Editörler : alex 10
17 Eylül 2019 18:00

Vedat Muriç 90 milyon euro eder mi?

Bu nasil bir baslik diye takilmayin. Tarafimca bilerek yapilmistir. Gürcan Bilgiç, Vedat Muriç'in bonservisi "90-100 milyon Euro..." eder demiş. Biri bana şaka yapıyor desin...Var mı böyle bir para arkadaş....

gubaz
Editor
17 Eylül 2019 22:13

kendisini canlı izledim çok defa. 90 milyon eder mi (daha doğrusu bu rakam nereden çıktı) bilmiyorum ama vedat kaliteli futbolcu yabana atmayın derim. Fenerbahçe gibi bir takımda olduğu için şanslı yani çok çalışması lazım.

enginkrtp
Genel Müdür
18 Eylül 2019 08:42

TR de hiç kimse 90 etmez. gelenler dahil.

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
18 Eylül 2019 09:48

vedat muriç ederi en fazla 5 milyon euro eder

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
18 Eylül 2019 10:04

slimani ayew frey üçlüsünü izleyen gözlerimiz muriç i sevdi para ediyor ise acilen satılmalı muriç

hüseyin_3232
Genel Müdür
18 Eylül 2019 11:02

Basının abartması. Türkiye Liginde şu an için kimse o kadar para etmez.

Vedat Muriç kaliteli oyuncu ama çok büyük paralara satılabilmesi için takıma şampiyonluk kazandırıp Şampiyonlar Liginde boy göstermesi gerek diye düşünüyorum.

enginkrtp
Genel Müdür
18 Eylül 2019 11:13

gittiği yer de slimani çoştu atıyor frey atıyor ayew atıyor. sonuç... sorun futbolcularda değil geçen yıl ki takımdaydı.

g.a.k.k.o.s, 5 yıl önce

slimani ayew frey üçlüsünü izleyen gözlerimiz muriç i sevdi para ediyor ise acilen satılmalı muriç

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
18 Eylül 2019 11:30

rizede bir aslan!!!!! yatıyor ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

şampiyon olup cl ye direk giden bir takımın, avrupada oynamayacak rakibinden yediği transfer tokadını hazmedemeyen taraftar grubu görüyorum ;)))

oğlum bisoda getir abilerine bol gazlı olsun anca kurtarır ;)))))))))))))))))))))))))))))))

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
18 Eylül 2019 13:58

hiç coşuyor deme hocam 90 dk izledim boş yere oyunu kesip hava toplarına saçma sapan çıkıp faul yapıp atak kesiyor attığı goller de kesildi ve yedeğe çekilecek çünkü takıma zarar veriyor ,,, ayew izledim hiç değişmemiş bein sports gösterdi izledim yarım saat iyiki de gitmiş dedim frey ise 2.lig topçusu orada 5 maçta 1 gol atar kötü oyuncu türkiye de amatör de ondan daha iyileri var

enginkrtp, 5 yıl önce

gittiği yer de slimani çoştu atıyor frey atıyor ayew atıyor. sonuç... sorun futbolcularda değil geçen yıl ki takımdaydı.

enginkrtp
Genel Müdür
18 Eylül 2019 14:16

Rize başkanından Allah razı olsun. bin bir katekulli i

le vedatı fenere vermese falcao gelmeyecekti ne kadar dua etsek az

UNusUAL.PyScHO, 5 yıl önce

rizede bir aslan!!!!! yatıyor ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

şampiyon olup cl ye direk giden bir takımın, avrupada oynamayacak rakibinden yediği transfer tokadını hazmedemeyen taraftar grubu görüyorum ;)))

oğlum bisoda getir abilerine bol gazlı olsun anca kurtarır ;)))))))))))))))))))))))))))))))

hüseyin_3232
Genel Müdür
18 Eylül 2019 14:46

KEDİ ULAŞAMADIĞI CİĞERE MUNDAR DERMİŞ. Hocam bu söz durumunuzun özeti :)))

enginkrtp, 5 yıl önce

Rize başkanından Allah razı olsun. bin bir katekulli i

le vedatı fenere vermese falcao gelmeyecekti ne kadar dua etsek az

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
18 Eylül 2019 14:46

artık nasıl bir acı verdiysek, 3.5 milyon ayro veremeyip ardından neredeyse senelik 10 mlyon ayroya içinden ne çıkacağı belli olmayan falkao yu transfer ettiler ..

yediğiniz transfer tokadının içinize oturduğunu bu kadar belli etmeseydiniz iyiydi ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

enginkrtp
Genel Müdür
18 Eylül 2019 15:44

çiğere mundar demedim dikkat et iyi oku. vedat kötü de demedim. falcao çok iyi :)

hüseyin_3232, 5 yıl önce

KEDİ ULAŞAMADIĞI CİĞERE MUNDAR DERMİŞ. Hocam bu söz durumunuzun özeti :)))

enginkrtp
Genel Müdür
18 Eylül 2019 15:48

vedat 3,5 bonservis

4 yıllık 2 ml sözleşme 11.5 ml maliyet.

falcao maliyetinin büyük kısmı sponsor zaten. ş.liginde 1 galibiyet maaşını çıkaracak.

sene sonu kim maddi ve skor olarak faydalı göreceğiz

artık nasıl bir acı verdiysek, 3.5 milyon ayro veremeyip ardından neredeyse senelik 10 mlyon ayroya içinden ne çıkacağı belli olmayan falkao yu transfer ettiler ..

yediğiniz transfer tokadının içinize oturduğunu bu kadar belli etmeseydiniz iyiydi ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

UNusUAL.PyScHO
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 08:36

tabi tabi falkaonun maliyetinin büyük kısmı sponsordan, anlat anlat dinleyelim ..

avrupaya gidemeyen takımdan yediğin transfer tokadını taraftarına unutturcam diye apar topar koştura koştura 33 yaşındaki birine 3 yıl 30 milyon ayroyu bayıldınız..

hahahahahahahah fena acımış ama o kadar belli etmeyeydiniz keşke ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Aslan1905
Daire Başkanı
22 Eylül 2019 22:50

iyyyy yoruma bak...

ne anlatsam boş arkadaşa

üzüldüm beya

tabi tabi falkaonun maliyetinin büyük kısmı sponsordan, anlat anlat dinleyelim ..

avrupaya gidemeyen takımdan yediğin transfer tokadını taraftarına unutturcam diye apar topar koştura koştura 33 yaşındaki birine 3 yıl 30 milyon ayroyu bayıldınız..

hahahahahahahah fena acımış ama o kadar belli etmeyeydiniz keşke ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi