Editörler : alex 10

18 Eylül 2019 00:05

İyiki 6 çektiniz cimboma keşke bir daha çekseniz

Bu 6 yıllarca uyuttu sizi tek gayeniz cimbomu yenmek oldu yenelim de isterseniz şampiyon olmayalım hep uyutuldunuz hep küçük düşündünüz biz Sadece Fatih döneminde sadece 6 şampiyonluk aldık bir avrupa kupası bir süper kupa aldık sayamayacağınız kadar Türkiye kupası aldık,çünkü biz hiçbir zaman uyumadık küçük düşünmedik hep üstüne ekledik FB maçlarını da sıradan lig maçı o kadar gördük yenilince üzüldük tabiii ancak haftası gelmeden unuttuk siz yine bir 6 daha atın GS ya yine aynı ninnilerle uyutsunlar sizi biz önümüze bakalım birde şampiyonlar ligi kupası eksik müzemizde onu alalım

Cimbomluyum ben
Yasaklı
18 Eylül 2019 15:56

SİZ UYUMAYA DEVAM EDİN

Cimbomluyum ben
Yasaklı
20 Eylül 2019 14:34

SİZ 6 çektikten sonra biz 7 şampiyonluk 1 AK birde SK aldık siz uyudunuz

Dextrian
Şube Müdürü
20 Eylül 2019 20:37

Daha o kupaları ne zaman aldığından haberin yok. Siz o kupaları aldıktan 2 sene sonra 6 çekti size Fener. 6'dan sonra da pek yüzünüz gülmedi, demek ki en az bizim kadar siz de uyumuşsunuz

20 yıldır ne yaptınız gruplara kalmaktan başka? Çeyrek final mi o Fenerde de var. Üstüne bir de UEFA yarı finali var. Fenerbahçe 10 yıldır şampiyonlar ligine gitmediği halde bir tık üstüne çıkamamışsın. Şimdi söyle bakalım uyuyan/uyutulan kim?

Cimbomluyum ben, 5 yıl önce

SİZ 6 çektikten sonra biz 7 şampiyonluk 1 AK birde SK aldık siz uyudunuz

şampiyonum benim
Aday Memur
22 Eylül 2019 23:27

2007 den sonra gs 7 şampiyonluk aldı

Dextrian, 5 yıl önce

Daha o kupaları ne zaman aldığından haberin yok. Siz o kupaları aldıktan 2 sene sonra 6 çekti size Fener. 6'dan sonra da pek yüzünüz gülmedi, demek ki en az bizim kadar siz de uyumuşsunuz

20 yıldır ne yaptınız gruplara kalmaktan başka? Çeyrek final mi o Fenerde de var. Üstüne bir de UEFA yarı finali var. Fenerbahçe 10 yıldır şampiyonlar ligine gitmediği halde bir tık üstüne çıkamamışsın. Şimdi söyle bakalım uyuyan/uyutulan kim?

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi