Editörler : hopaliSafak Vaktii
30 Eylül 2019 22:19

msb87
Aday Memur

Ya bu denkleştirme de denkleştirme diyen şahıslar soru niteliğini neden dikkate almıyor alan eğitimi 2,5 kat oldu herkesin en kolay yaptığı

İşinyoksa, 3 hafta önce - Alıntıya git
herkese kolay gelmişse hocam sizde girdiniz sinava gecen sene ve bu sene aldığınız puanları ve sıralamalari paylaşın o zaman bizde bilelim sizin haklılığınizi , yok efendim sınava girmedim atandim diyecekseniz.lutfen burda tartışmayalım 2018 puanli arkadaşların yuzde doksan dokuzu 2019 sinavina da girdi baktilar düşük puanlar geldi hemen yönetmeliğe sarıldılar onlara birsey demiyorum da ama kalkip sacma sisteme mantik kilifi uydurmayalım vicdan var mağduriyet çok.
01 Ekim 2019 03:33

İşinyoksa
Aday Memur

Geçen sene sizin tahmin dahi edemeyeceğiniz zor şartlar altında sınavagirdim 2017 liler olmasaydı atanmıştım bu sene sınavq bile giremedim ama istatistiklere bakın öyle cevaplayın alan eğitimi her zaman fazla net getirir

01 Ekim 2019 08:10

msb87
Aday Memur

Geçen sene sizin tahmin dahi edemeyeceğiniz zor şartlar altında sınavagirdim 2017 liler olmasaydı atanmıştım bu sene sınavq bile giremedim ama istatistiklere bakın öyle cevaplayın alan eğitimi her zaman fazla net getirir

İşinyoksa, 3 hafta önce - Alıntıya git
hocam.zaten kime bu soruyu sorduysam ya sinava girmedi veya atanmış neyse hocam ,size iyi günler
01 Ekim 2019 10:54

f4sahin
Aday Memur

2018 sınav girişliler puan verirken neden yalnızca başvurusu sıralaması veriyorlar. ilginç. branş sıralaması da verseniz daha bilgilendirici olur. tşk.

02 Ekim 2019 10:29

matematikus
Aday Memur

2017-2018 kiyaslamasi yanlis olur..bu yil sistem degisti..ucurum var puanlar arasi siralamalarda..gercekten yurdum insanini boyle gorunce uzuluyorum..gercekleri gormezden gelen, bencil insanlari..kisi gercekleri kabul etmekten kacindigi an psikolojik sorular cikar ortaya..

menelaus40, 1 ay önce - Alıntıya git
kesinlikle hocamm
02 Ekim 2019 10:35

msb87
Aday Memur
ayrica mesele kolay zor veya az süre cok süre meselesi değil mesele iki ayri sinavdir ikisi arasinda da uçurum vardir iki ayri farkli sinavin bir tutulup.ayni islem yapilmasi.ise tamamen gercekleri görmezden gelmektir
02 Ekim 2019 11:51

Murat Mulalar
Aday Memur
ayrica mesele kolay zor veya az süre cok süre meselesi değil mesele iki ayri sinavdir ikisi arasinda da uçurum vardir iki ayri farkli sinavin bir tutulup.ayni islem yapilmasi.ise tamamen gercekleri görmezden gelmektir
msb87, 3 hafta önce - Alıntıya git
Hocam işte bu sebepten Tyt sınavında,puanları yüzdelik dilime göre dönüştürdüler önceki yıl tyt yi kullanmak için,2018 lilere bu yılki atamalarda bunu yapmamaları adaletsizlik olduğu gibi bu adaletsizliğin devam ettirilmesi ,ettirilmesinin istenmesi yanlıştır ,Yanlış yapan ÖSYM ölçme değerlendirme ,ve dahi MEB tir.Sınava giren hiçkimsenin suçu yoktur,haksızlık var yapıldı ancak hak arama ile ilgili üzerimize düşeni yaptık mı? İnşaallah verilen Öner'i ve şikayetler dikkate alınır 700 üncü 200 üncünün önüne geçmez ve dahi 2018 de mağdur olan var ise bu haksızlık da onların yetkililerinçözeceği bir iş
03 Ekim 2019 13:12

msb87
Aday Memur
Hocam işte bu sebepten Tyt sınavında,puanları yüzdelik dilime göre dönüştürdüler önceki yıl tyt yi kullanmak için,2018 lilere bu yılki atamalarda bunu yapmamaları adaletsizlik olduğu gibi bu adaletsizliğin devam ettirilmesi ,ettirilmesinin istenmesi yanlıştır ,Yanlış yapan ÖSYM ölçme değerlendirme ,ve dahi MEB tir.Sınava giren hiçkimsenin suçu yoktur,haksızlık var yapıldı ancak hak arama ile ilgili üzerimize düşeni yaptık mı? İnşaallah verilen Öner'i ve şikayetler dikkate alınır 700 üncü 200 üncünün önüne geçmez ve dahi 2018 de mağdur olan var ise bu haksızlık da onların yetkililerinçözeceği bir iş
Murat Mulalar, 3 hafta önce - Alıntıya git
hocam bir gelişme var mi ?
03 Ekim 2019 15:16

Murat Mulalar
Aday Memur
Ben kendi adıma cimer ,Kdk,ve Hamza aydoğduya mesajımı ilettim ancak bu düzelmez ise yargıya başvurmalı,tyt de yapılan bir doğru uygulama kpss de muhakkak uygulanmalı idi
03 Ekim 2019 15:46

msb87
Aday Memur
Ben kendi adıma cimer ,Kdk,ve Hamza aydoğduya mesajımı ilettim ancak bu düzelmez ise yargıya başvurmalı,tyt de yapılan bir doğru uygulama kpss de muhakkak uygulanmalı idi
Murat Mulalar, 3 hafta önce - Alıntıya git
hocam bende cimer.e yaziyorum ama.adamlar mükerrer deyip gönderiyor o kadar bezdirdik yani
03 Ekim 2019 16:25

Murat Mulalar
Aday Memur
hocam bende cimer.e yaziyorum ama.adamlar mükerrer deyip gönderiyor o kadar bezdirdik yani
msb87, 3 hafta önce - Alıntıya git
Hocam tüm 2019 KPSS girenler olarak hakkımızı arayabileceğimiz bir yol bulmalı eğer durum düzelmez ise yargı için
03 Ekim 2019 16:36

f4sahin
Aday Memur

bende yazdım cimerden meb'e. meb ösym'ye sevk etmişler. ösym de teşekkür etti. kdk'ya yazmıştım, onlar da meb, ösym ve yök'e sevk etmişler. gerekçeli cevap yazmazlarsa 60 gün sonra yine başvur yazmış kdk.

buralardan/bundan bişey çıkmaz. ben caydım. bu ülkede işin devlete düşmeyecek.

03 Ekim 2019 20:23

Murat Mulalar
Aday Memur

bende yazdım cimerden meb'e. meb ösym'ye sevk etmişler. ösym de teşekkür etti. kdk'ya yazmıştım, onlar da meb, ösym ve yök'e sevk etmişler. gerekçeli cevap yazmazlarsa 60 gün sonra yine başvur yazmış kdk.

buralardan/bundan bişey çıkmaz. ben caydım. bu ülkede işin devlete düşmeyecek.

f4sahin, 3 hafta önce - Alıntıya git
Ben de aynı durumları yaşadım Hocam
Toplam 73 mesaj

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;