Editörler :
16 Eylül 2019 12:15   

Mübaşirlik mülakatı

Giren arkadaşlar bizi aydınlatsın lütfen nasıl geçiyor ne sordular boş geçmeyin

16 Eylül 2019 15:43

Enise.
Aday Memur

Merakla bekliyoruz!!!

16 Eylül 2019 15:44

Mutikub
Aday Memur

Rüzgarın hızını ölçen aleti sordular. Mesleki hiçbir şey yoktu. Eminim ki sorulan soruların da verdiğimiz cevapların da önemi yok. Hiçbir şeye çalışmamıştım yani iyi ki boşuna çalışmadım

16 Eylül 2019 15:47

Enise.
Aday Memur

Rüzgarın hızını ölçen aleti sordular. Mesleki hiçbir şey yoktu. Eminim ki sorulan soruların da verdiğimiz cevapların da önemi yok. Hiçbir şeye çalışmamıştım yani iyi ki boşuna çalışmadım

Mutikub, 1 ay önce - Alıntıya git
iyi ki çalışmamışsınız o zaman ,benim o kadar kafa patlatmam boşuna desenize
16 Eylül 2019 16:04

Mutikub
Aday Memur
iyi ki çalışmamışsınız o zaman ,benim o kadar kafa patlatmam boşuna desenize
Enise., 1 ay önce - Alıntıya git

Belki tarih çalışabilirsiniz ancak tarih soruları da her yerden gelebilir. şansıma tarih sorusu kolaydı Osmanlının ilk başkentini sordular.

16 Eylül 2019 16:11

Enise.
Aday Memur

Belki tarih çalışabilirsiniz ancak tarih soruları da her yerden gelebilir. şansıma tarih sorusu kolaydı Osmanlının ilk başkentini sordular.

Mutikub, 1 ay önce - Alıntıya git
hangi adliyede girdiniz
16 Eylül 2019 16:16

Mutikub
Aday Memur
hangi adliyede girdiniz

Eskişehir. sorular dışında ortam iyiydi. soruları soranlar güler yüzlüydü sanırım yaşça da bayağı küçük durduğum için iyi yaklaştılar. hiç stres yaşamadım girdikten sonra

16 Eylül 2019 18:01

Enise.
Aday Memur
bende yarın manisada gireceğim 1. sıradayım bakalım neyle karşılaşacağım heyecanlıyım açıkcası
16 Eylül 2019 18:20

Saniyekoraman
Aday Memur

Kocaeli de girdim ortam baya gergindi, davaliya gönderilen kağıtta neler yazar. Türkiye Cumhuriyeti ilk Başbakanı kimdir ve türkiyenin en büyük adası hangisidir diye sordular

17 Eylül 2019 10:56

KPSS9645
Aday Memur
bende yarın manisada gireceğim 1. sıradayım bakalım neyle karşılaşacağım heyecanlıyım açıkcası

İyi günler mülakatınız nasıl geçti ? Neler soruldu

17 Eylül 2019 10:57

KPSS9645
Aday Memur

1 -)Niagara şelalesi nerede 2-) Sivas kongresi

17 Eylül 2019 12:00

muhammetacar
Aday Memur

mübaşir görev tanımı

cumhuriyet savcısının görev tanımı

komisyon nedir

gençliğe hitabe

17 Eylül 2019 12:04

mahmutt159
Şube Müdürü

Son alınan bilgilere göre ( kaynak sağlamdır ) düzce adliyesinde mubaşir olarak çalışan mubaşir rüşvet suçlaması üzerine polis tarafından takibe alınıp suçüstü yakalanmıştır bu olay karşısında ağır üzüntü içerisindeyiz. Mubaşirlere güvenimiz sonsuzdu fakat artık sonsuz değil güvenimiz kırıldı siz yeni gelecek mubaşirlerimizin çok doğru yolda ielrliyeceğinden eminiz fakat mubaşirlik mülakatında soru paylaşımı yaparak bazı kişilerin düşüncelerine göre haksızlık yapılıyor ve sorular paylaşılıyor. bu yanlış birşey doğru bulunmuyor komisyonda onaylamıyor ve soruların paylaşılmaması hususunda adayları uyarıyor

17 Eylül 2019 12:42

KPSS9645
Aday Memur
Nesi yanlış soru söylemesinin ÖSYM bile havuz yapıyoruz dedi sonra açıkladı şimdi yanlış olan ne birinin birbirine yol göstermesi mi ? Yoksa illa dayısı olan girecek boşuna mı uğraşıyorsunuz diyorsun anlayamadım
17 Eylül 2019 20:15

Enise.
Aday Memur
bencede soru paylaşımı gerekli ve yol gösterici.bana da erzurum kongre tarihi ve tahliye ne demek sordular benden sonraki kişiye de mezekkere ve ifa ne demek sormuşlar
17 Eylül 2019 20:19

Enise.
Aday Memur
bencede soru paylaşımı gerekli ve yol gösterici.bana da erzurum kongre tarihi ve tahliye ne demek sordular benden sonraki kişiye de mezekkere ve ifa ne demek sormuşlar
birde AİHM nerede diye sormuşlardı unutmuşum
17 Eylül 2019 20:49

zonguldaktan

19 un da ankarada BİM için mübaşirlik mülakatına giriyorum. Hakkımızda hayırlısı

17 Eylül 2019 23:44

fcura22
Aday Memur

19 un da ankarada BİM için mübaşirlik mülakatına giriyorum. Hakkımızda hayırlısı

zonguldaktan, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam neden zonguldak içinde başvuru yapmadınız ki ?
Toplam 17 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;