Editörler : ayşegül bgm
17 Eylül 2019 20:41

Hizmet birleştirme.

arkadaşlar şu an devlet memuruyum.atanmadan önce 6 yıl özelde çalışmışlığım var.bunun 2 yılı taşeron.4 yılı ise özel bir medikal firma.medikal firma da kendi işimi yaptım fakat firma kapanmış ulaşamıyorum.görev belgesi alıcam bi yer yok yani.görev belgesi almadan hizmet birleştirmesi yapan var mı.

bi de ben sgk hizmet dökümlerini alıp bi de şirketin kapandığını söyleyip o tarihlerde benim kendi işimi yaptığımı söyleyecek birilerini şahit olarak göstersem dava açsam kazanır mıyım acaba.

bilgisi olan var cevap verebilir mi acaba

onlinee
Yasaklı
17 Eylül 2019 22:02

kazanırsın

LaigLeNoiR
Şef
19 Eylül 2019 08:59

SGK hizmet dökümünde ne iş yaptığınız yazar zaten. Daha doğrusu sigortanızı hangi meslek grubundan yaptılarsa orada görünür. Eğer mesleğiniz ile aynıysa tam emin değilim 4'te 3'ünü sayarlar çalışmışlıktan özelde olduğu için.

ful.1982
Aday Memur
19 Eylül 2019 12:38

benim özelde çalıştığım yıllar 2003-2009 yılları.o yıllarda meslek grubu yazmıyormuş sgk sisteminde. daha sonraki yıllar yani 2010 dan sonra galiba meslek kodları yani hangi iş yaptığına dair kodlar çıkmış.o yüzden benim hangi iş yaptığım sgk hizmet dökümünde yazmıyor.o yüzden de o tarihlerde hangi işi yaptığıma dair kurumdan görev belgesi almam isteniyor benden.

LaigLeNoiR, 5 yıl önce

SGK hizmet dökümünde ne iş yaptığınız yazar zaten. Daha doğrusu sigortanızı hangi meslek grubundan yaptılarsa orada görünür. Eğer mesleğiniz ile aynıysa tam emin değilim 4'te 3'ünü sayarlar çalışmışlıktan özelde olduğu için.

''_Mavi_''
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 13:04

Öncelikle şirketin bulunduğu ildeki Sağlık Müdürlüğüne başvurun. Özel kurumlar sağlıkçı çalıştırdıklarında oraya bildiriyorlar.

''_Mavi_''
Daire Başkanı
19 Eylül 2019 13:05

Sağlık Müdürlüğünde kayıt varsa. Çalışma belgesi yerine geçen yazı düzenliyor müdürlükler.

ful.1982
Aday Memur
19 Eylül 2019 13:55

başvurdum zaten.ama müdürlük özel şirket personel bilgilerinin kayıtlarının olmadığı söyledi.

''_Mavi_'', 5 yıl önce

Öncelikle şirketin bulunduğu ildeki Sağlık Müdürlüğüne başvurun. Özel kurumlar sağlıkçı çalıştırdıklarında oraya bildiriyorlar.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi