Editörler :
16 Eylül 2019 19:53   

İl içi

merhaba arkadaşlar il içi tayinlerde merkeze atanmissak merkezde olan başka bi hastaneye tayin istenebiliyor mu. Nasıl oluyor bu işler bi fikri olan varsa paylaşabilir mi yaaa. moral sıfır yardımcı olur musunuz

16 Eylül 2019 22:46

Profösör57
Genel Müdür

il içi tayin dönemlerinde (mayıs-kasım) istediğiniz hastanede kadro açılırsa ve puanınız yeterse tabi olur. bu arada bulunduğunuz yerde 1 yılı tamamlamış olmanız lazım. bir diğer yol geçici görevle o hastaneye geçip bir süre sonra kadronuzu oraya aldırmak olur. tabi bunun için biraz tanıdık falan lazım ;)

16 Eylül 2019 23:06

hemsire00
Aday Memur

il içi tayin dönemlerinde (mayıs-kasım) istediğiniz hastanede kadro açılırsa ve puanınız yeterse tabi olur. bu arada bulunduğunuz yerde 1 yılı tamamlamış olmanız lazım. bir diğer yol geçici görevle o hastaneye geçip bir süre sonra kadronuzu oraya aldırmak olur. tabi bunun için biraz tanıdık falan lazım ;)

Profösör57, 1 ay önce - Alıntıya git
Öyle mi ya? sözleşmeli olarak atandım hizmet puanımız kadro verildikten sonra hesaplanıyor denildi. Bu demek oluyor ki 3 yıl gözden çıkarılmalı. tek anladığım bu işler öyle kolay yürümüyor. teşekkür ederim bilgileriniz için:)
16 Eylül 2019 23:11

Profösör57
Genel Müdür
Öyle mi ya? sözleşmeli olarak atandım hizmet puanımız kadro verildikten sonra hesaplanıyor denildi. Bu demek oluyor ki 3 yıl gözden çıkarılmalı. tek anladığım bu işler öyle kolay yürümüyor. teşekkür ederim bilgileriniz için:)
hemsire00, 1 ay önce - Alıntıya git

ben sizi kadrolu olarak düşünmüştüm. sözleşmeli iseniz tabiki kadro alana kadar yer değiştirmeniz çok zor. sadece eş durumu oluyor sanırım oda zor şartlarda.

16 Eylül 2019 23:18

hemsire00
Aday Memur

ben sizi kadrolu olarak düşünmüştüm. sözleşmeli iseniz tabiki kadro alana kadar yer değiştirmeniz çok zor. sadece eş durumu oluyor sanırım oda zor şartlarda.

Profösör57, 1 ay önce - Alıntıya git
evet oyle maalesef :( saglik olsun ne diyelim yanlış tercih kurbanı olduk farkına varınca da artık çok geç olmuştu
17 Eylül 2019 04:21

Asdfghn
Aday Memur

Peki profosor57 bey ilicinde tayin olduğumuzda il dışına tayin icin ekstra bi süre beklememiz gerekiyor mu ?

Toplam 5 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;