday Memur

Arkadaşım sonuç kısmında ayrıntılar için tıklayın yazıyor orada istedikleri şeyi yazmışlar zaten sadece şimdilik diploma istiyorlar.

16 Eylül 2019 13:21

zeynep456
Aday Memur

ya evet orda yazıyor ama bazı okullarda tüm evraklar pazar günü istenmiş o yüzden sordum bu okuldan henüz bi duyuru falan gelmedi daha o yüzden yine de teşekkür ederim cevabınız için

16 Eylül 2019 14:24

HvCt
Aday Memur

Elmadağ Pomem götürülecek malzemeler ve evraklar ile ilgili çarşamba günü duyuru yayınlayacak.

16 Eylül 2019 15:24

ogretmenanne57
Aday Memur

Peki evrak içeri nasıl olur acaba ben şehir dolabına çıkacağım herhangi bir ilden temin edebilir miyim acaba

17 Eylül 2019 01:02

belginturan
Aday Memur

ya evet orda yazıyor ama bazı okullarda tüm evraklar pazar günü istenmiş o yüzden sordum bu okuldan henüz bi duyuru falan gelmedi daha o yüzden yine de teşekkür ederim cevabınız için

zeynep456, 1 ay önce - Alıntıya git
benimde bu kafamı karıstırıyor. dedigi gbi linkte sadece diploma diyor,ama seninde soyledigin gibi bazi okullarda tum evraklar isteniyor.polis arkadasa sordum tum evraklar pazar gunu gitcek diyor. aciklansinda bizde rahatlayalim.
17 Eylül 2019 19:58

HvCt
Aday Memur
Toplam 6 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;