Editörler : hopaliSafak Vaktii
20 Eylül 2019 18:39

OttoBismarck
Aday Memur
ilden ile farklılık gösterir. buyuksehirler sona doğru açıklarlar diye tahmin ediyorum. küçük illerin çoğu da 23nde açıklar. ancak şu gorevden ayrılma göreve başlama işini hala netlestiremedim. 15 gün süre var mı yoksa kararname tebliğ edildiği gün içinde ayrılıp başlama mı yapılacak bu konuda herkes farklı bir şey söylüyor. liste açıklandığında il MEM i arayıp soracağım artık.
20 Eylül 2019 21:30

EnderuN Mektebi
Aday Memur
yönetici atamada güvenlik soruşturması felan yok . şehir efsanesi ve bazı il memlerin düşük puan vermek istediklerine bulduğu kılıftan başka birşey değil . bu sene ki mülakatta sınavdan 80 alan müdür yardımcısı olup müdürlüğe başvuran arkadaşıma 60 verdiler . komisyondaki şube müdürü ve sorduğu meb yetkilileri güvenlik soruşturması dediler. arkadaşımın kardeşi içişleri bakanının koruma müdürü. bizzat bakan yardımcısı bulunduğumuz ilin valisini arıyor. kesinlikle güvenlik soruşturması olmadığını il milli eğitimin kendi tasarrufu ile 60 verdiği ortaya çıkıyor. bunun üzerine il milli eğitim müdürüne gerekli uyarı vali tarafından yapılıyor. arkadaşım itiraz neticesinde puanını 80 yaptılar. adamı olmayanlara da itirazda yine 60 verdiler.
Referai, 1 ay önce - Alıntıya git

cibiliyetsiz adi herifler yatacak yeriniz yok.

20 Eylül 2019 22:15

ahir_zaman
Şef

Nisanda sınav yapılmış hala bekletiyorlar mülakatla apar topar atadılar torpilli zevâtları jet hızıyla. İnanın tiksindim soğudum koltuk icin girdikleri hali görünce. Heyecan sıfır istek sıfır eksilerde hatta bende. Bizi istemiyor gibiler bakan olmasa iptal bile ederler atamayı . Yazık ne yazık

23 Eylül 2019 09:24

strider319
Daire Başkanı

27 cuma yerler açıklanır. 30 pazartesi kararnameler gelir. 1 ekim salı göreve başlanır. Daha da geçi olamaz herhalde... sabredicez hocalarım.

23 Eylül 2019 11:44

Redplus
Aday Memur

27 cuma yerler açıklanır. 30 pazartesi kararnameler gelir. 1 ekim salı göreve başlanır. Daha da geçi olamaz herhalde... sabredicez hocalarım.

strider319, 4 hafta önce - Alıntıya git

Takvimde 23-27 Eylül sonuçların açıklanması ve görevlendirme yazıyor. Bunun dışına çıkılamaz bu bakan döneminde. Tahminen bugün yarın sonuçlar açıklanır, çarşamba perşembe kararnameler yazılır, cuma günü göreve başlarız.

24 Eylül 2019 13:41

strider319
Daire Başkanı

Takvimde 23-27 Eylül sonuçların açıklanması ve görevlendirme yazıyor. Bunun dışına çıkılamaz bu bakan döneminde. Tahminen bugün yarın sonuçlar açıklanır, çarşamba perşembe kararnameler yazılır, cuma günü göreve başlarız.

Redplus, 4 hafta önce - Alıntıya git

Takvimi sonuna kadar kullanacaklar bence, cuma 17:00da açıklarlar. Borsa falan etkilenmesin diye herhalde

24 Eylül 2019 13:45

abra kadelyon
Şube Müdürü

kararname gelse ama 1 hafta sonra başlansa sorun olur mu

24 Eylül 2019 13:47

strider319
Daire Başkanı

kararname gelse ama 1 hafta sonra başlansa sorun olur mu

abra kadelyon, 4 hafta önce - Alıntıya git

Aynı il sınırları içindeki atamalarda 24 saat içinde göreve başlamak gerekir. Rapor almaya bakın hocam.

24 Eylül 2019 17:39

strider319
Daire Başkanı

Redplus, 4 hafta önce - Alıntıya git

Az önce ille görüştüm, aynen dediğim gibiymiş.

27 eylül öğleden sonra açıklama

30 eylül kararname

1 ekim görev başı

24 Eylül 2019 17:55

polismemurii
Aday Memur

ben 82 alarak bulunduğum şehirde 1. oldum hem müdürlükte hem müdür yardımcılığında. 50 puan verdiler ve elediler. Ne fetö ne pkk allaha şükür kendimi bildim bileli de ikisine bolca küfür ederim. Eşim de güvenlik görevlisi ne açığa alınmışlığım var ne yurdunda kalmışlığım ne davam var ne idari cezam. sonuç elendim ve şu an dava açtım. aklınızda olsun değişek çok birşey yok.

Toplam 30 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;