Editörler : muhtesem32ulsgkc
18 Eylül 2019 08:16   

Evlenmeyın..

ıster bayan olun ıster erkek ama artık evlılık bu donemde gercekten zor. yıpratıcı. ozellıkle buyuk sehırlerde trafık. stres evlılıgı bosanma ıle sonuclandıryor. erken evlenmede yanlıs secımler oluyor. gec evlılıktede anlaşmazlıklar. ınsan sevse sevılse bıle sevgı cok cabuk tukenıyor.. arkadas ve dostluk daha uzun surelı ve kalıcı. ınsanları yıpratmıyor.

18 Eylül 2019 09:04

Fuzuli insann
Aday Memur

Evlenmemek çözüm değil yalnız. İnsansın yapısı itibariyle her ne kadar yalnızlığı seviyoruz desekte.

18 Eylül 2019 20:25

gülşahgvn
Aday Memur

Stres hayatımızın her alanında var sadece bakış açısı önemli şu ölümlü dünyada tek derdimiz trafik olsun sevgi küçük şeylerden tükenmemeli bunun için çabalarsanız göreceksiniz hayat daha bir güzel gelecek

18 Eylül 2019 22:10

Brann
Aday Memur

Birinin evlendikten sonra diğerlerine evlenmeyin demesi bana anlamlı bir tavsiye gibi gelmiyor

Sen nasıl evlenme motivasyonu buldu isen diğerlerine aynı motivasyonu bulacaktır

Herhangi bir konu ile ilgili en güzel nasihat o fiili işlemek olabilir

19 Eylül 2019 09:35

zorsevda
Daire Başkanı

tecrube konusur. ılla yasayıp gorecegım dıyenler deneyebılır..

19 Eylül 2019 20:54

rec.ka
Aday Memur

walla babam beni evlendırmek ıcın hergun kavgalıyız .:D

19 Eylül 2019 21:44

selim tekin
Aday Memur

Başlık sahibi hiç evlenmemeli

19 Eylül 2019 23:55

Baysevgilicanavar
Aday Memur

Kadınlar Nankördür. Evlenmeyin.

20 Eylül 2019 19:05

GS1984
Genel Müdür

zengin hatun varsa beni bulsun:D

24 Eylül 2019 07:58

zorsevda
Daire Başkanı

aıle mahkemelerı bosanmayı bekleyenlere dolup tasıyor.. bekarlık sultanlık

25 Eylül 2019 08:11

zorsevda
Daire Başkanı

sevgı ve aşk zamanl tukenıyor.. saygıda bıtınce hayat anlamsız kalıyor. beklentılerı yuksek tutmayın

29 Eylül 2019 23:37

yalnızlıksenfonisi
Daire Başkanı

1.5 yıllık evliyim bir çocuğum var , yaş 33 ,evliliği kesinlikle önermiyorum.Keske evlenmeseydim diyorum.Ama çocuğuma bakınca çoğu şeyi unutuyorum.Eşimle de az da olsa sorunlarımız var ama yine de dürüst olmak gerekirse evlilik tavsiye edilecek bir şey değildir çünkü zordur gardaş,

Toplam 11 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;