Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
17 Eylül 2019 18:00   

Vedat Muriç 90 milyon euro eder mi?

Bu nasil bir baslik diye takilmayin. Tarafimca bilerek yapilmistir. Gürcan Bilgiç, Vedat Muriç'in bonservisi "90-100 milyon Euro..." eder demiş. Biri bana şaka yapıyor desin...Var mı böyle bir para arkadaş....

17 Eylül 2019 22:13

gubaz
Editor

kendisini canlı izledim çok defa. 90 milyon eder mi (daha doğrusu bu rakam nereden çıktı) bilmiyorum ama vedat kaliteli futbolcu yabana atmayın derim. Fenerbahçe gibi bir takımda olduğu için şanslı yani çok çalışması lazım.

18 Eylül 2019 08:42

enginkrtp
Daire Başkanı

TR de hiç kimse 90 etmez. gelenler dahil.

18 Eylül 2019 09:48

g.a.k.k.o.s
Daire Başkanı

vedat muriç ederi en fazla 5 milyon euro eder

18 Eylül 2019 10:04

g.a.k.k.o.s
Daire Başkanı

slimani ayew frey üçlüsünü izleyen gözlerimiz muriç i sevdi para ediyor ise acilen satılmalı muriç

18 Eylül 2019 11:02

hüseyin_3232
Daire Başkanı

Basının abartması. Türkiye Liginde şu an için kimse o kadar para etmez.

Vedat Muriç kaliteli oyuncu ama çok büyük paralara satılabilmesi için takıma şampiyonluk kazandırıp Şampiyonlar Liginde boy göstermesi gerek diye düşünüyorum.

18 Eylül 2019 11:13

enginkrtp
Daire Başkanı

slimani ayew frey üçlüsünü izleyen gözlerimiz muriç i sevdi para ediyor ise acilen satılmalı muriç

g.a.k.k.o.s, 4 hafta önce - Alıntıya git

gittiği yer de slimani çoştu atıyor frey atıyor ayew atıyor. sonuç... sorun futbolcularda değil geçen yıl ki takımdaydı.

18 Eylül 2019 11:30

UNusUAL.PyScHO
Şube Müdürü

rizede bir aslan!!!!! yatıyor ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

şampiyon olup cl ye direk giden bir takımın, avrupada oynamayacak rakibinden yediği transfer tokadını hazmedemeyen taraftar grubu görüyorum ;)))

oğlum bisoda getir abilerine bol gazlı olsun anca kurtarır ;)))))))))))))))))))))))))))))))

18 Eylül 2019 13:58

g.a.k.k.o.s
Daire Başkanı

gittiği yer de slimani çoştu atıyor frey atıyor ayew atıyor. sonuç... sorun futbolcularda değil geçen yıl ki takımdaydı.

enginkrtp, 4 hafta önce - Alıntıya git

hiç coşuyor deme hocam 90 dk izledim boş yere oyunu kesip hava toplarına saçma sapan çıkıp faul yapıp atak kesiyor attığı goller de kesildi ve yedeğe çekilecek çünkü takıma zarar veriyor ,,, ayew izledim hiç değişmemiş bein sports gösterdi izledim yarım saat iyiki de gitmiş dedim frey ise 2.lig topçusu orada 5 maçta 1 gol atar kötü oyuncu türkiye de amatör de ondan daha iyileri var

18 Eylül 2019 14:16

enginkrtp
Daire Başkanı

rizede bir aslan!!!!! yatıyor ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

şampiyon olup cl ye direk giden bir takımın, avrupada oynamayacak rakibinden yediği transfer tokadını hazmedemeyen taraftar grubu görüyorum ;)))

oğlum bisoda getir abilerine bol gazlı olsun anca kurtarır ;)))))))))))))))))))))))))))))))

UNusUAL.PyScHO, 4 hafta önce - Alıntıya git

Rize başkanından Allah razı olsun. bin bir katekulli i

le vedatı fenere vermese falcao gelmeyecekti ne kadar dua etsek az

18 Eylül 2019 14:46

hüseyin_3232
Daire Başkanı

Rize başkanından Allah razı olsun. bin bir katekulli i

le vedatı fenere vermese falcao gelmeyecekti ne kadar dua etsek az

enginkrtp, 4 hafta önce - Alıntıya git

KEDİ ULAŞAMADIĞI CİĞERE MUNDAR DERMİŞ. Hocam bu söz durumunuzun özeti :)))

18 Eylül 2019 14:46

UNusUAL.PyScHO
Şube Müdürü

artık nasıl bir acı verdiysek, 3.5 milyon ayro veremeyip ardından neredeyse senelik 10 mlyon ayroya içinden ne çıkacağı belli olmayan falkao yu transfer ettiler ..

yediğiniz transfer tokadının içinize oturduğunu bu kadar belli etmeseydiniz iyiydi ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

18 Eylül 2019 15:44

enginkrtp
Daire Başkanı

KEDİ ULAŞAMADIĞI CİĞERE MUNDAR DERMİŞ. Hocam bu söz durumunuzun özeti :)))

hüseyin_3232, 4 hafta önce - Alıntıya git

çiğere mundar demedim dikkat et iyi oku. vedat kötü de demedim. falcao çok iyi :)

18 Eylül 2019 15:48

enginkrtp
Daire Başkanı

artık nasıl bir acı verdiysek, 3.5 milyon ayro veremeyip ardından neredeyse senelik 10 mlyon ayroya içinden ne çıkacağı belli olmayan falkao yu transfer ettiler ..

yediğiniz transfer tokadının içinize oturduğunu bu kadar belli etmeseydiniz iyiydi ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

vedat 3,5 bonservis

4 yıllık 2 ml sözleşme 11.5 ml maliyet.

falcao maliyetinin büyük kısmı sponsor zaten. ş.liginde 1 galibiyet maaşını çıkaracak.

sene sonu kim maddi ve skor olarak faydalı göreceğiz

19 Eylül 2019 08:36

UNusUAL.PyScHO
Şube Müdürü

tabi tabi falkaonun maliyetinin büyük kısmı sponsordan, anlat anlat dinleyelim ..

avrupaya gidemeyen takımdan yediğin transfer tokadını taraftarına unutturcam diye apar topar koştura koştura 33 yaşındaki birine 3 yıl 30 milyon ayroyu bayıldınız..

hahahahahahahah fena acımış ama o kadar belli etmeyeydiniz keşke ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

22 Eylül 2019 22:50

Aslan1905
Daire Başkanı

tabi tabi falkaonun maliyetinin büyük kısmı sponsordan, anlat anlat dinleyelim ..

avrupaya gidemeyen takımdan yediğin transfer tokadını taraftarına unutturcam diye apar topar koştura koştura 33 yaşındaki birine 3 yıl 30 milyon ayroyu bayıldınız..

hahahahahahahah fena acımış ama o kadar belli etmeyeydiniz keşke ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

iyyyy yoruma bak...

ne anlatsam boş arkadaşa

üzüldüm beya

Toplam 15 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?